IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате следващата икономическа криза?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Сегашната малко ли ти е ...ми тя не е свършвала бе ,
    Някои хора винаги са в криза, това няма общо с икономическите цикли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      Здравейте,
      Всеки който поне малко разбира от икономика и финанси добре знае, че рано или късно ще дойде следваща криза.
      Вечната вътрешна борба между алчност и страх ще се наклони в една посока т.е. към страха и всички ще започнат да продават натрупаните през годините акции.
      Акциите и борсовите индекси ще се сринат, златото и други неща ще скочат и т.н.Това не е нито добро нито лошо.
      Това си естествения ход не нещата.
      Мисълта ми е, как може ние да предскажем кога ще започне следващата криза?
      Какви "предвестници" ще има преди това?
      Дали като се сринат акциите на световните борси пак няма се появят тъпани които да говорят по българските телевизии, че това си е само на запад и няма да ни засегне нас и след няколко дни да се сринат и българските акции както това се случи при последната криза
      Дали срива на някои акции и борсови индекси отпреди 10 дни не е едно леко намигване от идващата криза?
      Сегашната малко ли ти е ...ми тя не е свършвала бе ,

      Коментар


      • Кога очаквате следващата икономическа криза?

        Здравейте,
        Всеки който поне малко разбира от икономика и финанси добре знае, че рано или късно ще дойде следваща криза.
        Вечната вътрешна борба между алчност и страх ще се наклони в една посока т.е. към страха и всички ще започнат да продават натрупаните през годините акции.
        Акциите и борсовите индекси ще се сринат, златото и други неща ще скочат и т.н.Това не е нито добро нито лошо.
        Това си естествения ход не нещата.
        Мисълта ми е, как може ние да предскажем кога ще започне следващата криза?
        Какви "предвестници" ще има преди това?
        Дали като се сринат акциите на световните борси пак няма се появят тъпани които да говорят по българските телевизии, че това си е само на запад и няма да ни засегне нас и след няколко дни да се сринат и българските акции както това се случи при последната криза
        Дали срива на някои акции и борсови индекси отпреди 10 дни не е едно леко намигване от идващата криза?
        Форекс блог
      Working...
      X