IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    И Майки най - вече
    Е..........него вече като пита и си му остават завинаги..............

    Ама нали Майки , където беше Делчо Смока - апокалиптика от 2016 ....................
    Да не се объркаме ..............

    Ей , ти си май с най много действащи никове ............... И Грую така каза .....А Грую е умен момък ....
    Що ги сменяте бе хора , срамувате ли се ...........
    На мен поне ми ги убиват .... завинаги ...........
    Last edited by Correctively objective; 10.09.2020, 20:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

      Абе можел е .........ама е требвало да пита предварително тебе или арменчето ........................
      И Майки най - вече
      Last edited by Selena; 10.09.2020, 20:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
        позатворих някой от горните покупки.................указаната зона държи .............

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          по-скоро това ще троши мутри в Китайската индустриална машина, която работи на 100% за износ и разчита на пълно натоварване, за да няма срив...
          скъпия юан може да е гордост за едни, но за експортната индустрия е проклятие.
          Договорка бе човек да угодят на каубоите иначе го има и другият вариянт 2 юана за 1 долар.С тия чейнчаджии каубоите които по цял ден
          играят на тука ема тука няма трудно може да им се угоди.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Но е можел и да изчака и да се дигне още цената.
            Абе можел е .........ама е требвало да пита предварително тебе или арменчето ........................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              мисля, че щеше да успееш да ги пласираш в OLX доста по-добре за относително кратко време, а защо не и в тази тема.
              тук има хора, които купуват.

              това е една от най-добрите цени
              https://www.gold-silber-muenzen-shop...0-1-unze1.html

              съответно има и разходи по доставката

              мисля си, че в OLX щеше да намериш кой да ги вземе по 60лв. парчето.

              не си се минал много предвид, че са сравнително малко монетите, които си продал

              успех
              Но е можел и да изчака и да се дигне още цената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Юана троши мутрата на долара от 7.2 отиде на 6.8 и продължава атаката.
                по-скоро това ще троши мутри в Китайската индустриална машина, която работи на 100% за износ и разчита на пълно натоварване, за да няма срив...
                скъпия юан може да е гордост за едни, но за експортната индустрия е проклятие.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение
                  Златото се държи за сега.
                  Онзи ден ходих до Тавекс, да продам 2кг сребро(63 монети)(което бях купувал преди 3-4 години,когато унцията/монетата беше по 40лв и аз бях прост и не знаех,че среброто има 20% ДДС),че много тежи това нещо.
                  Взеха ми монетите за по 50лв/унцията.
                  630лв успях да спечеля от това.
                  Доплатих и си взех още една унция жълто.
                  Сега чакам SHTF,за да си купя един апартамент с 10 унции(хахах). Или пък по-реалистичния вариант,да си ги пазя за пенсия.
                  мисля, че щеше да успееш да ги пласираш в OLX доста по-добре за относително кратко време, а защо не и в тази тема.
                  тук има хора, които купуват.

                  това е една от най-добрите цени
                  https://www.gold-silber-muenzen-shop...0-1-unze1.html

                  съответно има и разходи по доставката

                  мисля си, че в OLX щеше да намериш кой да ги вземе по 60лв. парчето.

                  не си се минал много предвид, че са сравнително малко монетите, които си продал

                  успех
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Щом е оставено за разлика от Груевото , значи е по темата .....всичко

                    Та да питам Вселенката , че ми е интересно , да поясни какво означава черничкото ... Как ''забавните му квалификации '' , са И ограничени и то като .....мироглед .....
                    Това сигурно е на испански

                    И друго .......... 2015 не се ли интересуваше от метали ....
                    Тогава в какво ''инвестираше'' , щом не са присъствали в инвеститорската ти кошница


                    пп Грую ви отнесе в коронската тема ...... А и те е разкодирал ....
                    Ама слагай го в игнора по принцип , а когато не е по принцип , го слагай където си искаш
                    Разкодирал е той на баба си футболните гащи. Кажи сега ти стана ли милиардер? Питам питам и все млъчиш кат партизан на разпит.

                    Преди 2015 - имоти.

                    А кажи сега ще ми пораснат ли монетките над 2000 долара до края на годината



                    Коментар


                    • Пиб,ти нали си в злото и какво ти пука за тоя кирлив долар?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Нещо зъб ли му имаме на зеления, поради що, какво ти е сторил ?

                        А и това е нищо, гледай какво трошене става ако спечелят т.н."демократи", не дай боже повече от 1 мандат. Трябва се пренасочват пари тогава в ЕМ и главно чайници, интригата кой ще спечели студената икон.война отпада.
                        Нищо такова няма,следя събитията и най-вероятно китайци и американци са се договорили за по-скъп юан.При положение ,че най-високото ниво
                        на юана съм виждал на 6.20 най -вероятно новата договорка ще е между 5.50-6 и това ще доведе до спад на долара към цялата кошница от валути.
                        Иначе какво да ми е направил долара....
                        Last edited by RUBLA; 10.09.2020, 17:46. Причина: Спазвайте добрия тон!.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Живо ме интересува България. Инвестирам в нея . Не съм “избягала” никъде. Изобщо много са ти забавни квалификациите... и ограничени като мироглед.
                            ,
                            Инвестирам и на други места. Интересуват ме металите от 2016 г. Затова участвам в тази тема.
                            Щом е оставено за разлика от Груевото , значи е по темата .....всичко

                            Та да питам Вселенката , че ми е интересно , да поясни какво означава черничкото ... Как ''забавните му квалификации '' , са И ограничени и то като .....мироглед .....
                            Това сигурно е на испански

                            И друго .......... 2015 не се ли интересуваше от метали ....
                            Тогава в какво ''инвестираше'' , щом не са присъствали в инвеститорската ти кошница


                            пп Грую ви отнесе в коронската тема ...... А и те е разкодирал ....
                            Ама слагай го в игнора по принцип , а когато не е по принцип , го слагай където си искаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Юана троши мутрата на долара от 7.2 отиде на 6.8 и продължава атаката.
                              Нещо зъб ли му имаме на зеления, поради що, какво ти е сторил ?

                              А и това е нищо, гледай какво трошене става ако спечелят т.н."демократи", не дай боже повече от 1 мандат. Трябва се пренасочват пари тогава в ЕМ и главно чайници, интригата кой ще спечели студената икон.война отпада.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                                Как е бобулечки готови ли сте за следващия възходящ тренд?


                                Видя 50 $ ръст и скочи да предвождаш бубите в похода към ............. 8000 ли беше ???

                                Чекай , малко ...... рано е да се каже '' напред ура .. ''

                                А и ти си фундаменталист ...Влизаш в инвестиция ''на дъно '' (ако можеш) и повече не те интересува ...... Що се активираш при некакви мизерни 50 $ ръст ...........

                                Това беше ... шум за теб , нали така го пишеш ???

                                А за мен е ''шума на парите '' ........... ........................

                                Майтапя се Флоридов ............... Не се коркай ....

                                Коментар

                                Working...
                                X