IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булброкерс обяви преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

    Бацка,
    и да съм глупак, и да не съм, на теб това не ти се отразява по никакъв начин! Важното твоят бизнес да върви, а другите кучета ги яли, нали!
    Така е !
    ''Моя бизнес'' си върви ! Но и не ща '' другите -кучета ги яли " . '' Ти '' - не си ''другите '' ( ех ,тоя стаден рефлекс , да се мушнеш сред другите )
    Няколко дена като прекара човек във форумчето и му се набива на очи основното ти занимание - да подръпваш хората за топките
    Ама с некои биеш на камИк .
    Сега - относно дилемата в първото изречение на поста ти !?!
    Не се чуди повече ...... Първото е !!
    Ето и Бертрам и други са ти обяснили .... ама
    Ще опитам и аз .
    Продал си ЕUR/USD на 1.15 . Сега е 1.23 Затварят те !!!! Загуба - 800 пипса !!
    Отвараш при друг брокер ''къса '' от 1.23 !! При (ако) достигане на 1.15 си 800 пипса ''печалба '' . Тоест на НУЛА , както АКО не те бяха затворили булброкерите .
    Другия вариант - Отиваме на 1.30 - Ти си на загуба 700 пипса при новия брокер . + старите 800 = 1500 пипса !
    Е , на толкова щеше да бъдеш и АКО не те бяха затворили булброкерите !
    Сега рзабра ли ?
    Лошото идва , ако въобще си тръгнал на лов за мечки , без пушка .........
    Тоест - нямаш нова банка
    Тук , вече идва моята роля ''като месия'' и ти казвам : ПРОДАВАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ !

    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

    Бацка,
    Купувам 6 бр. Palit 1080ti gamerock premium, чисто нови с БГ гаранция, на цена от 1700 лв. с ДДС парчето.
    Ти като месия, били ме ориентирал дали до края на годината ще мога да осъществя сделката?
    Макар че не вярвам да ги имаш
    Last edited by БАЦЕ; 09.03.2018, 09:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

      Ма , к'во ти дреме , бе .......
      Важното е , че си пич !!
      И още по-важното - не си глупак !
      Според твойта теория
      Бацка,
      и да съм глупак, и да не съм, на теб това не ти се отразява по никакъв начин! Важното твоят бизнес да върви, а другите кучета ги яли, нали!

      Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
      Last edited by forexboy; 13.03.2018, 18:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        човек спри се!
        излагаш се брутално... ако наистина имаш преоценена стока за продан и някой дойде и ти я КУПИ НА ПРЕОЦЕНЕНАТА цена ... ти реализираш загуба, но си в пари и можеш да заредиш нова стока от която да спечелиш евентуално....

        никой!!! не ти прибира стоката... просто хората ти дават срок при това достатъчно голям, за да си събереш стоката и я пренесеш на по читав пазар...и по-лачена сергия.

        а ако наистина мислиш, че булброкърс са 'бъкет' и си се оставил да си толкова надълбоко оклепал в маржин позиция на червено....съжалявам за теб, но виновен си си ТИ! и си си най-големият ВРАГ ... а не булброкърс.
        Това мнение отразява истинския упадък в българското общество като цяло! Неграмотно и нагло написано послание, което заклеймява пострадалия като едва ли не виновен за това, че диша. Мерси! Заради такива, като тебе, на който чу падне ще ни дере докато дишаме!

        Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
        Last edited by forexboy; 13.03.2018, 18:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
          Че то положението си е купонджийско, кое му е критичното?! На един бъкет ми скимнало, че вече няма далавера да печели само от спред и принудително активира стоп на целите сметки. Все едно да ти дойда в магазина и да прибера всичката преоценена стока, като ти кажа, че и без това си на загуба от нея, какво толкова те бърка?! Ще заредиш нова и ще избиеш.....
          Наистина събаряш с логика!!!
          човек спри се!
          излагаш се брутално... ако наистина имаш преоценена стока за продан и някой дойде и ти я КУПИ НА ПРЕОЦЕНЕНАТА цена ... ти реализираш загуба, но си в пари и можеш да заредиш нова стока от която да спечелиш евентуално....

          никой!!! не ти прибира стоката... просто хората ти дават срок при това достатъчно голям, за да си събереш стоката и я пренесеш на по читав пазар...и по-лачена сергия.

          а ако наистина мислиш, че булброкърс са 'бъкет' и си се оставил да си толкова надълбоко оклепал в маржин позиция на червено....съжалявам за теб, но виновен си си ТИ! и си си най-големият ВРАГ ... а не булброкърс.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
            Че то положението си е купонджийско, кое му е критичното?! На един бъкет ми скимнало, че вече няма далавера да печели само от спред и принудително активира стоп на целите сметки. Все едно да ти дойда в магазина и да прибера всичката преоценена стока, като ти кажа, че и без това си на загуба от нея, какво толкова те бърка?! Ще заредиш нова и ще избиеш.....
            Наистина събаряш с логика!!!
            По-скоро ти местят сергията с преоценена стока другия битак.

            Много са прости нещата, за един спред мрънкяш.

            Ако си купил злато на 1400 $ и то в момента е 1320 $ ти имаш злато на стойност 1320 $ това, че ти пише -80$ в платформата си е за твоя информация само, да не забравиш от къде си го влачиш.

            По-добре се научи да си контролираш лузърите и емоциите защото така нямаш никакъв шанс в този бизнес, най-добронамерено ти го казвам.
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

              То за катинара е ясно. Проблемът е, че клиентите ще издухаме всичко, което може да се духа.......
              Ма , к'во ти дреме , бе .......
              Важното е , че си пич !!
              И още по-важното - не си глупак !
              Според твойта теория

              Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

              Само глупакът, прекалил с маржина, слага стопове!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                Можеше да зададеш въпроса по нормален начин без да се опитваш да насъждаш усещане за критично положение в брокера с думите "обявиха ли фалит току що" и други подобни глупости поставени като запитване! Това че си се изнервил вече до крайна степен от това че не можеш да излезеш от позиция, която най-вероятно си планирал като доста краткосрочна, но се е превърнала в дългосрочна, не означава че ти е виновен брокера, който просто решава че услугата, след новите регулации от става неатрактивна за него и те уведомява за това предварително, за да имаш време да си отвориш позицията, отново дългосрочна при друг брокер!
                Че то положението си е купонджийско, кое му е критичното?! На един бъкет ми скимнало, че вече няма далавера да печели само от спред и принудително активира стоп на целите сметки. Все едно да ти дойда в магазина и да прибера всичката преоценена стока, като ти кажа, че и без това си на загуба от нея, какво толкова те бърка?! Ще заредиш нова и ще избиеш.....
                Наистина събаряш с логика!!!

                Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
                Last edited by forexboy; 15.03.2018, 20:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                  Очаквай, в скоро време. Зависи от МетаКуотс, аз чух за до края на тази година. От един БГ брокер ми казаха, че може да минат и 2 години, защото всички се дърпат. МетаКуотс са казали, че могат да прехвърлят всичко на клиентите, вкл. отворени позиции.

                  Общо взето решат ли могат да дръпнат шалтера с много кратко предупреждение.
                  Какво, в удобен за мен момент да затворя всички позиции и да мина на метатрейдър 5. Защото метатрейдъра ми върши добра робота. Другите платформи са ми адски неудобни. Благодаря за отговора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Ничия репутация не съм накърнил. Зададох въпрос базиран на факти!
                    Що до решението на брокера да прекрати услугата, няма проблем стига да не е за сметка на клиентите. За да държи даден клиент определени позиции на минус, значи има капацитет и потенциал да ги държи.
                    Можеше да зададеш въпроса по нормален начин без да се опитваш да насъждаш усещане за критично положение в брокера с думите "обявиха ли фалит току що" и други подобни глупости поставени като запитване! Това че си се изнервил вече до крайна степен от това че не можеш да излезеш от позиция, която най-вероятно си планирал като доста краткосрочна, но се е превърнала в дългосрочна, не означава че ти е виновен брокера, който просто решава че услугата, след новите регулации от става неатрактивна за него и те уведомява за това предварително, за да имаш време да си отвориш позицията, отново дългосрочна при друг брокер!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      А, бе сериозно да очакваме ли това да се случи с метатрейдър 4 и при други брокери. И кога
                      Очаквай, в скоро време. Зависи от МетаКуотс, аз чух за до края на тази година. От един БГ брокер ми казаха, че може да минат и 2 години, защото всички се дърпат. МетаКуотс са казали, че могат да прехвърлят всичко на клиентите, вкл. отворени позиции.

                      Общо взето решат ли могат да дръпнат шалтера с много кратко предупреждение.

                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • А, бе сериозно да очакваме ли това да се случи с метатрейдър 4 и при други брокери. И кога

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          би ли обяснил какъв е проблема... ако наистина клиента е с " капацитет да държи позицията " решението е просто... затваря. инаксира загубата... отваря сметка в другия посредник и открива позицията....Говорим за дългосрочна позиция!!! нали ... едно такова ролване може да стане на спокоен пазар и да даде най-много няколко пипа отклонение..което може да е както в плюс така и в минус на клиента, но съпоставено с дългосрочната стратегия е пренебрежимо малка.

                          пак казвам 99.99% проблема е психологически. а ако няма капацитет за отваряне на позиция със същия обем при друг ...тогава вече е друго...но не ви е виновен брокера за това положение...

                          ПП
                          Не може да те разбере ... Още е ''форекс-момче'' .
                          Ама ще се научи
                          Ония , пък ''редкретена'' 10 000$ не му били изплатили ......смех

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            би ли обяснил какъв е проблема... ако наистина клиента е с " капацитет да държи позицията " решението е просто... затваря. инаксира загубата... отваря сметка в другия посредник и открива позицията....Говорим за дългосрочна позиция!!! нали ... едно такова ролване може да стане на спокоен пазар и да даде най-много няколко пипа отклонение..което може да е както в плюс така и в минус на клиента, но съпоставено с дългосрочната стратегия е пренебрежимо малка.

                            пак казвам 99.99% проблема е психологически. а ако няма капацитет за отваряне на позиция със същия обем при друг ...тогава вече е друго...но не ви е виновен брокера за това положение...

                            ПП
                            А де и аз това питам!

                            Ама той трейдинга затова е толкова труден, защото обременената психика надделява и над чистата математика
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                              Ничия репутация не съм накърнил. Зададох въпрос базиран на факти!
                              Що до решението на брокера да прекрати услугата, няма проблем стига да не е за сметка на клиентите. За да държи даден клиент определени позиции на минус, значи има капацитет и потенциал да ги държи.
                              би ли обяснил какъв е проблема... ако наистина клиента е с " капацитет да държи позицията " решението е просто... затваря. инаксира загубата... отваря сметка в другия посредник и открива позицията....Говорим за дългосрочна позиция!!! нали ... едно такова ролване може да стане на спокоен пазар и да даде най-много няколко пипа отклонение..което може да е както в плюс така и в минус на клиента, но съпоставено с дългосрочната стратегия е пренебрежимо малка.

                              пак казвам 99.99% проблема е психологически. а ако няма капацитет за отваряне на позиция със същия обем при друг ...тогава вече е друго...но не ви е виновен брокера за това положение...

                              ПП
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • В този форум всеки втори разбира от лично право, юридически казуси около репутацията и кое мнение във форума трябва да се докладва на КФН.

                                #sarcasm

                                Коментар

                                Working...
                                X