IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пропуснал си, че много по-важно от това да имаш кинтите, ще е дали си послушен и примерен, политически коректен и съгласен с контрола и малкото останали ти лични права... тогава, и само ако AI-то ти е поставило висока социална оценка, може и да имаш активен акаунт с нещо имагинерно в него, така че да можеш да си купиш часове или километри в осмърдяната електричка.
    А онези, притежаващи други нерегламентирани и извън системата парични средства, да не говорим пък за злато, най-вероятно ще са обявени за терористи.

    Така, че не бленувайте много за злато на 11 000, щот или ще са ви го взели вече, или няма да смеете да си признаете, че го имате.
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

      Това с 11хил. $ най ми харесА, тогава с две унции купувам чисто нов приличен японски автомобил.....
      Kaто пресмятам, $11к ще ги мине през април 2031, само богатите ще имат лични коли, които иначе ще струват бая повече от $11к.
      Ще ползваме споделени малки електрически коли без шофьори, и то само от тези, които не работят от къщи, изобщо имат работа незаета от роботи или за почивка/разходка.
      По-скоро с една унция да си купиш едногодишна карта за електричките.
      Супер, парите за колата (и не само) за спестени.
      Покупката би била през умния телефон които ще покаже холограмен екран със въображаема клавиатура..
      Форума пак ще го има, ама пак през часовника ще чатиш, казвайки това дето искаш да се пише на един от холограмните екрани, а на другия гледайки 5D футболен мач с резолюция 7К.
      Бира може и да си отвориш, но ще е наполовина малка, виж водата ще е кът, но ще е качествена.
      Last edited by hazard; 29.08.2019, 00:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Е, поне Снежанка може да ти отвърти едно желание...
        Не едно, а 1001

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          лошо е да си дедо коледа...няма на кой да пишеш за подарък.
          Пише се ...няма на кого да пишеш за подарък. Щом така считаш, значи няма нужда да пиша, направо отварям подаръка си !

          Коментар


          • Е, поне Снежанка може да ти отвърти едно желание...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

              Това с 11хил. $ най ми харесА, тогава с две унции купувам чисто нов приличен японски автомобил.....
              лошо е да си дедо коледа...няма на кой да пишеш за подарък.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Предишните цикли на покачване на златото показват скокове в рамките на 10 пъти.Ако сметнем ,че дъното е било на 1050 долара покачването може
                да отиде до 11 000 долара ,но и спрямо еврото ще се покачи за да отчете напечатаната нова маса пари.Така че по пътя на биткойна нагоре.
                Това с 11хил. $ най ми харесА, тогава с две унции купувам чисто нов приличен японски автомобил.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение

                  Може ли да питам, как се обезценява долара?
                  Има два варианта: 1/ златото да поскъпва, което се и случва 2/да се обзцени спрямо еврото или кошницата валути
                  Какво имаш предвид?
                  тази година и двете станаха, разбира се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                    Ако ще го държиш над 10г като мене, няма особено значение дали ще вземеш на 1500 или 1600.
                    Средната ми цена (в USD) е 1180 така че не ми е от голямо значение къде е в момента. Ще го държа докато ми стигне таргета и счета, че пазарите са отново на стойности заслужаващи си да се пазарува отново. Физическото изобщо не го мисля, то ще си стои завинаги, че недай си боже ми потрябва и то.
                    Дивидентите тази година и те отиват в злато, ако има по нормални цени.

                    Коментар



                    • Предишните цикли на покачване на златото показват скокове в рамките на 10 пъти.Ако сметнем ,че дъното е било на 1050 долара покачването може
                      да отиде до 11 000 долара ,но и спрямо еврото ще се покачи за да отчете напечатаната нова маса пари.Така че по пътя на биткойна нагоре.

                      Коментар


                      • Бай Михаелис,
                        Нещото отвътре вече са им го планирали. Кукловодите нямат повече нужда от долара, но не всичко е готово за новото раздаване.
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

                          Благодаря за разяснението! Нямах съвсем никаква представа, кое защо е.

                          Иначе - точно защото доларът все още го крепят, не е и започнало истинското му обезценяване, което очаквам. И пак поради тази причина, с изключение на притежаващите/работещите директно за долари, златото за всички останали вече е на най-високата си цена. Сега само чакаме да се качи и на най-високата си цена и за поданиците в ядрото на империята в долари... и точно тогава започва веселбата.

                          За сега, цената я плащат само икономиките в периферията. Забележете за последните месеци, в кои валути и в каква последователност, цената на златото отбелязваше исторически върхове, докато в ядрото в долари нещата са все още спокойни.
                          като са прости галоши тия в ЕЦБ и докат ебават еврото ше ядем царевицата, без кьорав ресурс със санкции на най-голямата бензиностанция и импорт само на цигани как искаш да е ?!? .....

                          те и ще продължат да я плащат ..... аз и не виждам ние да не сме платили 3 млрд. данък за самолети в долари, ти неква девалвация да скиваш тука ?! аз ньет. Докат Сашевци са военнен доминант балъците и васалите ше плащат, ние в Булгаристан най мноо, Гейропейците като най верен съюзник на Империята плащат всички най-високите цени на горива в света и то в долари, да всичко квот се появи кат гориво в Еврогейово е в долари, Булгаристан също като импортира горива от Руслямистан пак е в долари.
                          Некой мое ли си вземе златото от ония главорези ?!? Ние мое ли си взеем нащо от Лондон ?!? Аз мисля ньет какво ше напраят ше ги нападнат нещо ?! малко трудно на тия само може да се случи нещо отвътре, то тва и става са в момента.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            хехе, ратко, благодаря, развесели ме - тъкмо оправям багажа за морето и потеглям. Наздраве
                            лек път и весело
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

                              Второто разбира се. При това, съвсем целенасочено. Сещай се
                              ОК, мерси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение

                                Може ли да питам, как се обезценява долара?
                                Има два варианта: 1/ златото да поскъпва, което се и случва 2/да се обзцени спрямо еврото или кошницата валути
                                Какво имаш предвид?
                                Второто разбира се. При това, съвсем целенасочено. Сещай се
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X