IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какви са тези 900% от както съществува това Алтерко, Жълтото е на 10 000% и какво? Ако искаш можем да го сравним и 100г назад? Ама как така, еми ей така и след 100г. жълтото пак ще може да бъде сравнявано с какво ли не, а с Алтерко ще могат ли, ще ги има ли?
    Пак ти казвам и аз имам акции в чуждестранни компании, стига си търсил шарани за БФБ тук, има си други теми за това. Яхнал си вълната ОК, поздравления.
    Можеш ли да ни кажеш на каква цена си влезнал и да остане тук като история, защото аз мога да ти кажа в жълто на какви цени съм купивал за да хеджирам през годините, било то в $ или Евро.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


      Баш с Алтерко,дай да не ги сравняваме

      https://tvc-invdn-com.investing.com/...a86df9ae78.png

      Защо пък не, дай да видим за 1година как се движат? Какви са също продажбите в обеми?
      Все още чакам да кажеш къде да го купим това пусто инвестиционно жълто за 102лв / 1гр. ? Стига бяга от отговора. Кажи ни!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
        от Алтерко, които имат средно дневен обем под 50к лева през последната година - супер, ама супер зверски интерес има с -1,38% спад в цената за последните 52 седмици.

        Баш с Алтерко,дай да не ги сравняваме

        https://tvc-invdn-com.investing.com/...a86df9ae78.png


        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          За кой по-точно спад говориш?
          и какви посредници,кви унции,целият ти пост е една голяма глупост.
          И знаеш ли колко е спреда при златото,като говориш за посредници?Един не е писал за него.
          1000 страници тема с глупости ,пък за важните неща,нищо


          https://tvc-invdn-com.investing.com/...e05f31c7bc.png

          Това, че си хванал моментна вълна от дъно към връх не говори, че си добър инвеститор, а че си хванал вълната. Поздравления за което, дано само не си влезна в края на 2021г., защото все още ще си на минус.

          Аз също имам инвестиции в акции, но не на БФБ, въпрос на личен избор. Няма лошо човек да инвестира в тях, лошото е да нямаш хедж, ама няма какво да ти обяснявам на теб - ти с 2 клика и излизаш от Алтерко, които имат средно дневен обем под 50к лева през последната година - супер, ама супер зверски интерес има с -1,38% спад в цената за последните 52 седмици.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
            Ми губите си парите. Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
            .
            Кое е факт? Златото е 18% за периода.28 ли е повече или 18? все такива са ти фактите......

            https://tvc-invdn-com.investing.com/...5148852942.png
            Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 14:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
              Ми губите си парите. Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
              За купува или продава физика погледни в тавекса или igold. Чакаме още да кажеш къде златото е по 102 лв/гр за да се напечелим.
              И аз чакам хейтъра да ни каже къде да си го купим за 102лв на грам ама не ми отговаря, а преди това мен опрекваше, че не му отговарям.
              Поредния селски тарикат, който иска да намери шарани и то не какви ами златни шарани.

              Коментар


              • Ми губите си парите. Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
                За купува или продава физика погледни в тавекса или igold. Чакаме още да кажеш къде златото е по 102 лв/гр за да се напечелим.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                  Просто рибарчето е толкова отчаяно от срива на БФБ, че отчаяно търси рибки тук. Да ама няма. Тук печелим, а не си губим парите и не храним посредници:-)
                  За кой по-точно спад говориш?
                  и какви посредници,кви унции,целият ти пост е една голяма глупост.
                  И знаеш ли колко е спреда при златото,като говориш за посредници?Един не е писал за него.
                  1000 страници тема с глупости ,пък за важните неща,нищо


                  https://tvc-invdn-com.investing.com/...e05f31c7bc.png

                  Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 14:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                    Чакам да отговори колегата хейтър от къде да купим физическо инвестиционно злато от 1 грам за 102лв. И ако наистината ми покаже, ще му се извиня.
                    И аз чакам, ама с чакането ще си останем. Твекс изкупуват в момента на 115 лв/гр.

                    Ако каже бягам да купувам, защото това е гарантирана печалба от 404,3 лв на унция.

                    Просто рибарчето е толкова отчаяно от срива на БФБ, че отчаяно търси рибки тук. Да ама няма. Тук печелим, а не си губим парите и не храним посредници:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                      Няма да правя реклама на търговци тук. Дай да купя физическо инвестиционно жълто на 102лв за грам, както казваш.
                      Каква реклама ще направиш ? То тук никой не търгува реално



                      А какво съм казал,го пише в темата.Какви ти цени каза,също ги пише темата.
                      Last edited by petrg5s; 20.01.2023, 13:32.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Че шаранът е неуклюж паляк е медицинскш факт, ама това "няма да правя реклама" също е много палячешко.
                        Къв ти е проблемът да кажеш къде има добра сделка. Точно ще покажеш какъв е паляк.
                        Руски ватенки нека не се обаждат.Към руските форуми и там да се правят на интересни.
                        Кой е паляк също се вижда.От 5 месеца квичиш за петрола ,че щял да иде в космоса (руска партенка), пък той пада ли пада(както ти отворихме очите)
                        Едно,че и лъжеш за позиции .Аз те хванах и показах в темата за NYSE,(цената бе доста по-висока от която каза,че си влезнал в конкретния ден ...кой да предполага,че някой като мен може да провери

                        После и 10 тикера предложени от теб ги анализирах и беше в 90% вътре и това ти показах
                        "Въглищата били горивото на бъдещето" и подобни руски партенки....ти си за специализирана помощ ,момче

                        Знам,че си ми ядосан за горните неща,но лъжците и глупаците трябва да се показват и аз го правя,както виждаш и в тази тема.
                        Човека все още е неориентиран какви са цените и се чуди и се мае....не ме учудва и че ти нямаш идея,не ти е за първи път

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Че шаранът е неуклюж паляк е медицинскш факт, ама това "няма да правя реклама" също е много палячешко.

                          Къв ти е проблемът да кажеш къде има добра сделка. Точно ще покажеш какъв е паляк.

                          Преди някой друг месец тук един обясняваше колко било изгодно по заложните къщи скрап. Изръшках ги тези в Слатина и не видях нищо да се доближава на 10% от обявените от него цени. Поне пет пъти го питах къде конкретно, ама и той така и не рачи да направи реклама.
                          Не съм казвал, че някъде има по-добра сделка от някъде другаде и за това казвам, че в момента няма цена на на физическо инвестиционно жълто за 102лв на грам. Както казах цената е ~115лв за купува и ~125 за продава. Иначе си ползвам 2 от най-големите търговци в страната за покупка на жълто.
                          Чакам да отговори колегата хейтър от къде да купим физическо инвестиционно злато от 1 грам за 102лв. И ако наистината ми покаже, ще му се извиня.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                            Няма да правя реклама на търговци тук. Дай да купя физическо инвестиционно жълто на 102лв за грам, както казваш. Хайде покажи ми ти с линкове в гугъл, както тръбиш, че има такива цени на физическо жълто. Ако си купувал изибщо инвестиционно злато, когато е било това и на каква цена?
                            Че шаранът е неуклюж паляк е медицинскш факт, ама това "няма да правя реклама" също е много палячешко.

                            Къв ти е проблемът да кажеш къде има добра сделка. Точно ще покажеш какъв е паляк.

                            Преди някой друг месец тук един обясняваше колко било изгодно по заложните къщи скрап. Изръшках ги тези в Слатина и не видях нищо да се доближава на 10% от обявените от него цени. Поне пет пъти го питах къде конкретно, ама и той така и не рачи да направи реклама.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от valko Разгледай мнение
                              При златото както и при суровините тренда е за нагоре с първа цел 2060, според мен .
                              Такава цена в долари е напълно реалистична, аз лично очкавам да видим в хода на тази година борсови цени на жълтото до 2200$ за унция. Според мен обаче долара ще падне малко спрямо еврото и не вярвам да видим борсова цена над 2000 евро за унция през тази година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Спор няма ,просто образовам разни деца тук.Деца,защото за мен хора който не знаят даже цената на златото, или пък препоръчват продажбата на 1кг в онлайн дюкяни в чужбина,не могат да се наречат сериозни инвеститори ,камо ли пък от тях съвети да взимаш.
                                И като им кажеш ,че нямат нито опит,нито знания се сърдят




                                А този пост е нещо като паметник на глупоста в този форум
                                Човека с пяна на устата търсил някакви цени в гугъл , но даже и това не може да направи правилно, обяснява "умно" колко е цената на някой който купува/продава регулярно физическо злато и споделя опит от 1 лице,а не от линкове в гугъл.
                                Този потребител е толкова ограничен,че чак не допуска ,че аз говоря от първо лице ....и съм трябвало като него да проверя цената в нета . Аве момче,аз няма какво да я проверявам,защото имам реални сделки на нея
                                Няма да правя реклама на търговци тук. Дай да купя физическо инвестиционно жълто на 102лв за грам, както казваш. Хайде покажи ми ти с линкове в гугъл, както тръбиш, че има такива цени на физическо жълто. Ако си купувал изибщо инвестиционно злато, когато е било това и на каква цена?

                                Коментар

                                Working...
                                X