IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    колеги, сега ли е момента да продавам?
    Аз продадох вчера. Мисля, че другите си мислят, че като се вдигнат лихвите златото ще падне защото не носи доходност.
    Не е препоръка.
    С парите си купих акции защото си мисля, че другите си мислят, че като се вдигнат лихвите акциите ще паднат защото пари ще се насочат в облигации. Според мен обаче лихвите ще се вдигат много бавно и много след инфлацията т.е. реалните ще са отрицателни и тези дето произвеждат нещо ще си вдигнат цените за да останат в бизнеса и пак ще има дивиденти.
    Не е препоръка.

    Коментар


    • колеги, сега ли е момента да продавам?
      препоръка е

      Коментар


      • Е какво да му и интересното. Всичко беше казано. Купи ли NEM, когато трябваше? По-елементарно от фасул и пак има неразбрали.

        Коментар


        • Нещо интересно? Някой по-навътре в нещата да пусне коментар, моля.

          Коментар


          • Някой има ли идея/мнение за събирането на AEM и Къркланд?

            Коментар


            • Аз още го чакам на 1300, както някои ментално обременени индивиди тука пееха по едно време

              Коментар


              • Златото пак замина под 1800 долара за тройунция,а дори още не са и заговорили за спиране на кранчето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                  Сетила се Мара да се побара!
                  с единя ник пише "купувайте"
                  с другия "не купувайте"
                  и накрая с трети се самоцитира и вика "аз познах"
                  никак не е лесно
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                    купувайте злато не имоти

                    нещо като ''make love not war''

                    златото ще избухне като суперНова
                    а имотите ще се сринат
                    за 15 унции ще се взима апарт
                    в елитните квартали
                    Сетила се Мара да се побара!
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • купувайте злато не имоти

                      нещо като ''make love not war''

                      златото ще избухне като суперНова
                      а имотите ще се сринат
                      за 15 унции ще се взима апарт
                      в елитните квартали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ах тази пунктуация този ник го бях игнорнала по дефолт без да се сетя даже, че е един от 36те феноменални ника. Успокоих се поне, че е жив и здрав
                        няма и 1 кратък пост с поставени на място препинателни знаци и без правописни грешки.
                        представям си каква секретарка е. тоест сигурно в другите секретарски задължения, като кафе и флейти се оправя по-добре.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          вие секретарката му ли сте?
                          Ах тази пунктуация този ник го бях игнорнала по дефолт без да се сетя даже, че е един от 36те феноменални ника. Успокоих се поне, че е жив и здрав

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                            Някои любопитни прогнози. В денят на пробива на историческия връх от 2011 г.

                            https://forum.investor.bg/forum/%D0%...0%B5-2/page174
                            Да , това имах предвид за тогава. Повечето форумци , даваха прогнози за 3000 и то до Коледа 2020. Имаше и умопомрачителни прогнози за 5000 , за 20 000 и не случайно споменавам форумеца Майк Флорида , защото неговта прогноза , вярно че и малко на майтап казана , но беше 80 000 долара за унциика.
                            Малко хора тогава като Корективния и Тодор Събев , пишеха за обратното и че пробив няма да има не до Коледа 2020 , а дори и цялата тази година .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

                              Час за аудиенция на коленца , ли искаш да ти запазя мишле.
                              исках да го питам за една прогноза да даде, че от май месец не е писал
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                вие секретарката му ли сте?
                                Час за аудиенция на коленца , ли искаш да ти запазя мишле.

                                Коментар

                                Working...
                                X