IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
    Въй въй, сега ще ви направят едно бързо подстригване до 1600 да байнете дипса и да налеете гипса... . В комбинация с падащи гущерчета!
    На НЕ МИ дреме и на 1000 да падне...........Наполеоните са си наполеони.......ЗЛАТОТО ще е МНОГО нагоре.........МНОГООООООООООООООООО

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Хейт не хейт за златото добрите дни ПРЕДСТОЯТ.....................НЕЩОТО в края на краищата винаги е повече от НИЩОТО..........Нямащите от метала леят лиги от кеф............Нормално..........При злато от 10 000 брокерчетата и щракащите по платформите ще ровят кофите с отпадъците........
      Бълнуваш нещо , дече ми се види ........ Къде видя ''хейт'' в днешните мнения ...... ???
      Ако говориш за някое си мнение през 2016 и му държиш гарез до сега............... Не е добре работата......

      Тук , тези който си викаме , че разбираме , се опитваме да разгадаем пътя на Златото за да търгуваме успешно за ..... ПАРИ !!!
      Без чувства !!!
      Със сигурност , в момента съществуват ''мечки '' , тоест настроени за падение на XAU/USD - които имат стотици и хиляди пъти повече златни монетки от твоите .....
      Без да съм нескромен , и аз съм от тях ..... макар че не са хиляди пъти .....
      Но..... злато на 10 000 - няма да видиш НИКОГА ..... И да сме наясно - деноминации не се броят ......
      Тоест Злато на цената на 10 000 хляба (като сега ) няма да видиш..................


      пп. Какво стана с 100-те мнения на ден след пробив на 2000 $ .............. Гледам , гледам - по 3-4 на ден и то полуолигофренски ....
      Браво .... Давай .... Айде 3000 .....
      И тук - таме ехххх40 напише , че чака '' корекция 200 300 $ но ако я няма , продължаваме нагоре.................''

      Не се заяждам с теб .... ...Хрисим човек си , но много си се преекспонирал в конспиративни теории .....

      Коментар


      • Това ли е най-големия дневен спад в историята на златото?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
          Въй въй, сега ще ви направят едно бързо подстригване до 1600 да байнете дипса и да налеете гипса... . В комбинация с падащи гущерчета!
          Аз купувам от 600, Не ми пука. Хоризонта ме е след 15 години. Чао от мен.
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Въй въй, сега ще ви направят едно бързо подстригване до 1600 да байнете дипса и да налеете гипса... . В комбинация с падащи гущерчета!

            Коментар


            • Купувай купувай злато за светлото бъдеще. Ще си го носите в бежанските ранички. Хххххххххххх

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Хейт не хейт за златото добрите дни ПРЕДСТОЯТ.....................НЕЩОТО в края на краищата винаги е повече от НИЩОТО..........Нямащите от метала леят лиги от кеф............Нормално..........При злато от 10 000 брокерчетата и щракащите по платформите ще ровят кофите с отпадъците........
                Да пада, че да натоварим още.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Хейт не хейт за златото добрите дни ПРЕДСТОЯТ.....................НЕЩОТО в края на краищата винаги е повече от НИЩОТО..........Нямащите от метала леят лиги от кеф............Нормално..........При злато от 10 000 брокерчетата и щракащите по платформите ще ровят кофите с отпадъците........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    любимото ми лафче - бай дъ дипс си важи, но е рано още да се смята, че дип-ът се е развил в пълнота. нивата около 1750-1800 са по-добра опция за бай дъ дипс.
                    дали ще върне до там?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      любимото ми лафче - бай дъ дипс си важи, но е рано още да се смята, че дип-ът се е развил в пълнота. нивата около 1750-1800 са по-добра опция за бай дъ дипс.
                      Buy and hold

                      Коментар


                      • любимото ми лафче - бай дъ дипс си важи, но е рано още да се смята, че дип-ът се е развил в пълнота. нивата около 1750-1800 са по-добра опция за бай дъ дипс.

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Не може да расте вечно, да. Ама такова яко падане за един ден, мислиш ли, че е случайно. Пък и как аз разбрах сабалем преди да се събудят буболечките какво ще се случи на любимото им злато днес?

                          В лихвата по 10г. трежъри е концентрирана страшно много информация (включително как ваксината на Путин ще повлияе) и показва на база на всичко това, как пазарът вижда нещата от тук на сетне. Все пак не случайно е бенчмарк при фундаменалния анализ

                          Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Путин бил патентовал ваксина. казват някои. Мъни ти казва, че има общо с реален лихвен процент на трежъритата, ако не ме лъже паметта, аз ти казвам, че не може само да расте. Винаги има обратни движения. Ти гледай цената му август догодина.

                          Принципно има едни около 30 годишни цикли. Тях ги намери и ги проследи.
                          Last edited by Money; 11.08.2020, 20:05.

                          Коментар


                          • двама ме питат едно и също нещо.....не мога да разбера .... полуидиотили са , искат само да напишат нещо , колко да ги видят хората че са живи ли ...............
                            Един милион пъти съм казвал в тоя форум .....Физическо Злато не продавам НИКОГА ................!!!!!!
                            Това е хедж на всичко .....На събития , на живота .........
                            Спекулирам (щото мога ) САМО на графиката .. с така наречено ''хартиено '' (не го приемам като понятие )
                            Физическо САМО се купува .........( когато е на дъно - другото е особен вид идиотизъм )....
                            Затова не мога да разбера и тукашните бъгове .... браво , ура , 2000 .... напред към 3000 ..... давай ......
                            Трябва да се радваш АКО имаш Злато , но не трябва да се радваш АКО то расте ...............

                            Колко от вас продадоха на 2050 ..... АЗ знам - Н И К О Л К О ......
                            ТОЛКОВА ще го направат и на 3000 ( уууупппсссс ... )
                            И на 5000 ......

                            пп ... Ако ме питате за трейдовете .....
                            От март .... къси , стопове , предимно положителни , има и минуси ..... дълги за хедж....След 1750 - обръщане на палачинката само дълги ... много рядко къси на възлови места и графика Н4......с малки стопчета ..... и те така те ......
                            Обща равносметка ..... на море съм от края на юни .... с резултата .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              така, някой има ли обяснение, защо падна златото?
                              Пада защото новите случаи на вируса в САЩ са намалели и новината за ваксината на Русия.
                              Това е дневна търговия без отношение към следващите дни.

                              Дори в рамките на бича сесия в началото падаше и Амазон. Случайно? Не.
                              Пазара се водеше от логиката, че нещата с вируса утихват и следва просперитет и растеж 50 години напред.
                              Сега вече и Амазон е зелен, защото бичия балон надделява в рамките на подобен пазар.

                              Те нещата са вързани и не е трудно да се види как новините движат настроенията.
                              Утре златото 1% нагоре а среброто 5%.
                              Last edited by Invest Man; 11.08.2020, 19:42.

                              Коментар


                              • Нека си поемат малко въздух, няма лошо

                                Коментар

                                Working...
                                X