IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поразгледах , за 10 -на минути , простите индикаторчета , за да видя какво толкова търсите на 1860 .......
    Има нЕколко нещица , които могат да го оформят като стоп ниво за сега ...............
    Но защо не ги пишете , казвате , качвате ............
    Само с ''давай долареееее'' не става форум ............
    Ето какво видях аз на споменатото ниво .....................

    Едно хубаво простичко равноотдалечено канале , като опираме в долната му подкрепка...................
    +
    Едни простички 50 % Фибо от обособен самостоятелен импулс .....



    Може да се пробват дълги с минимално стопче .........
    Единственото , което не ми харесва е динамиката на слизане , а също и динамиката на обръщане ....От сутринта от 5 часа седим на това ниво ...........Това не е + за дългите ..............
    Last edited by Correctively objective; 12.08.2020, 10:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

      незнам, ама днес кой спад си познал, като не си пуснал никакво такова мнение.
      Що не се появи вчера, миналата седница, месец - два ...
      Айде д накъде ?
      Аз имам 100+ индикатора, всеки показва различно движение.
      Свръх купено е, нормално е да пада.
      Щом златото пада, поне няма да има конфликт в Гърция/Турция ...
      Tоя пък..... Лично съобщение , не щеш ли , с дата ,час и ниво на спада .... . Влизам когато ми е кеф и пиша когато искам .......
      Пак ще го напиша , ти го осмисли ...........Ако мислех че ще са 2 % ......както определи гуруто с шампанското ....нямаше да се правя труда .........
      Е......не са 2 % и това трябва да ти даде отговор на въпросчето ......

      Коментар


      • бутни бутни за свещеното еврейско 1853

        от там купувам вече и аз Зло хххххххххххххх

        Коментар


        • добрютро как е златото . купувате л и

          хххххххххххх

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            бутай към 1900 злото казах . хххххххххххххх
            Готово, а сега може и още малко надолу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

              ПП .......ехххх40 обяви че СЪМ се появил при първите 2 % спад ...
              незнам, ама днес кой спад си познал, като не си пуснал никакво такова мнение.
              Що не се появи вчера, миналата седница, месец - два ...
              Айде добре, ще падне на $1860.
              После накъде ?
              Аз имам 100+ индикатора, всеки показва различно движение.
              Свръх купено е, нормално е да пада.
              Щом златото пада, поне няма да има конфликт в Гърция/Турция ...

              Click image for larger version

Name:	gold.JPG
Views:	1
Size:	49.2 КБ
ID:	3637643


              бързия възход параболично до горния канал е нездравословно, а долния е 1850-1900.
              Пробив под това ще покаже дали е корекция или по-голям спад.
              Last edited by hazard; 12.08.2020, 09:34.

              Коментар


              • бутай към 1900 злото казах . хххххххххххххх

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                  Идва времето на 100-200 поста в темата дневно.................Цялата прогнила кочина на фиат парите в този им вид скоро ще е в канала на финансовата история заедно с активите деноминирани в тях.....Великото чистилище идва и мнозина ИМАЩИ във форума може скоро да се събудят като НЯМАЩИ..........Акцииките на Амазон може и 4000 да станат ........Зависи обаче колко самуна хляб и кора яйца ще струват.........за жълтото да неговорим.
                  Това съм написал на 24 07...........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    На НЕ МИ дреме и на 1000 да падне...........Наполеоните са си наполеони.......ЗЛАТОТО ще е МНОГО нагоре.........МНОГООООООООООООООООО
                    Не .... на 1000 , вече няма да падне Дъъъъъълго време ...... Тая цена я забравяме в графиката на Златото ...............

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Това ли е най-големия дневен спад в историята на златото?
                      Не ...... засега .....

                      ПП .......ехххх40 обяви че СЪМ се появил при първите 2 % спад .....


                      Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                      [USER="56271"]

                      Баце, първи ден с 2% червено след 40% ръст за 8 месеца, и пристигаш надъхан.
                      Личи си аматьорски поглед глобално на нещата .....
                      И че ...........'' непознава деня от сутринта '' .....
                      Не е чел Богомил Райнов ................

                      За 2% , ехххх40 , не бих си нарушил спокойствието на плажа за да се явявам отново тук - НИ КО ГИ ............

                      Наближаваме 10 % , а това са доста Пари за Баце ....

                      Ако искате - нема да пиша - та да почне пак да расте ................ РАЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                      Коментар


                      • Не съм отворил къса, но като разбах какви ги мъдрят в Морган Станли, а и доста логично ми прозвуча, това ми се стори доста сигурен залог - късо злато. Според мене утре ще има още пързалка надолу. Ако гледаме чисто механично колко скочи 10г. трежъри, златото трябва да падне под $1850. Ама то не е чак толкова просто, защото от една страна се дига инфлацията и изяжда част от yield-а. Ама хайде, там можем да вземам реалната лихва като ориентир. Но по-трудното е как пазарът ще оцени бъдещото движение на реалната лихва като скорост, нива и вероятности да се реализрат сценариите

                        Така че падането най-вероятно ще е доста по-дълбоко, макар и на по-малки стъпки и с лъкатушене, за да заблуди буболечките и да се набутат още

                        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Силно ме съмнява, то по принцип е по волатилно от сток индексите, а те колко пъти падаха двуцифрено само тая година...

                        Ти много активен днес, разбираемо да те кефи като нямаш, ама не вярвам и къса позиция да си отворил тия дни
                        Аз поне имам хедж пут на Барик, докладвах го тук преди време.
                        Last edited by Money; 11.08.2020, 23:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                          Баце не си ми прочел поста както трябва..............Написал съм че времето на златото ще дойде когато в темата има по 100 -200 поста на ден........Цената от 2000 е просто смешна цена....... Аз при това което става в света и на 3000 няма да продам и грам..........При 5000 мога да разтоваря 5-10%.........
                          Абе , мисля че съм прав с мисленето си ........че беше написал ,.....минем ли 2000 - 200 поста на ден ................Но щом казваш че не е - не е ....
                          Няма сега да ровя за такива неща ......................

                          Коментар


                          • Време беше за корекция - тъкмо узря и спраска графиката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Това ли е най-големия дневен спад в историята на златото?
                              Силно ме съмнява, то по принцип е по волатилно от сток индексите, а те колко пъти падаха двуцифрено само тая година...

                              Ти много активен днес, разбираемо да те кефи като нямаш, ама не вярвам и къса позиция да си отворил тия дни
                              Аз поне имам хедж пут на Барик, докладвах го тук преди време.
                              Last edited by pipbel; 11.08.2020, 22:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                                Бълнуваш нещо , дече ми се види ........ Къде видя ''хейт'' в днешните мнения ...... ???
                                Ако говориш за някое си мнение през 2016 и му държиш гарез до сега............... Не е добре работата......

                                Тук , тези който си викаме , че разбираме , се опитваме да разгадаем пътя на Златото за да търгуваме успешно за ..... ПАРИ !!!
                                Без чувства !!!
                                Със сигурност , в момента съществуват ''мечки '' , тоест настроени за падение на XAU/USD - които имат стотици и хиляди пъти повече златни монетки от твоите .....
                                Без да съм нескромен , и аз съм от тях ..... макар че не са хиляди пъти .....
                                Но..... злато на 10 000 - няма да видиш НИКОГА ..... И да сме наясно - деноминации не се броят ......
                                Тоест Злато на цената на 10 000 хляба (като сега ) няма да видиш..................


                                пп. Какво стана с 100-те мнения на ден след пробив на 2000 $ .............. Гледам , гледам - по 3-4 на ден и то полуолигофренски ....
                                Браво .... Давай .... Айде 3000 .....
                                И тук - таме ехххх40 напише , че чака '' корекция 200 300 $ но ако я няма , продължаваме нагоре.................''

                                Не се заяждам с теб .... ...Хрисим човек си , но много си се преекспонирал в конспиративни теории .....
                                Баце не си ми прочел поста както трябва..............Написал съм че времето на златото ще дойде когато в темата има по 100 -200 поста на ден........Цената от 2000 е просто смешна цена....... Аз при това което става в света и на 3000 няма да продам и грам..........При 5000 мога да разтоваря 5-10%.........

                                Коментар

                                Working...
                                X