IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    Трябва да си много объркан, че да мислиш, че жълтото ще падне под 1200$ и в същото време да стискаш 'трицифрено' число унции, които можеш да развържеш на момента за 1800$ без да ти трепне окото....после си ги взимаш на 1000-1100-1200 като минат 'логистичните' проблеми и ти остават едни 60 000$ суха пара.... КЕШЪТ Е ЦАР... нали

    отивам да мия зъбите и да лягам
    лека и доходна
    Това ли измисли след 3 дена писане на глупости ,бе Бържуряне. ....
    Така може да направиш ти.....
    - първо защото ги нямаш
    - второ, защото караш трактор (от мама)
    - трето , защото изобщо не ти е ясно как се търгува.....

    1. не го правя защото всяка една моя хипотеза дори и 80 90 процента сигурна е само вероятност хипотетична..... тоест винаги може да се случи нещо извънредно което да наруши плановете ми и вижданията ми
    2. За тази цел е "хартиеното" - както му казват лаици и любители като теб .
    Мога да продам ...И продавам , колкото си искам и когато стигне таргета да прибера Суха пара, толкова , колкото ако продам физическото си както ме караш идиотско ти....
    Така ще прибера печалбата от очакваното от мен движени , а същевременно физическото ми Злато ще си ми е в сейфа.....
    .................................................. ..
    ходи мии сега зъбките , пижамката. ... И малоумни съвети....само в къщи. ...

    Коментар


    • Трябва да си много объркан, че да мислиш, че жълтото ще падне под 1200$ и в същото време да стискаш 'трицифрено' число унции, които можеш да развържеш на момента за 1800$ без да ти трепне окото....после си ги взимаш на 1000-1100-1200 като минат 'логистичните' проблеми и ти остават едни 60 000$ суха пара.... КЕШЪТ Е ЦАР... нали

      отивам да мия зъбите и да лягам
      лека и доходна
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
        ппп. Помни нефта ...........мисли за златото
        баце не мислеше така

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Мене върни се назад какъв таргет съм дал преди месец
          Ти беше дал за нефта 200 $ миналата година ..............

          И с двата си минали профила ( не ги оставям по желание ) - Баце и Кондор съм ти обяснявал , че отиваме под 25 $
          Ако искаш утре ще ти ги цитирам...........ти-аз-ти-аз.....сега , само аз....................

          пп А преди дни си написал , че ще ми записваш прогнозите , за да видиш как не стават .............
          Ми то , не е нужно - те се помнят - почти само аз го правя


          ппп. Помни нефта ...........мисли за златото

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

            Свят широк - всякаква неграмотна паплач е взела да пише по блогове и сайтове ..............
            3 години пффф тия са пълни аматьори
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              https://www.kitco.com/news/2020-03-2...vestments.html

              този ме е копирал ... кой му е превел моите анализи
              Свят широк - всякаква неграмотна паплач е взела да пише по блогове и сайтове ..............

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                https://www.kitco.com/news/2020-03-2...vestments.html

                този ме е копирал ... кой му е превел моите анализи
                Мене върни се назад какъв таргет съм дал преди месец

                Коментар


                • https://www.kitco.com/news/2020-03-2...vestments.html

                  този ме е копирал ... кой му е превел моите анализи corr
                  признай си
                  Last edited by bertram; 27.03.2020, 22:45.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    другата седмица се очертава доста драматична и щатите ще се заключат яко и ще се сетят, че доу е въздух под налягане
                    Не се изказвай неподготвен , арменосян . Събота или неделя ще напишеш въртеливо , че индексите ще растят

                    Както със златото днес ................ .................................................. ............
                    Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    може да иде, а може и да не иде...неведомни са пътищата Му,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение
                      Kitco, канадският гигант, занимаващ се с продажба на злато, съобщи в сряда, че от пазара са изчезнали почти всички стандартни златни монети от една унция. Няма наличности на Американските орли и биволи, издадени от американския монетен двор. Нито на канадски „Кленови листа“, издадени от Кралския канадски монетен двор, „Британии“, издадени от Кралския монетен двор на Великобритания, и „Кенгуру“, издадени от Австралия. А това са най-широко търгуваните златни монети в света.
                      Липсите са от ноември. Орлите и другите не са показател. Потърси информация какво се е случило през ноември на този пазар, може и да сглобиш картинката с откъслячни публикации, макар и трудно. Ех този номври 2019 та колко неща са се случили тогава. Паметен месец. Но никога няма да влезе в историята. И тези монети не са най-широко търгуваните стандартните 400 oz е верния отговор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cactusa Разгледай мнение
                        2175 долара за унция!!!!
                        другата седмица се очертава доста драматична и щатите ще се заключат яко и ще се сетят, че доу е въздух под налягане
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • 2175 долара за унция!!!!

                          Коментар



                          • Днес, 22:06
                            Този коментар от Correctively objective е изтрит от aleks262
                            Причина: Не е по темата
                            Това , долу по темата ли е алекс ............ Модеразията е много едностранна .......................
                            Във моя пост не бях написал нищо по различно по същество от долния .........




                            Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            само да кажа, че пачанга няма общо с многониковата дивотия и си е много нормален човекът

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                              тошко, като правиш контра прогнози на своите, неотдавнашни......

                              слагай звездичка и препратка към оригиналните, бе!
                              и ако ти стиска, пиши; предната ми прогноза, която се оказа грешна.... и тн.



                              Todor Sabev

                              Junior Member
                              09.01.2020, 11:35

                              На Мета трейдъра на М15 , доста ясно се вижда флат корекция, посоката все още е на горе 1700-1800. Дълго злато стоп 1530
                              Това за графиката.

                              Todor Sabev

                              Junior Member
                              04.02.2020, 16:07

                              Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              Последното. Първото е почти сигурно, че няма да стане. Вирусът издиша




                              Вируса може да се движи циклично на вълни. Това първо
                              Отделно информацията в медиите може също да е с лаг и даже недостоверна.
                              И трето има напрежени усеща се на всякъде макар и да спадна в момента според мен временно. Говоря за общия сентимент. Отделно някъкви други събития може изстрелят златото което корелира с общия сентимент.

                              Last edited by Todor Sabev; 04.02.2020, 16:16.










                              Todor Sabev

                              Junior Member
                              13.02.2020, 12:09

                              Нови дълги стоп 1561.
                              • Редактирай
                              • Цитат
                              • Сигнал за нередност
                              • Харесвам 0

                              Todor Sabev

                              Junior Member
                              12.02.2020, 18:56

                              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                              Добавяне дълго злато стоп на 1547.

                              Официалната статистика за короновируса показва рязък спада на ново заразилите, както и че излекуваните вече надхвърлят в пъти новозаразените, докато преди една седмица беше точно обратното. При това положение златото би трябвало да падне значително
                              Обаче текущото дъно 1547 не е пробито и златото се поизкатери над него Тази дивергенция показва че нестабилността ще продължи в близко бъдеще и златото ще избие на горе. Причините могат да бъдат различни вирусната епидемия да направи ново голямо огнище.
                              Властите в Китай да отхлабване хватка та и епидемията да се поднови. Хватката да продължи доста по дълго от очаккването което да срине икономическия растеж в Китай и като излизат данните от икономиката за зимните месеци пазарите както в Китай така и в на Глобално ниво да коригират и съответно златото посока юг. Нова нестабилност около ИРАН

                              Моя преференциялен сценарии е крутите мерки които ще доведат до значително забавяне на Китайския растеж , съпътствано с тлеещи огнища на епидемията което ще води до несигурност до края на зимата.

                              ПП Самата истерия около вируса която не е съвсем неоснователна, оказва психологически натиск върху обществото под формата на страх както върху потребителите така и върху инвеститори и предприемачи . Това също ще допринесе за забавянето.

                              Last edited by Todor Sabev; 12.02.2020, 20:25.





                              От последната прогноза 12 .02 2020 DJIA се търуваше на 29600 пункта.



                              ДА ИМА ВЕРНО НЕКОИ НЕ СЪВСЕМ ТОЧНИ НЕЩА В ПРОГНОЗИТЕ МИ.

                              АМА ЗА СМЕТКА НА ТОВА МАЙК ФЛОРИДА ГИ ДАВА ДОСТА ТОЧНИ И НА ВРЕМЕ.


                              ДА ДЕЙСТВИТЕЛНО ИМА ПРОГНОЗА ОТ ПОСЛЕДНИТЕ СЕДМИЦИ ЗА ЗЛАТОТО НА ГОРЕ 1800 НО ТЯ СИ ОСТАВА В ПЪРВОНАЧАЛНИЯ ТАРГЕТ

                              А ТОЙ ВЕЧЕ Е ПОСТИГНАТ.
                              Last edited by Todor Sabev; 27.03.2020, 22:29.

                              Коментар


                              • Kitco, канадският гигант, занимаващ се с продажба на злато, съобщи в сряда, че от пазара са изчезнали почти всички стандартни златни монети от една унция. Няма наличности на Американските орли и биволи, издадени от американския монетен двор. Нито на канадски „Кленови листа“, издадени от Кралския канадски монетен двор, „Британии“, издадени от Кралския монетен двор на Великобритания, и „Кенгуру“, издадени от Австралия. А това са най-широко търгуваните златни монети в света.

                                Коментар

                                Working...
                                X