IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булброкерс обяви преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

    Бацка,
    тази тема я отворих не за да парадирам какво имам и какво нямам, а за да не позволим едни долнопробен бъкет да си развява байрака както му кефне! Оказа се обаче, че на троловете и демотрейдърите в този форум изобщо не ви дреме за това!

    Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
    Ти си болен колега - не го казвам с лошо! Според мен ти трябва психолог, за да ти помогне да видиш проблема си с форекса. Булброкерс просто спират тази услуга, защото явно не им е изгодна... оставят ви време да си намерите друг брокер и никой не ви е взел парите. Ако позициите ти са губещи в момента то ЗАГУБАТА Е ФАКТ - затова ти трябва психолог специализиран в зависимостта към хазарта. Не знам дали знаеш, но в доста от развитите държави тази зависимост се приравнява с тези към алкохол и наркотици.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

      Така е !
      ''Моя бизнес'' си върви ! Но и не ща '' другите -кучета ги яли " . '' Ти '' - не си ''другите '' ( ех ,тоя стаден рефлекс , да се мушнеш сред другите )
      Няколко дена като прекара човек във форумчето и му се набива на очи основното ти занимание - да подръпваш хората за топките
      Ама с некои биеш на камИк .
      Сега - относно дилемата в първото изречение на поста ти !?!
      Не се чуди повече ...... Първото е !!
      Ето и Бертрам и други са ти обяснили .... ама
      Ще опитам и аз .
      Продал си ЕUR/USD на 1.15 . Сега е 1.23 Затварят те !!!! Загуба - 800 пипса !!
      Отвараш при друг брокер ''къса '' от 1.23 !! При (ако) достигане на 1.15 си 800 пипса ''печалба '' . Тоест на НУЛА , както АКО не те бяха затворили булброкерите .
      Другия вариант - Отиваме на 1.30 - Ти си на загуба 700 пипса при новия брокер . + старите 800 = 1500 пипса !
      Е , на толкова щеше да бъдеш и АКО не те бяха затворили булброкерите !
      Сега рзабра ли ?
      Лошото идва , ако въобще си тръгнал на лов за мечки , без пушка .........
      Тоест - нямаш нова банка
      Тук , вече идва моята роля ''като месия'' и ти казвам : ПРОДАВАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ !



      Макар че не вярвам да ги имаш
      Бацка,
      тази тема я отворих не за да парадирам какво имам и какво нямам, а за да не позволим едни долнопробен бъкет да си развява байрака както му кефне! Оказа се обаче, че на троловете и демотрейдърите в този форум изобщо не ви дреме за това!

      Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
      Last edited by forexboy; 17.03.2018, 22:49.

      Коментар


      • Американски форум:
        -Питаш нещо и ти отговарят.
        Руски форум:
        -Питаш нещо и съответно теб те питат.
        Български форум:
        -Веднага след питането, започват да ти обясняват колко си тъп. - Точно това се получи в тази тема!

        Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
          Бацка,
          Много пак много приказваш, а нищо съществено не казваш!
          Да те светна относно прозвището ми в този форум "Форекс-БОЙ" т.е. ял съм много бой по форекс фронта навремето. КАПИШ?

          Това беше първото ,което ми дойде на ум . Заклевам се !
          Ама пък , бая грубо ми прозвуча , затова използвах по - мекото '' форекс момче ''
          А и не мисля че е само ''навремето''
          ''десетки хиляди '' на минус , не е добре .... И ''boy'' ти е много ......baby !!
          Кажи сега , асимилира ли обясненията по прехвърляне на позициите ?

          Коментар


          • Чел съм за истории как трейдъри са губили пари (stop loss) при "игли" (грешки в данните - действителните пазарни цени не са правили такива колебания) и после инвестиционният посредник е изтривал затварянето на позициите. Тоест - редактирал е събитията в полза на клиента. Може да е имало и клиенти, които са спечелили от грешката в данните - и на тях да е редактирал позициите.

            Когато е в полза на клиента клиентите се радват...

            Но ако действително на пазара е имало такова движение на цената - редно е инвестиционният посредник да не трие събитията.
            Два прости метода за легално намаляване на данъците

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение

              Как точно е станало това? Да не би да са изтрили изпълнена поръчка за затваряне на позицията?
              Както всеки бъкет, когато не експоузват позициите на клиентите навън (защото играят против тях) - трябва те да понесат загуба. И обявяват собствените си котировки за невалидни, по които и е била затворена позицията. Отнесох ги с позиции на Комерцбанк, CFD-та. Файда от КФН после нулева, те са същите БГ-капути на държавна издръжка просто.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                А, тия измамници ли? Нищо няма да им направи КФН, подавал съм сигнал срещу тях за неизплатена печалба от $10 000, изкараха ги невинни като от сърна- сълза. Особено след това в темата не виждам кой луд ще остане техен клиент
                Как точно е станало това? Да не би да са изтрили изпълнена поръчка за затваряне на позицията?
                Два прости метода за легално намаляване на данъците

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                  Виждам, че вече закони и наредби започнаха да се цитират. Народът съвсем е откачил!

                  Който мисли ,че има нещо нередно, нека сезира КФН, вместо да си играем на лов на вещици във форума!
                  Давидов,
                  За съжаление нивото на форума е такова от доста време. Ти им викаш, че чергата ни гори, а те започват да я поливат с бензин.

                  Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
                  Last edited by forexboy; 13.03.2018, 17:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                    Не може да те разбере ... Още е ''форекс-момче'' .
                    Ама ще се научи
                    Ония , пък ''редкретена'' 10 000$ не му били изплатили ......смех
                    Бацка,
                    Много пак много приказваш, а нищо съществено не казваш!
                    Да те светна относно прозвището ми в този форум "Форекс-БОЙ" т.е. ял съм много бой по форекс фронта навремето. КАПИШ?

                    Оригинално заглавие на темата: Обявиха ли "БулброкЪрс" скрит фалит чрез преустановяването на търговията през Мета Трейдър 4 и изгонването на ползващите го клиенти?!
                    Last edited by forexboy; 13.03.2018, 17:25.

                    Коментар


                    • Виждам, че вече закони и наредби започнаха да се цитират. Народът съвсем е откачил!

                      Който мисли ,че има нещо нередно, нека сезира КФН, вместо да си играем на лов на вещици във форума!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                        А бе пичовe ,сега когато е ясно че вече не можем да им ползваме услугата,кажете към коя платформа да се насочим-в смисъл коя има най добри условия за ТЕХНИЧЕСКИ АНАЛИЗ на акции на БФБ .Благодаря предварително.
                        И аз ползвах МТ4 и сега се чудя на коя платформа за БФБ да мина.......

                        Кобоса нещо не ме кефи ...някои ще предложи ли нещо по-добро ?
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                          Ако си прочел внимателно, посочих факти и зададох въпрос като заглавие на темата. Някъде да виждаш безпочвени твърдения?
                          Ако се хванем за думата "твърдение", вероятно си прав, че такова от твоя страна няма. Ще се поправя тогава - в случая няма твърдение, а внушение. Фактите са си факти, но не може просто така да хвърляш изрази, които са натоварени смислово с точно определено значение, независимо дали формата е въпрос или обикновено съобщително изречение.

                          Опитай да попиташ следното някъде: Спряха ми превод/закриват ми сметката в ...... Дали банка ...... не фалира тихомълком?

                          Първоначално изпратено от Иван Давидов
                          В този форум всеки втори разбира от лично право, юридически казуси около репутацията и кое мнение във форума трябва да се докладва на КФН.

                          #sarcasm
                          Закон за КФН:
                          Цели на комисията
                          Чл. 11. Комисията при осъществяване на предоставените й с този закон функции и правомощия се ръководи
                          от следните цели:
                          1. защита на интересите на инвеститорите, застрахованите и осигурените лица;
                          2. (доп. - ДВ, бр. 43 от 2010 г.) осигуряване на стабилност, прозрачност и доверие на финансовите пазари,
                          включително чрез правила и системи за управление на рисковете на тези пазари;
                          3. (нова - ДВ, бр. 43 от 2010 г.) осигуряване на адекватна и стабилна инфраструктура на финансовите пазари.


                          По принцип, какви биха били последствията, ако някой обвини безпричинно даден ИП, че е фалирал? Как биха реагирали останалите му клиенти? Как би реагирала комисията? Какво би направил този ИП, за да защити доброто си име, най-малкото?

                          #logic

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            Че то положението си е купонджийско, кое му е критичното?! На един бъкет ми скимнало, че вече няма далавера да печели само от спред и принудително активира стоп на целите сметки. Все едно да ти дойда в магазина и да прибера всичката преоценена стока, като ти кажа, че и без това си на загуба от нея, какво толкова те бърка?! Ще заредиш нова и ще избиеш.....
                            Наистина събаряш с логика!!!
                            След това което си написал, мисля че е време модераторите да прекратят темата, очевидно е за всички че няма да схванеш, колкото и разбираемо да ти се обясняват стъпките които трябва да предприемеш, за да си задържиш перспективната дългосрочна позиция!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                              Това мнение отразява истинския упадък в българското общество като цяло! Неграмотно и нагло написано послание, което заклеймява пострадалия като едва ли не виновен за това, че диша. Мерси! Заради такива, като тебе, на който чу падне ще ни дере докато дишаме!
                              какъв упадък,че дадена фирма спира дадена услуга ?!?

                              за това, че нямаш пари да отвориш позиция със същия обем при друг брокер говори само за едно - ЗАТЪНАЛ СИ (демек ти си в упадък) . Обществото е в упадък, когато такива играчори като теб са под път и над път... един закъсал с хазарт, друг закъсал с пиене и наркотици, трети закъсал с лакомия и дългове, четвърти се прави на играч от уолстрийт ама без пари...и тн и тн..

                              продължаваш да отричаш собствената си грешка, а именно, че си отворил къса/ дълга позиция, която в един момент е излязла извън контрол в момента са те сгащили да затваряш и си даваш сметка, че с парите които ти останат ще може да отвориш къса при другия брокер, но с по-малък обем (явно няма свеж кеш)... и се почват простотиите с фалит и тн... за които си заслужаваш една солена глоба от страна на КФН, че да се знае... само дето не виждам откъде ще ги извадиш.

                              продължавай в същия дух и съвсем скоро ще си затънал в заеми, което не е хубаво за теб и близките ти хора.
                              после пак обществото и разни нагли и неграмотни като мен ще са ти виновни
                              докато търсиш вината извън себе си няма да се оправиш
                              Last edited by bertram; 09.03.2018, 09:41.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • А бе пичовe ,сега когато е ясно че вече не можем да им ползваме услугата,кажете към коя платформа да се насочим-в смисъл коя има най добри условия за ТЕХНИЧЕСКИ АНАЛИЗ на акции на БФБ .Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Working...
                                X