IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    В исторически план златото се е доказало като не много добра защита от инфлация. Златото горе държи стойност, но държи единствено собствената си стойност. Повечето инвеститори търсят да защитят цялостно позициите си, т.е. нещо, което не само да държи, а и да повишава стойността си по време на инфлация.
    Колко е струвала една унция преди 10, 20 и 30 години? В лева?

    Коментар


    • ЗЛАТОТО БАЛОН ИЛИ НЕ . ХЯХЯХЯХХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        таиш много в себе си
        В мен , всичко е прекрасно .............
        това не е добре за психиката - вземи мерки,
        Вече писах по темата за психиката - в предишния пост - пак вървиш , крачка назад и само копираш ......
        аз няма да те дразня с аматьорските си сделки с опции и тн.
        Не ме дразниш - развеселяваш ме ...........
        бъди здрав
        Здрав съм на бик и без твоето пожелание . И така ще бъде .........

        ПП .филмът жените на другите сме го гледали много пъти.. който квот си няма за това драпа... изтърка се.[

        ппп ..... Съмнявам се че си гледал филм с друга жена . Каквото са ти намерили и одобрили мама и тате - това е !!!!!
        За обратното - на 100 % не вАжи .............
        С'я ......... кат ' ти казвам ...........
        .....
        Last edited by Correctively objective; 04.03.2021, 21:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
          Correctively objective, много далеч съм от златото, нямам финансов интерес. От чисто любопитство, как уж целия свят очаква сериозна инфлация, а златото упорито пада? Звучиш ми, като вещ в материята. Ако имаш време и желание, можеш ли на две, на три да споделиш вижданията си и какви очаквания имаш за инфлацията през следващите 2-3 години?
          В исторически план златото се е доказало като не много добра защита от инфлация. Златото горе държи стойност, но държи единствено собствената си стойност. Повечето инвеститори търсят да защитят цялостно позициите си, т.е. нещо, което не само да държи, а и да повишава стойността си по време на инфлация.

          Коментар


          • едно от умрелите кучете е тук https://www.marketwatch.com/investin...od=over_search
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
              ......
              таиш много в себе си
              това не е добре за психиката - вземи мерки, а аз няма да те дразня с аматьорските си сделки с опции и тн.
              бъди здрав

              казвай си, че съм прост тракторист и всичко ще е наред


              ПП филмът жените на другите сме го гледали много пъти.. който квот си няма за това драпа... изтърка се.
              Last edited by bertram; 04.03.2021, 21:41.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Correctively objective, много далеч съм от златото, нямам финансов интерес. От чисто любопитство, как уж целия свят очаква сериозна инфлация, а златото упорито пада? Звучиш ми, като вещ в материята. Ако имаш време и желание, можеш ли на две, на три да споделиш вижданията си и какви очаквания имаш за инфлацията през следващите 2-3 години?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                  И аз го бях споменал това ниво,ама Корективният ме отряза и затова се спрях на по високото първо 1570-80,да видим там как ще се държи златото пък после ще му мислим.То няма и гаранция,че ще стигне до там може и още на 1670 да обърне,но за сега късите са печеливши
                  1520

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                    И аз го бях споменал това ниво,ама Корективният ме отряза и затова се спрях на по високото първо 1570-80,да видим там как ще се държи златото пък после ще му мислим.То няма и гаранция,че ще стигне до там може и още на 1670 да обърне,но за сега късите са печеливши
                    Изобщо не съм те ''отрязъл '' ................ Изцитирах ти само един ''космонафт '' почитател на шампанско , за който споменатото ниво от теб , не съществуваше вече във Вселената .............
                    Сорри , че не си ме разбрал .................

                    пп.
                    шампанското вече е компот от дренки

                    п.п.п
                    а нивото което беше написал и за което пише Мишо , аз мисля че няма да е на този ''даун - тренд ''
                    Last edited by Correctively objective; 04.03.2021, 21:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      ти нещо?
                      какъв ти е проблема ... нещо те яде...

                      пазарът даде толкова добри нива - не спечели ли, че те гонят бясове цял ден, червено, жените на другите и тн... познато ми е отнякъде?

                      сипал съм си 18 годишно рядко виски и празнувам

                      преди малко затворих още една бърза къса в среброто с 2К + и се чудя защо вместо да правиш пачки като го целиш срива от месеци си седнал да ме ядеш мене

                      жив и здрав бъди и успешен.
                      .................................................. .................................................. .................................

                      Знам , че си със слаба психика ..... Каквато е и на поддържащите ти никове ..............

                      Нищо не ме яде ..... Аз - ям
                      Пазара дава за мен добри нива от месеци ............ ....И за мен е НОРМАЛНО ..... Ти , щом отвори уискито от библиотеката , оставено за фон - ясен си ....

                      Относно жените - нищо не ти е ясно ..... там си пълно детскоградинче

                      Затварям на 70 % късите си позиции в Златото ... отворени от различни нива .... и се извинявам на Хазартчето , за липсата на подробна КОНКРЕТИКА по тях ........... Просто не ми казал , че му е необходима ....


                      пп Бърта , жив , здрав и успешен съм си без твоето фалшиво и ненужно пожелание ....
                      Кога ще оправим ''задължението ''
                      Само твоето '' ДА '' чакаме .........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Не искам да ви разочаровам, но златото ще пада още и то не малко. Коравата съпортива на $1370 се съмнявам, че ще удържи. Може и да не е тази година, но догодина ще видим нива, които много от вас преди шест месеца смятаха за невъзможни
                        И аз го бях споменал това ниво,ама Корективният ме отряза и затова се спрях на по високото първо 1570-80,да видим там как ще се държи златото пък после ще му мислим.То няма и гаранция,че ще стигне до там може и още на 1670 да обърне,но за сега късите са печеливши
                        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                          За новото дънце , което ти казах , че идва 5 мин. преди да стане

                          и ти след мен вече уверено написа

                          Забрави ли , че имаме уговорка ...........
                          Едно кръгче - нормалната , бързичко ..............
                          ти нещо?
                          какъв ти е проблема ... нещо те яде...

                          пазарът даде толкова добри нива - не спечели ли, че те гонят бясове цял ден, червено, жените на другите и тн... познато ми е отнякъде?

                          сипал съм си 18 годишно рядко виски и празнувам

                          преди малко затворих още една бърза къса в среброто с 2К + и се чудя защо вместо да правиш пачки като го целиш срива от месеци си седнал да ме ядеш мене

                          жив и здрав бъди и успешен.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            за?
                            За новото дънце , което ти казах , че идва 5 мин. преди да стане
                            Първоначално изпратено от Correctively objective

                            Ще правим НОВО дъно , да знаеш ...... казал съм ти ..............
                            и ти след мен вече уверено написа
                            мисля, че до минути ще падне 1700$.
                            Забрави ли , че имаме уговорка ...........
                            Едно кръгче - нормалната , бързичко ..............

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                              пп не - не грабя рано ми е .... .... кога ще се издължиш ....имаш борч ....
                              за?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                кори,
                                как беше лафа дето вкара онзи ден "байконур" при среброто ?
                                грабиш ли?
                                Байконур се пише с главна буква бе , НИНЧЕВ ...........
                                Най големия космодрум в света ....... в Казахстан (чекай , да поясня ... да не ме подпукат русофобите ) ................

                                Направен по времето на СССР .........

                                пп не - не грабя рано ми е .... .... кога ще се издължиш ....имаш борч ....

                                Last edited by Correctively objective; 04.03.2021, 20:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X