IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закон за хазарта и форекс брокерите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бинарните опции дали са хазарт или по скоро са инвестиции
    Форекс блог

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Дори в търговията с хранителни стоки има хазартен елемент. Ако не успееш да ги продадеш в срока на годност и се развалят, тогава какво правим, а?
      Не човече не се бъркай ти бъркаш риска с хазарта.
      Във всеки бизнес или риск в търговията е туризма и т.н. това си е риска на бизнеса.
      Форекса си е чист хазарт защото тук се правят залози какво на ролетка, днес златото ще падне ли или ще скочи и т.н. това не е риск в бизнеса а това са си залози.
      Наречени ДЗР Договори за Разлика!
      advokatfilipova.eu

      Коментар


      • Някой печелил ли е демо турнир при Адмирал маркетс- любопитен съм?
        Аз "спечелих" предната седмица 1 място и бях дисквалифициран, защото ползвах за тестове през седмицата два акаунта.Съответно в единия акаунт двойката cad / jpy, в другия демо-акаунт тест с gbp/jpy..Акаунтът с кроса паунд/ йена достигна в един момент 80к. в седмичният им турнир.
        По принцип, се скъсаха да ми звънят от бг клона им, т.к от дълго време при тях тествам търговия по средните фреймове с идеята за една до две сделки максимум в интраседмичен времеви хоризонт.Това нещо съм им го казвал по телефона, че го правя за хоби, сега обаче пълно мълчание.

        И така, в моя случай не съм дублирал с насрещни позиции, за да извлека гарантирана печалба и да си послужа с измама реално, просто не им спазих правилата за един акаунт. Ето текста по мейла за рунда им ForexBall - Green, на който съм на 1-во място

        http://www.forexball.com/contests/round/RoundId/271
        от: ForexBall (forexball@admiralmarkets.com)

        дата: 02.05.2017 16:14
        до: sr8900@abv.bg
        Dear Participant,

        Unfortunately, I must inform you, that you are disqualified from the ForexBall round ' Forex Green ' due to the multiple account usage during contest round.

        However, you can participate in all other rounds of ForexBall.

        Have a nice day!
        ForexBall team.








        Сега въпросът е какво става, когато ще определят победителя от сезона след 5 май 2017г.Де факто пак по същата причина могат да ме дисквалифицират, ако съм в топ 3 например?

        По темата: със сигурност измамници са Инста форекс Калининград, няколко пъти съм бил на първо място или второ трето, като съм дисквалифициран без обяснение, когато правилата са били спазени.

        Забелязал съм разлики в котировките в реал-тайм между Бенча, Адмирал, Инста форекс и Дукаскопи, с отклонение до 20-30 пипса, което според мен означава, че брокерите цакат най-вече пипсовците-скалпери и въпрос на време да е бъдат занулявани акунтите им.Мисля, че всички брокери играят по тоя начин с изключение на топ-маркет мейкърите и вероятно не се изнасят експозиции на форекс-пазара при определелени пазарни ситуации и са на ръба на закона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

          Криеш стоките с изтекъл срок на годност между другите и се надяваш някой да си купи вкиснало мляко
          Хахаха, дребна измекярщина е това, но аз нямах предвид 1-2 каси мляко, а стотина тона олио например.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Дори в търговията с хранителни стоки има хазартен елемент. Ако не успееш да ги продадеш в срока на годност и се развалят, тогава какво правим, а?
            Стана дума многократно вече, но не пречи още веднъж. Риск и хазарт са различни неща. Започвайки свой бизнес, човек неминуемо поема риск, докато хазартът е залагането на изхода някакво събитие. Ако двамата с теб залагаме, дали бизнесът на Х ще бъде успешен, то Х прави бизнес, докато ние играем комар.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

              Дори в търговията с хранителни стоки има хазартен елемент. Ако не успееш да ги продадеш в срока на годност и се развалят, тогава какво правим, а?
              Криеш стоките с изтекъл срок на годност между другите и се надяваш някой да си купи вкиснало мляко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Щом е едно нещо късмета е едно от най-важните неща за успех значи това е игра на късмета т.е. ХАЗАРТНА ИГРА.

                Интересно ми е как едни и същи хора в една тема пишат че форекс не е хазарт и че форекс брокерите не трябва да бъдат регистрирани по закона за хазарта.
                Тези същите хора пишат след 2 месеца че форекса си е хазартна игра.
                Дори в търговията с хранителни стоки има хазартен елемент. Ако не успееш да ги продадеш в срока на годност и се развалят, тогава какво правим, а?

                Коментар


                • По-тъпа тема от тая признавам само тази за закриване на езиковите гимназии. Някои явно проверяват колко са малоумни масата инвестотори, да ги коментират
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    1. ЗНАНИЯ
                    2. ОПИТ
                    3. КЪСМЕТ
                    Щом е едно нещо късмета е едно от най-важните неща за успех значи това е игра на късмета т.е. ХАЗАРТНА ИГРА.

                    Интересно ми е как едни и същи хора в една тема пишат че форекс не е хазарт и че форекс брокерите не трябва да бъдат регистрирани по закона за хазарта.
                    Тези същите хора пишат след 2 месеца че форекса си е хазартна игра.
                    Форекс блог

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      И 100 пъти да ви повтарям да не се връзвате на тези които ви убеждават. Карол,Елана и Бенчмарк понеже са интродюсъри стават от бг, всичко друго е помия. Делтасток,адмирал гледат само как да ти земат кинтите и нищи не изнасят
                      Е аз така и така успях да разбера това как може да се провери кои от тях изнасят позиции и кои не
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение
                        Прав е човека
                        това си е чист хазарт а за националната лотария никой не кара никого да играе национална както и каквато и да било друга лотария
                        всеки сам си решава какво тото да играе и дали да го играе изобщо
                        при форекса те убеждават че това не било хазарт а било инвестиции
                        тук има умишено действе вкарване в заблуждение
                        Стига бе,човек.... убеждавали го и той хванал въдицата. АМи телефоните измамници и на тях ли ще се вържеш? Нали знаеш,че Форекса е най-трудно предвидимят пазар? Още преди години като започнах на демо губех всеки път,а на акции мачках. Форекс пазара не е да следиш тренда защото там има само дългосрочен тренд и като цяло е рейнджови пазар. Ама как да го знаеш като в главата ви е маня от днес със 100 утре с 100 милиона. Е не става така. Ако искаш отвори дискотека със 100 долара. И 100 пъти да ви повтарям да не се връзвате на тези които ви убеждават. Карол,Елана и Бенчмарк понеже са интродюсъри стават от бг, всичко друго е помия. Делтасток,адмирал гледат само как да ти земат кинтите и нищи не изнасят
                        Last edited by X_Y; 06.02.2017, 10:10.

                        Коментар


                        • Прав е човека
                          това си е чист хазарт а за националната лотария никой не кара никого да играе национална както и каквато и да било друга лотария
                          всеки сам си решава какво тото да играе и дали да го играе изобщо
                          при форекса те убеждават че това не било хазарт а било инвестиции
                          тук има умишено действе вкарване в заблуждение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                            Точно така прав си трябва държавата да се намеси и да се спре този пладнешки обир на българското население от страна на форекс брокерите!
                            Що се отнася до хазарта.
                            Математическата вероятност да се спечели от тото2 или националната лотария е много по-голяма от това да се спечели от форекс.
                            Познавам поне 5 човека които са спечлили големи суми от подобни игри и нито един който е спечелил от форекс търгувия. Това е истината за съжаление.
                            Аз лично съм много против хазарта и всиките му форми и разновидности.
                            Но поне ако е хазарт да е законен.
                            Колега моляте не говори такива глупости,че ще ме отчаеш от живота още повече в тая страна. Каква национална лотаря те гони като тия са най-големите измамници. Там няма как да спечелиш защото самите билети са направени така 90 процента за божков и КО а другото за балъците с които си купуват други билети и след време губят и те.Математически за тотото не си прав, но според мен ти търсиш как да спечелиш милиони с 100 лева? Тва нали се сещаш,че няма как да стане ако ще и Сорос да си. А за печеливши няма как да си чувал след като играят национална лотария

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              След като форекс брокерите не изнасят позиции на пазара, значи само имитират валутна търговия.
                              Все едно да се правят залагания с пари дали курсът на дадена валута ще се вдигне, или ще спадне. Точно като бъкет шопове. Няма никаква разлика.
                              Абе направо форекс-брокерите трябва да бъдат вкарани под юрисдикцията на закона за хазарта. Ако следващите управници са читави, трябва да го направят това.
                              Точно така прав си трябва държавата да се намеси и да се спре този пладнешки обир на българското население от страна на форекс брокерите!
                              Що се отнася до хазарта.
                              Математическата вероятност да се спечели от тото2 или националната лотария е много по-голяма от това да се спечели от форекс.
                              Познавам поне 5 човека които са спечлили големи суми от подобни игри и нито един който е спечелил от форекс търгувия. Това е истината за съжаление.
                              Аз лично съм много против хазарта и всиките му форми и разновидности.
                              Но поне ако е хазарт да е законен.
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение

                                Е ти от къде знаеш какво изнасят и какво не !!??По принцип, в БЪЛГАРИЯ НЯМА ТАКИВА ДЕТО ДА ИЗНАСЯТ СДЕЛКИ! Но дали в световен мащаб няма!???
                                Това дали изнасят или не едно от най важните неща.
                                Защото ако изнасят позиции те ще гледат възмжно най-голям процент от трейдърите да са на печалба. Ще им помагат ще го обучват и ще им дават съвети за печеливши позиции.
                                Те гледат само да ти вземат парите.

                                Форекс блог

                                Коментар

                                Working...
                                X