IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    Кой бе Венко ли, ами той има три-четири ника тука
    А кой е Венко ве съвсем вече се объркАх

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам
      Кой бе Венко ли, ами той има три-четири ника тука
      последнo каза, че е пил кафе със майката на ratten
      Last edited by hazard; 28.07.2020, 19:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам
        става дума за един крупен специалист, който цитирам по спомен "1800 за златото нема да видим у тоя живот"
        може и да се е споминал, не знам.

        тошко му приглася за сривовете на златото, но после актуализира "прогнозите"
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

          Ти какво разбираш под падане?

          За мен падане е ако днес долар купува баничка, след 5 години да купува дъвка. Само, че това ако е съотнесено и спрямо останалите водещи валути, реално какво ще се получи? Когато всички вкупом се обезценят???

          Обедняло населени през инфлация и една порутена финансова система на глобално ниво?

          За мен нищо няма да се промени. Просто ще има инфлация и обедняване, което не е никак малко!
          Не си представям вариант, в който долара се обезценя по 50% за месец и на края САЩ от няма и на къде решават да въведат златен стандарт примерно.
          Под падане разбирам отказ за търговия на основни суровини в долари и отказ от покупка на американски ДЦК.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            тоя оракул не може да уцели коя обувка за кой крак е.
            Пичове гледам няколко човека тука питат къде е баце, абе кой е тоя баце? Това ника на някой ли е или е прякор на някого? Бацето Шефа в Територията е един за друг не знам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten

              модераторчето нещо трие безследно ценните ми мнения.

              та викам има нещо общо между баце и спрелия часовник.
              и двамата са спрели.
              За Баце съм неутешима, отчаяна и изоставена вай вай вай. Да стане милиардерин и да не се обади вече.

              За златото съм доволна. Ето и моите пет стотинки - 1900 - 2050 до края на годината .

              И аз не виждам апокалипсис, а силно обедняване на средната класа. Виждам и как рухват социалните системи и се сещам за старите вече прашасали прогнози на Кийосаки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........
                Ти какво разбираш под падане?

                За мен падане е ако днес долар купува баничка, след 5 години да купува дъвка. Само, че това ако е съотнесено и спрямо останалите водещи валути, реално какво ще се получи? Когато всички вкупом се обезценят???

                Обедняло населени през инфлация и една порутена финансова система на глобално ниво?

                За мен нищо няма да се промени. Просто ще има инфлация и обедняване, което не е никак малко!
                Не си представям вариант, в който долара се обезценя по 50% за месец и на края САЩ от няма и на къде решават да въведат златен стандарт примерно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                  Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........
                  преди да сгъне долара е програмиран разпад на еврозоната
                  това ще е индикатора, че доларът пада
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    Къде е Баце,
                    Той беше за скоропостижно ходене до под 1300 зоната....
                    тоя оракул не може да уцели коя обувка за кой крак е.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Долара е основна резервна валута, което ще рече, че ако той се обезценя, заедно с него се обезценят и всички други валути, просто, защото им се обезценят "активите", които ги подкрепят.

                      При валутите има два типа стойност. Котировъчна и такава към реални стоки и услуги. След няколко години, един долар, може да купува единствено дъвка, но това не пречи, ако еврото съществува, те да са на паритет. Така погледнато това, че ще е поскъпнал котировъчно, не означава, че няма да се е обезценил от към реална стойност.

                      За да се срива долара котировъчно спрямо еврото, самото евро трябва да бъде в по-добра фискална или икономическа ситуация, НЕ такъв е случая обаче. Имаме краткосрочна шумова търговия, която направи едни бързи 10%. Съвсем скоро ще има шумова търговия в обратна посока!
                      Долара е сърцето и центъра на цялата фиат система.Ако той поддаде всичко си заминава......Достатачна е да се спомене трилион и нещо доларови трежариш и в Китай и в Япония.........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        С това съм съгласен, ама за това в червено мисля си много далеч от истината.
                        Не ми се навлиза в подробности какво очаквам, а то никак не е добро.....може би друг път като имам повече време.
                        Ти може да си мислиш всичко, но партията си има ядро, а всичко друго е шум!

                        Част от електората им може да е много радикален, но това не значи, че той може да повлияе на ядрото на партията, а от там да има радикална промяна и в самото управление.

                        Но нека Тръмп първо изобщо да загуби, защото според мен това все още е 50:50!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                          Ти ако смяташ, че при спечелване на изборите от страна на демократите, нещо би се променило, трябва да си много наивен. Днешните демократи в САЩ, са същите от преди 4 години при Обама. Какво беше при Обонго? Абсолютно статукво!!!
                          С това съм съгласен, ама за това в червено мисля си много далеч от истината. Обама с мед да го мажеш в сравнение с това дето иде.
                          Не ми се навлиза в подробности какво очаквам, а то никак не е на добро.....може би друг път като имам повече време.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            Къде е Баце,
                            Той беше за скоропостижно ходене до под 1300 зоната....
                            А, то ще стигне и тъдява, ама след две-три-четири години

                            Коментар


                            • Къде е Баце,
                              Той беше за скоропостижно ходене до под 1300 зоната....
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                                Изразът " Курт капан" е турцизъм и означава " Вълчи капан".
                                "К*Р капан" не знам какво е.
                                Но като цяло, това не ми пречи да подкрепям написаното..
                                Аз знам, че е КУРТ КАПАН, както и какво значи от преди, но по ме кефи БГ версията на тоя мохабет!

                                Коментар

                                Working...
                                X