IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Даже се учудих, като си създател на темата, какви невероятни дивотии си написал! Подобни расъждения, докарват много болести.
    Аз съм прост, слагам кантарчето и по карати ти казвам какво физическо злато съм инвестирал и какво притежавам. Другото е талаш, дето си го написал и не ме интересува, както и всички останали, то натоварва единствено твоя мозък.
    добре, добре, айде, поживо-поздраво, виждам, че не вдяваш ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

      тая тема (за историята), аз съм я създал от друг профил, не ми пречиш, идвай, ако добавяш съдържание,
      а, не, ще оставят всеки Ганю и Ганка по света (от който няма да имат тоооолкова нужда) да си попръцква у стара кола, у старият коптор, да натоварва пенсионната и здравна система, да им дишаа кислорода, да прави трафик то улиците и по въдуха, да го хранят със месо, откъде на къде ???
      На определена по територия и население, неолибералния (и не само) капитализъм е взел да се задъхва, той изисква постоянно Яко потребление, а ти и другите шушляци във Западният свят няма да го предоставите, я тогава сме Ви измислили нова схема за живуркане (или у канаФката).
      Плановете са едни, какво ще стане е друго, но шансовете ни за вече за нормален живот са доста слаби.
      Даже се учудих, като си създател на темата, какви невероятни дивотии си написал! Подобни расъждения, докарват много болести.
      Аз съм прост, слагам кантарчето и по карати ти казвам какво физическо злато съм инвестирал и какво притежавам. Другото е талаш, дето си го написал и не ме интересува, както и всички останали, то натоварва единствено твоя мозък.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

        тая тема (за историята), аз съм я създал от друг профил, не ми пречиш, идвай, ако добавяш съдържание,
        а, не, ще оставят всеки Ганю и Ганка по света (от който няма да имат тоооолкова нужда) да си попръцква у стара кола, у старият коптор, да натоварва пенсионната и здравна система, да им дишаа кислорода, да прави трафик то улиците и по въдуха, да го хранят със месо, откъде на къде ???
        На определена по територия и население, неолибералния (и не само) капитализъм е взел да се задъхва, той изисква постоянно Яко потребление, а ти и другите шушляци във Западният свят няма да го предоставите, я тогава сме Ви измислили нова схема за живуркане (или у канаФката).
        Плановете са едни, какво ще стане е друго, но шансовете ни за вече за нормален живот са доста слаби.
        създал си я ти, но лордчето е създал; поне 3 имотни теми
        така, че няма да му се надуваш

        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Брадчед, първо тухлите много си вървят, кога реши, че не вървят, при положение, че почти никога не са били по-вървежни. Второ, коя е вашата тема??? При положение, че инвестирам във физическо злато от три места повече от 10 години. Дефинирай нашата и вашата тема!!!!. Трето, как реши и КОЙ СИ ТИ, че да обобщаваш какви дигитални пари щяли да влязат в обращение и как така точно аз нямам да имам нито пари, нито имоти? Ти сигурен ли си, че не си пациент на ЦПЗ "Проф. Никола Шипковенски"?
          По какъв начин ще се изпарят имоти???
          тая тема (за историята), аз съм я създал от друг профил, не ми пречиш, идвай, ако добавяш съдържание,
          а, не, ще оставят всеки Ганю и Ганка по света (от който няма да имат тоооолкова нужда) да си попръцква у стара кола, у старият коптор, да натоварва пенсионната и здравна система, да им дишаа кислорода, да прави трафик то улиците и по въдуха, да го хранят със месо, откъде на къде ???
          На определена по територия и население, неолибералния (и не само) капитализъм е взел да се задъхва, той изисква постоянно Яко потребление, а ти и другите шушляци във Западният свят няма да го предоставите, я тогава сме Ви измислили нова схема за живуркане (или у канаФката).
          Плановете са едни, какво ще стане е друго, но шансовете ни за вече за нормален живот са доста слаби.
          Last edited by Бедният брoкер; 07.02.2024, 23:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

            братчед, един единствен съвет от мене, гледам тухлите не вървят и си влязъл във нашата тема,
            купувай злато (и малко биткойн) за лоши дни,
            че после като Флязат дигиталните хартишки, нито пари ( money, not currency) ще имаш, нито коптори.
            Брадчед, първо тухлите много си вървят, кога реши, че не вървят, при положение, че почти никога не са били по-вървежни. Второ, коя е вашата тема??? При положение, че инвестирам във физическо злато от три места повече от 10 години. Дефинирай нашата и вашата тема!!!!. Трето, как реши и КОЙ СИ ТИ, че да обобщаваш какви дигитални пари щяли да влязат в обращение и как така точно аз нямам да имам нито пари, нито имоти? Ти сигурен ли си, че не си пациент на ЦПЗ "Проф. Никола Шипковенски"?
            По какъв начин ще се изпарят имоти???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

              братчед, един единствен съвет от мене, гледам тухлите не вървят и влязъл във нашата тема,
              купувай злато (и малко биткойн) за лоши дни,
              че после като Флязат дигиталните хартишки, нито пари ( money, not currency) ще имаш, нито коптори.
              какво ще стане с копторите
              ще изчезнат ли
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Това е petrg5s. Винаги го питай за есенната му прогноза за Атерата, ама винаги! Спрямо неговото "кристално" кълбо ТА. То, кълбото май е направено от плексиглас
                братчед, един единствен съвет от мене, гледам тухлите не вървят и си влязъл във нашата тема,
                купувай злато (и малко биткойн) за лоши дни,
                че после като Флязат дигиталните хартишки, нито пари ( money, not currency) ще имаш, нито коптори.
                И ние, де.
                Last edited by Бедният брoкер; 07.02.2024, 22:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                  А може би Вие сте просто "хейтър"? Като имате различно мнение от моето защо не го споделите, подплатено с цифри, като цена и времеви интервал? Или е много по-лесно да разсъждаваш критично, но без подплатена с факти конкретика.
                  Това е petrg5s. Винаги го питай за есенната му прогноза за Атерата, ама винаги! Спрямо неговото "кристално" кълбо ТА. То, кълбото май е направено от плексиглас

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                    А може би Вие сте просто "хейтър"? Като имате различно мнение от моето защо не го споделите, подплатено с цифри, като цена и времеви интервал? Или е много по-лесно да разсъждаваш критично, но без подплатена с факти конкретика.
                    това е петрог5счо
                    той купува физическо злато на 102лв докато го шорти с 2 клика
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Доста разсъждения в свободен текст бих казал. Кой ви излъга за 2400? или може би сте чел в Интернет някой на вашето ниво
                      А може би Вие сте просто "хейтър"? Като имате различно мнение от моето защо не го споделите, подплатено с цифри, като цена и времеви интервал? Или е много по-лесно да разсъждаваш критично, но без подплатена с факти конкретика.
                      Last edited by RUBLA; 07.02.2024, 16:46.

                      Коментар


                      • Колеги, не забравяйте че златото е стока ;-)
                        Парите също са стока ;-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                          а всъщност тази година ще видим цена от 2400$, като вземат да се броят пилците на есен с песен, когато ще видят, че пилци всъщност няма. А бутнат ли лихвите на долу, то инфлацията ще се увеличи след, което и жълтото ще полети..
                          Доста разсъждения в свободен текст бих казал. Кой ви излъга за 2400? или може би сте чел в Интернет някой на вашето ниво
                          Last edited by RUBLA; 07.02.2024, 16:46. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Незнам за какъв инцидент става въпрос, ама някои злобарчета цитираха свещенни числа, после прогнозираха спад даже под 1400$, а всъщност тази година ще видим цена от 2400$, като вземат да се броят пилците на есен с песен, когато ще видят, че пилци всъщност няма. А бутнат ли лихвите на долу, то инфлацията ще се увеличи след, което и жълтото ще полети. Ама тук проблем в БГ няма, все още някои купуват на 102лв за грам ама не ни казват къде е тая златна кокошка, та да си купим и ние - простолюдието и дребните инвестори с по 1 грам дет имаме и по цял ден чоплим семки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                              Инцидент със златото

                              https://tenor.com/qwE1xLQhjLk.gif
                              Де не секна извора на злато с цена 102 лв/грам проба 9999?

                              Коментар


                              • Инцидент със златото

                                https://tenor.com/qwE1xLQhjLk.gif

                                Коментар

                                Working...
                                X