IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Аз постове тип Correctively objective с иконки, многоточийца и др........ пропускам директно. В това гюбре няма да се гмурна, за да търся бисери. Проблемът е, когато така зариват всичко друго, убиват цялата дискусия и отказват по-нормалните драскачи. Няма оправия, то самите работещи в инвестора спамят като невидели. Никито Василев ще направи голям удар, ако пусне форум към сайта на компанията си.
    Правилно казваш ....Така се прави когато някой не ти допада как и какво пише..... - пропускаш ............
    Но ти не правиш така ..................... Само го пишеш .................

    Аз пък нямам мнение за теб .............
    Бъди здрав

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      тая тема го замяза на архитектската.
      Аз постове тип Correctively objective с иконки, многоточийца и др........ пропускам директно. В това гюбре няма да се гмурна, за да търся бисери. Проблемът е, когато така зариват всичко друго, убиват цялата дискусия и отказват по-нормалните драскачи. Няма оправия, то самите работещи в инвестора спамят като невидели. Никито Василев ще направи голям удар, ако пусне форум към сайта на компанията си.

      Коментар


      • Има малка разлика ............. Говорим за съществени неща .... ехххчето предлага от заменки на компир и моркови да стане богаташ ..... но не пише - направих го.............
        Аз му показвам че неможе ...........
        Другото са реални трейдове с обяснени причини ....... защо , докъде , и т.н .
        някой АКО има други виждания - може да ги сподели ...... Говорим за злато ...
        А пък и в края на краищата , който не му е интересно - да не чете ........

        Рей Далио и Питър Шиф , може да си ги четем в оригинал .......................
        Last edited by Correctively objective; 14.09.2020, 15:41.

        Коментар


        • тая тема го замяза на архитектската.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
            Някой от философите може ли да даде прогноза на 15 минутна графика .... която включва движение 20-30 долара ......
            И с 0,1 да изкараме 200/300 $ .........докато си се караме ............
            Хайде .... бъдете с нещо полезни на форума .....
            Не само копи /пейст от разни блогчета и сайтчета ..... И тука да ги праразказвате .....
            Хайде ...............
            Някаква прогноза на база големите умения ........
            Даже и да е грешна .....
            Страшно нЕма
            Никой не пожела ..................от гурутата..............
            Придържам се към графиката от сутринта ..... Според нея сега изграждаме ''с'' вълничката на триъгълничето , което предполагаемо е вълната Е , от големия триъгълник .............
            Направили сме първия лег .... корекцията съм я очертал като триъгълник и сега очаквам спускане за втория лег .... (червения пунктир )
            Сега сме 1948 .... Пробив над 1954 разваля модела и се преминава към друг .............
            За отиграване на трейда се пускат къси със стоп 1955...............
            Минимален таргет .... 1935 ...... (минимален )


            Коментар


            • Ексчу

              Трендът кога почна? Да не би да почна в средата на 2017 когато златото достигна "магическото" ниво от $1360 и ти "предсказа" , че до края на 2017 ще отиде над $1500?

              Ми как така при този "тренд" една година по-късно през август 2018 златото го видяхме на $1170?

              Кажи бе, Ексчу, обясни ни този факт

              Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
              Корективни кондоре бацов и т.н., има нещо, наречено ФАКТ. Ти и те сте като вятъра и мъглата, така че ето ти няколко:


              Last edited by Money; 14.09.2020, 15:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                Но да продължим с фактите.
                5. Среброто не стигало 1:12, а 1:15. Ще приема тази критика - писах постът късно и не проверих точно просто защото не сметнах за наложащо предвид тезата ми.
                Ще приемеш , ще приемеш ...... и друго ше приемеш ............ Защото всичко ти е невярно или целенасочено лъжливо ......Що не казваш че е било само за 3 седмици и 3 месеца по късно е вече 1:40 ..... И е било 1979 ....
                И оттогава до сега 40 години .... имаме само едно пропадане под 1:40 - отново шип за 1 месец ..... 2011 ......
                Некой си мислят че са на пеиката пред блока и говорят на заспалите балами там .....

                Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                А тя беше проста: ако сега имаш 1кг. злато /или парите за такова/ и с него/тях закупиш, да речем, 85кг сребро /доскоро можеше!/, историята на 20ти век показва, че е твърде вероято да настъпи момент в идните две-три десетилетия, въпросните 85кг да закупят 5,7кг злато при съотношение 1:15 или 7кг злато при съотношение 1:12.
                Това може да означава "изкарани" между 4.7кг и 6кг злато за няколко десетилетия, което ти определяш като "идиотщина".
                Аз пък го определям като прекрасна възможност предвид risk/return.
                Естествено никъде ги няма гаранциите, че ще се случи, но това че миналият век се е случвало три пъти, а през по голямата част от историята на човечеството сме били в рамките на 1:8 - 1:15 на мен би ми било достатъчно, особено вземайки предвид риска.
                Бях обещал да разгледаме отделно тая бакалска простотия ......
                Сметката ти е много проста ..... наистина.............. . Само сложен човек като мен , може да обърне внимание със снизхождение , обаче , на такава хоремагска сметачница ................
                Така .....



                Парите за 1 кг злато в момента са 105 000 лева ........... 107000 са ако смятаме бакалски , но при покупката на 10 ще свалят 2000 лв .







                Парите за 1 кг сребро - взимам най евтиното на промоция - са 1961 (не смятаме тези на монета за 2558) .....

                Казваш че златните пари купували 85 кила от среброто ...........
                Да видим ................ 105000 : 1961 = 53 .54 .................. Опаааааа , к'о стана ...............

                Оказва се че при действащо ratio - 71,80 (данни от днес ) , ти го продават на 53,54 ratio ..............
                E, що така бе ............. ехххсченце ..... Да не би да е заради ДДС ?
                Ако сметнем за монетата 1 кг.......... се получава - 41 ratio ......
                Ахахахахахахахахахаха .............. знаеш ли кога ще го стигнем ......за да излезе на нула Пишман чейнчаджията .........
                А знаеш ли когато (ако ) идем на 40 ratio графично .......... колко ще е ratio в арменските злато-сребро продавачници ..... А ?
                То ще е минимум 25 .....
                Слушал ли си руския дует Тату ..... ''Нас не догонят '' ...............
                Дори и да го хванеш изравнено за седмица /две с някой шип ......... ше си останеш само с копаньето за криене на '' килата , майка'' сребро

                Смятай си го и без ДДС ...... Пак същото дърво ..........
                Макар че 50 кила ще си поръчаш от фирма в чужбина с превоз , застаховки , купуване по сайт ..... НЯКОЙ ДРУГ ПЪТ

                пп. Така е то ........Ще остави някой , ехххххчо да си прехвърля зеле в моркови и накрая да извади пари .......
                Last edited by Correctively objective; 14.09.2020, 15:07.

                Коментар


                • Някой от философите може ли да даде прогноза на 15 минутна графика .... която включва движение 20-30 долара ......
                  И с 0,1 да изкараме 200/300 $ .........докато си се караме ............
                  Хайде .... бъдете с нещо полезни на форума .....
                  Не само копи /пейст от разни блогчета и сайтчета ..... И тука да ги праразказвате .....
                  Хайде ...............
                  Някаква прогноза на база големите умения ........
                  Даже и да е грешна .....
                  Страшно нЕма
                  Last edited by Correctively objective; 14.09.2020, 13:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Причината златото да се радва на интерес от мишкари тръгнали да правят пари през трейдинг на CFD е факта, че CFD на злато, петрол и валути е с едни от най-ниските марджин изисквания. Затова рекламите на брокери рекламират именно и таргетират - петрол/валути/злато, а не класически CFD на акции или индекси. Фокуса на рекламите е към това, което мечтателите с минимални пари в акаунт могат реално да си позволят да търгуват!

                    Така се получава, че мишкар с пари в акаунта от 200 до 1000 лева, може да се нацъква позиции, на които са заложени 5-10-20 долара..., като обикновенно играе за удвояване или Х3! Като рискува 2 до 10% от парите в акаунта, до следващото зануляване и ново пълнене на заплата, до момента, в който потекат "милионите"!

                    Отварянето на търговията през интернет, позволява да се търгува на практика, без какъвто и да е наличен капитал. Има брокери, които предлагат не 0,1, а 0,01 като минимален ЛОТ.
                    Така, че и с 50 долара в джоба човек може да е на "WALL street"!

                    Ниските маджин изисквания на злато винаги ще го правят интересно в очите на пишман трейдъри.
                    Сигурно си прав....... за повечето пишмани .............А като цяло - поста ти е една глупост , относно маржиналните изисквания ...................

                    Само да ти кажа и на теб че при повечето брокери ....0.01 е ЕДНА УНЦИЯ ...... а 0.1 са ДЕСЕТ УНЦИИ , не 1/10 от унцията

                    и КОГАТО за деня хванеш движение от 20$ с 0.1 ........си направил 200$ ................Ако ги правиш през ден са =2500 $ на месец ...И това....... само от злато ........
                    . Те така ....докато си пишеш на разни арменчета по форумите ..................... А никой себеуважаващ се и можещ трейдър не търгува само ''злато ''
                    Лично мойте авоари по сметки в различни брокери са около 230 000 лева ...
                    Не са много , но съм доволен ....Гоня си мойте 15/20 % годишно .... И съм доволен ако ги постигна ... Идват ми пари за забавления , отгоре ....на основните ми доходи от наеми и семеен бизнес .......

                    Оста'й това .... Кажи кога бием кепенците на EU ..... Банки - фалит .... еврото - крах (кво стана с еврото , бе Делчо Смока .... от' ме не послуша като написах
                    започва бичи тренд в EUR/USD
                    , ми се и похвали че спестяванията са ти в долара ............

                    пп
                    Ти не плюва ли ехххсчо ,април месец .... Не обижда ли го и не казва ли му да не коментира твой постове и че ти няма да коментираш негови ...............
                    Помня че и като Делчо Смока му тегли веднъж 3-4 яки .....................

                    Виж какво прави Неволята ...... От непонасящи се люде - първи дружки ............... Аз лично , там където съм плювал , не правя друго
                    Все пак нещо добро съм сътворил и аз в тоя форум ..........

                    Кажи сега ........ КОГА ГОРЕ ДОЛЕ ДА ЧАКАМЕ 8000 $ жълтицата ............
                    Last edited by Correctively objective; 14.09.2020, 14:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                      Корективни кондоре бацов и т.н., има нещо, наречено ФАКТ. Ти и те сте като вятъра и мъглата, така че ето ти няколко:
                      Тука вече , за пръв път уцели 3/4 от никовете с които във времето съм те правил смешен ................ . Помниш ли как ти се плачеше на .....1150 след като отвори шампанското и после трябваше да търсиш ....тапата

                      1. На въпреки на един от най-силните бичи трендове при златото си от самото му начало - пак казвам, от нива, които вече и за първолаците става ясно, че едва ли ще се видят.
                      Ти наистина не разбираш от графики , изобщо не търгуваш , а съм сигурен и че това което обяснявам .... как и защо съм чакал ново дъно при златото ти е ''пълна мъгла'' ..... И въпреки мечите си нагласи , до около 1700 пак съм на плюс от ежедневните трейдове , дори търгувайки против тренда ..... Но ти това няма как да го разбереш ...... За теб е важно на 1200 да ревеш че идва рали , 4 години .... пък когато стане ..... С две думи ... В БИЧИ ТРЕНД ЩЕ ТЪРГУВАМ САМО КОРЕКЦИИТЕ ( мечи сделки ) , ТИ търгувай ''по тренда '' ....... и пак ще изкарам повече от теб .....

                      2. Та само до преди 2 или 3 месеца се смееше на купувущите 3000лв/унцията, а сега масовото хората чакат да падне на толкова, надявайки се да влязат...
                      Ми че аз и сега се смея на купилите реално злато на 3000 лв oz , бе , ингушет...................

                      3. Мисля, че някой доказа, че графиките ти са вземани от някъде, не съм следил.
                      1) Докаааза ??? Още един път показваш че не отбираш хич от графики и говориш колкото да не спиш ..... Мога да качвам през 20 минути графики от М5 ....СЪС ВСИЧКИ ВИДОВЕ ОБЯСНЕНИЯ , ПРЕПОРЪКИ , КАКВО Е СТАНАЛО и КАКВО БИ МОГЛО ДА СТАНЕ ПРИ ДАДЕН РАЗВОЙ ................ Ти можеш ли ???
                      2) Вземани ???? Това че съм качил в даден момент нечия графика , изразяваща и моето виждане в момента ..... само защото ме е мързеяло да номерирам моята ........ЛИ ТИ Е КОЗА , бе смешко .....
                      Аре , .....качваи и ти на който и от където си искаш . Интернет е пълен с прогнози .... Но ще ти задам само по 2 въпроса на всяка графика..... Сещаш се какво ще стане ....нали ??!!! Не е номера да качваш .... А ДА ОБЯСНИШ , след това , чеченец .....


                      4. Едно време, качваше едни други графики, помня смътно, където ти се виждаха поръчките от 0.1 лот злато - честно казано дотагава, даже не знаех, че има платформи, предлагащи подобни. Както и да е после си реши и този проблем - ти си знаеш как.
                      Стигнахме и до най долнявата ти част , егоцентриче ......... Като не можеш , с друго ....изкарай ме сиромах ,.............
                      Ако не покажеш пост с моя графика с 0.01 лот си ТОТАЛНА лъжкинЯ ..... не лъжливото овчарче .... Не е нужно да ти се обяснявам за обемите си (заради твоята ялова злоба и долност) но нямам такива .....
                      Макар че .(а ти откъде да знаеш) при доста брокери , 0.01 Е ЕДНА УНЦИЯ ..... тоест , може да си вождал мой трейд с 0.1 но това са 10 унции , незнайко (справка -напр. Адмирал Маркетс)


                      Но да продължим с фактите.
                      5. Среброто не стигало 1:12, а 1:15. Ще приема тази критика - писах постът късно и не проверих точно просто защото не сметнах за наложащо предвид тезата ми.
                      Не не само това ... всичко написано ти беше измислено .... И ''всеки път когато стигнем 100:1 '' ..... и куп други , златарско -арменски приоми ..... Никога не сме достигали 100:1 ..........освен сега ..........И достигането до 15:1 е само за месец /два ..... но да не преразказвам предишния си пост ....... това е твой запазен стил .............
                      А тя беше проста: ако сега имаш 1кг. злато /или парите за такова/ и с него/тях закупиш, да речем, 85кг сребро /доскоро можеше!/, историята на 20ти век показва, че е твърде вероято да настъпи момент в идните две-три десетилетия, въпросните 85кг да закупят 5,7кг злато при съотношение 1:15 или 7кг злато при съотношение 1:12.
                      Това може да означава "изкарани" между 4.7кг и 6кг злато за няколко десетилетия, което ти определяш като "идиотщина".
                      Аз пък го определям като прекрасна възможност предвид risk/return.
                      Естествено никъде ги няма гаранциите, че ще се случи, но това че миналият век се е случвало три пъти, а през по голямата част от историята на човечеството сме били в рамките на 1:8 - 1:15 на мен би ми било достатъчно, особено вземайки предвид риска.
                      На това ще обърна специално внимание в отделен пост . Ще покаже че неможеш и да смяташ , изобщо нямаш представа какво пишеш , или както казах си свързан с арменските златарско - сребърни търговци ....


                      И още малко факти:
                      6. Няма хейт по отношение на очакванията ти, а просто известна доза непоносимост към начина, по който ти реагираш към другите такива от самото начало на пребиваването ти тук. Даже не коментирам факта, че твоите са тези, които видно за всички, се оказаха безкрайно бездарни.
                      хаххахахах , нямаш хейт по отнощение на очакванията ми ..... имаш лека злобичка .
                      И не става въпрос за това ..... Как се извърта тоя , само ...... Ти написа , че аз хейтя златото .....защото съм имал мечи очаквания .....
                      А всъщност ..реално злато колкото притежавам , ти лично (без другите от диаспората ) няма да имаш никога

                      7. Нямам един коментар, написан от друг профил. Да твърдиш това означава, че наистина си или безкрайно ограничен човечец, или в желанието си да омаскаряваш си склонен съзнателно да си измисляш истини - иска ми се да кажа, че е прекалено низко дори и за теб, но истината е, че не го мисля.
                      И аз го пиша това , ехххченце : Нямам 12 ника (както пишеш лъжльо) , а другите не съм ги оставил по желание или защото ме е срам от постовете им ....
                      Да твърдиш това означава, че наистина си или безкрайно ограничен човечец, или в желанието си да омаскаряваш си склонен съзнателно да си измисляш истини - иска ми се да кажа, че е прекалено низко дори и за теб, но истината е, че не го мисля.

                      Коментар


                      • Бюджетния дефицит на САЩ само до тук е 3 трилиона, а годината все още не е свършила, както и не се знае, на какви нива ще завърши спада на БВП за цялата година.

                        Какво ще се случи към края на годината когато отложените плащания по ипотечните заеми вече станат изискуеми???

                        Дали сме видели ПИК на безработица или той тепърва предстои?

                        До колко правителствата в Европа могат да си позволят да удължават изкуствената заетост през дотации към бизнесите и социални плащания?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                          Едно време, качваше едни други графики, помня смътно, където ти се виждаха поръчките от 0.1 лот злато - честно казано дотагава, даже не знаех, че има платформи, предлагащи подобни. Както и да е после си реши и този проблем - ти си знаеш как.
                          Причината златото да се радва на интерес от мишкари тръгнали да правят пари през трейдинг на CFD е факта, че CFD на злато, петрол и валути е с едни от най-ниските марджин изисквания. Затова рекламите на брокери рекламират именно и таргетират - петрол/валути/злато, а не класически CFD на акции или индекси. Фокуса на рекламите е към това, което мечтателите с минимални пари в акаунт могат реално да си позволят да търгуват!

                          Така се получава, че мишкар с пари в акаунта от 200 до 1000 лева, може да се нацъква позиции, на които са заложени 5-10-20 долара..., като обикновенно играе за удвояване или Х3! Като рискува 2 до 10% от парите в акаунта, до следващото зануляване и ново пълнене на заплата, до момента, в който потекат "милионите"!

                          Отварянето на търговията през интернет, позволява да се търгува на практика, без какъвто и да е наличен капитал. Има брокери, които предлагат не 0,1, а 0,01 като минимален ЛОТ.
                          Така, че и с 50 долара в джоба човек може да е на "WALL street"!

                          Ниските маджин изисквания на злато винаги ще го правят интересно в очите на пишман трейдъри.

                          Коментар


                          • Корективни кондоре бацов и т.н., има нещо, наречено ФАКТ. Ти и те сте като вятъра и мъглата, така че ето ти няколко:
                            1. На въпреки на един от най-силните бичи трендове при златото си от самото му начало - пак казвам, от нива, които вече и за първолаците става ясно, че едва ли ще се видят.
                            2. Та само до преди 2 или 3 месеца се смееше на купувущите 3000лв/унцията, а сега масовото хората чакат да падне на толкова, надявайки се да влязат...
                            3. Мисля, че някой доказа, че графиките ти са вземани от някъде, не съм следил.
                            4. Едно време, качваше едни други графики, помня смътно, където ти се виждаха поръчките от 0.1 лот злато - честно казано дотагава, даже не знаех, че има платформи, предлагащи подобни. Както и да е после си реши и този проблем - ти си знаеш как.
                            Гореспоменатите могат да повдигнат дебата дали си повече бездарен или комплексиран. За мен касуът е труден и не особено вълнуващ, но все пак бих заложил на второто.

                            Но да продължим с фактите.
                            5. Среброто не стигало 1:12, а 1:15. Ще приема тази критика - писах постът късно и не проверих точно просто защото не сметнах за наложащо предвид тезата ми.
                            А тя беше проста: ако сега имаш 1кг. злато /или парите за такова/ и с него/тях закупиш, да речем, 85кг сребро /доскоро можеше!/, историята на 20ти век показва, че е твърде вероято да настъпи момент в идните две-три десетилетия, въпросните 85кг да закупят 5,7кг злато при съотношение 1:15 или 7кг злато при съотношение 1:12.
                            Това може да означава "изкарани" между 4.7кг и 6кг злато за няколко десетилетия, което ти определяш като "идиотщина".
                            Аз пък го определям като прекрасна възможност предвид risk/return.
                            Естествено никъде ги няма гаранциите, че ще се случи, но това че миналият век се е случвало три пъти, а през по голямата част от историята на човечеството сме били в рамките на 1:8 - 1:15 на мен би ми било достатъчно, особено вземайки предвид риска.


                            И още малко факти:
                            6. Няма хейт по отношение на очакванията ти, а просто известна доза непоносимост към начина, по който ти реагираш към другите такива от самото начало на пребиваването ти тук. Даже не коментирам факта, че твоите са тези, които видно за всички, се оказаха безкрайно бездарни.
                            7. Нямам един коментар, написан от друг профил. Да твърдиш това означава, че наистина си или безкрайно ограничен човечец, или в желанието си да омаскаряваш си склонен съзнателно да си измисляш истини - иска ми се да кажа, че е прекалено низко дори и за теб, но истината е, че не го мисля.


                            Коментар


                            • Kато добавим и възможноста че вълните ''D'' и ''Е'' , от триъгълник , могат и сами по себе си да бъдат триъгълници ........ тя , работата съвсем се спече ......
                              Като развитие е бавно .... но пък за трейдване в такъв тесен периметър със зададени горна и долна граница е....идеално






                              пп.

                              Другия вариант е .....сребро с чувале....копанье у двора и ......чеканье ............. на арменския поп

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                П.С.
                                За златото, вярвате или не има, очертава се възможност това да беше всичко от корекцията и да сме се насочили към нови върхове...все пак, още имаме шансове за спад до 1800-1820, ако пробием 1900. Аз бих го считал за подарък.
                                .................................................. ..................................

                                Вярваме ти бе, как да не ти вярваме ....... Нали аз това пиша от 20 дни назад ........... Този път правилно си и прочел и разбрал .....
                                Виждаш ли смисъла на добавяне на графика към поста .......... Дори и ти , с твойте възможности , си разбрал правилно текущата ситуация...
                                Само неразбрах , ако стане синьото ..... ти ще си ''хейтил'' златото ли от тези нива ..... Нали така написа за мен , когато съм бил с виждане за спад на актива ????
                                Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                И само "топ анализатори" с 12 ника, хейтещи златото от нива, които повече няма да бъдат видени, могат да говорят друго.
                                Другата възможност , да използваш тази думичка във връзка със златото , е да си свързан с арменските търговци на злато ....
                                Само търговец може да каже на някой с виждания за спад на стоката , че е хейтър ...........
                                Едно друго арменче в имотната тема също много използва думата ''хейт'' , към всеки които не е съгласен . .....
                                че идва едно ''мяу''

                                Ама и той като теб (съвпадение ) го повтаря от 4 години .....
                                Ама и той като теб , говори за падане на имотите ....... ама само в Злато !!!!
                                И той като тебе , му се привиждат , всекакви форумци в мое лице , които са го .... ''хейтили '' .................

                                Ай , стига с приликите ..... Ако щещ дращи с 22 профила .... Включвай и едноглаголните от време на време , където пишат '' дано'' ''браво'' и '' Честито ''.................


                                пп..............Тая седмица БИ ТРЯБВАЛО вече да се пробива някоя от сходящите страни на формирания триъгълник ............ Прекалената изразителност и визуалност на триъгълника , обаче ...ме кара да мисля , че пробива на някоя от горната или долната страна , няма да доведе до ново дъно или връх ......
                                Възможно е триъгълника да е част от вътрешна корекция на една сложна корекция от вида на ''двойна тройка '' или ''двоен зигзаг'' ...........
                                Ако е така .... това означава още доста дълго балтаене ...но вече в по широки рамки от тези на триъгълника , а именно -
                                2070 / 1862 ...без пробива им ..............




                                Сега ще се ''лайкна '' със всички 12 ника ....ако не събера толкова , значи съм забравил паролата на някой ....

                                Last edited by Correctively objective; 14.09.2020, 07:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X