IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Златото ще отиде на 1800 долара на тройунция,там ще закове известно време преди да тръгне надолу
    Долара го натиска,а още не са почнали да вдигат лихвите.
    Целия свят е срещу Путин,дори Китай,най важния играч,Китай се дръпна,така че не е зле сериозно да охладиш страстите.
    Сам не знаеш какво си написал , нали . След първия ред , всичко останало е невярно . Втория ред е някакъв мишмаш. А третия е абсолютна глупост .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Който купил -купил........Оттук насетне тези с хартиите да стягат гащите.
      Златото ще отиде на 1800 долара на тройунция,там ще закове известно време преди да тръгне надолу
      Долара го натиска,а още не са почнали да вдигат лихвите.
      Целия свят е срещу Путин,дори Китай,най важния играч,Китай се дръпна,така че не е зле сериозно да охладиш страстите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        Който купил -купил........Оттук насетне тези с хартиите да стягат гащите.
        Така е , спот цената си стои но Крумчо скри монетките , ще става мЕлеЕонер ! Златото в България е като бензина , някой пръдва и всички се насират !!! Туби бидони ги гледам снощи , като тоалетната Артия наскоро , просто парче си е ганя .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          И тука ли тролиш, бе. Аман.
          Няма спасение от тази напаст .

          Коментар


          • Който купил -купил........Оттук насетне тези с хартиите да стягат гащите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              И тука ли тролиш, бе. Аман.
              След като сподели онзи ден, че те е засегнало спирането на Суифт в Русия, вече не споря с теб. Отнасям се със състрадание към гладуващите, дори да са от грешната страна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Златото ясно - перфектен хедж. За долара, след напечатаните особено последните години милиони тонове електронен памук, не съм оптимист. За ЕС и аз бях много разочарован до преди дни. Путин направи и някои добри неща - обедини ЕС както никога до сега!
                Резервна валута е все още и ще мачка всичко освен златото. Разбира се за дейтрейдърите могат и да скъсяват в подходящите дни жълтото, защото битката там е епична.
                ЕС от задокеана ще го демонтират, макар и на Изток винаги да са работели срещу него.
                А още не са стигнали до Преднестровието.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Златото ясно - перфектен хедж. За долара, след напечатаните особено последните години милиони тонове електронен памук, не съм оптимист. За ЕС и аз бях много разочарован до преди дни. Путин направи и някои добри неща - обедини ЕС както никога до сега!
                  И тука ли тролиш, бе. Аман.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Мине ли 2000 долара за над две три седмици, няма таван след това. Обаче ще направят всичко, за да го натискат зверски. Спиране на търговията не е изключена. На всичко са готови.
                    И аз това наблюдавам. Този път ветровете духат срещу тях и предполагам ще пробие твърдо нивото 2000 и после са Чао.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                      ЕС е пътник в този си формат. Особено с вечното и крайно некомпетентно ръководство.
                      Той и без това беше мъртвороден, като валутата им евро. Така че долар злато нагоре.
                      Златото ясно - перфектен хедж. За долара, след напечатаните особено последните години милиони тонове електронен памук, не съм оптимист. За ЕС и аз бях много разочарован до преди дни. Путин направи и някои добри неща - обедини ЕС както никога до сега!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Еврото е Чао!!!
                        Как беше янките ще водят войната до последното евро.
                        Много се страхуват да не изпуснат курса на златото спрямо гущера, но и това ще стане-
                        Мине ли 2000 долара за над две три седмици, няма таван след това. Обаче ще направят всичко, за да го натискат зверски. Спиране на търговията не е изключена. На всичко са готови.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Нефта ще си се ползва, да, но зелената сделка може и да се забърза. Как иначе ще се откачи ЕС от Русия?
                          ЕС е пътник в този си формат. Особено с вечното и крайно некомпетентно ръководство.
                          Той и без това беше мъртвороден, като валутата им евро. Така че долар злато нагоре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Нефта ще си се ползва, да, но зелената сделка може и да се забърза. Как иначе ще се откачи ЕС от Русия?
                            баш!
                            неволята е страшен мотиватор.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Да атома ще се развива, защото това лоби е много силно навсякъде- Но същинската зелена сделка ще я прекършат. Това е най-голямото зло надвиснало над човечеството- Петролната ера ще продължи до последната капка нефт.-
                              Нефта ще си се ползва, да, но зелената сделка може и да се забърза. Как иначе ще се откачи ЕС от Русия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                няма да я спре, а по-скоро ще вкарат атома вътре
                                акциите 'атомното' ми портфолио за 25% наогре при все, че пазарите страдат от руската агресия.
                                Да атома ще се развива, защото това лоби е много силно навсякъде- Но същинската зелена сделка ще я прекършат. Това е най-голямото зло надвиснало над човечеството- Петролната ера ще продължи до последната капка нефт.-

                                Коментар

                                Working...
                                X