IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Free bitcoins, cloud mining - надежди и провали

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivayloru Разгледай мнение
    Още три сайта ме излъгаха и не преведоха изцъканото :satoshibonus.ru ,coin-free.ru , btc-satoshi.ru. Изпратих им по един емейл с люти клетви и закани и продължавам.
    Спирам с експерименти с нови сайтове и си карам с 15-тина сигурни и проверени.
    В пирамидите сметките растат задоволително, в ahash.io депозита стана 0.032 ВТС и ми носи 115 200 сат. на ден и веднаг пак ги влагам. От hasocean и bitrapids след два дена ще получа по 500 000 сат и заедно с изкараните безплатни / около 400 000 / ще ги вложа обратно в hasocean.
    Явно няма други, които да се занимават с това, за да споделят опит. Всички го смятат за губене на време и сигурно е така. Аз обаче имам цел от 1 ВТС до Нова година и ще я следвам. След поскъпването на биткойна се оказва, че всичко което съм изкарал за един месец /от 20.05 до 20.06 / и съм вложил в трите пирамиди е на стиност около 60 лв.Задминах помощите за 1 дете и другият месец очаквам да достигна размера на социалната пенсия за старост.
    и като "изкопаш" това нещо и до Нова Година ше си с 600 евра приблизително напред така ли Е ако падне курса кво прайм ...... Начи 1200 леа за 6 месеца "копане" тва прай по 200 леа на месец ?!? Абе ти ако хванеш мотиката на къра ше изкараш доста, че и няква хигиенистка печели повече даже ....

    Коментар


    • Горе-долу по колко време отделяш на ден за тази авантюра? И какво точно се изисква от теб за това облачно миньорство? Ако само е цъкане в някаква последователност, без клавиатура, можеш да оптимизираш процеса с някой автокликер.

      Коментар


      • Още три сайта ме излъгаха и не преведоха изцъканото :satoshibonus.ru ,coin-free.ru , btc-satoshi.ru. Изпратих им по един емейл с люти клетви и закани и продължавам.
        Спирам с експерименти с нови сайтове и си карам с 15-тина сигурни и проверени.
        В пирамидите сметките растат задоволително, в ahash.io депозита стана 0.032 ВТС и ми носи 115 200 сат. на ден и веднаг пак ги влагам. От hasocean и bitrapids след два дена ще получа по 500 000 сат и заедно с изкараните безплатни / около 400 000 / ще ги вложа обратно в hasocean.
        Явно няма други, които да се занимават с това, за да споделят опит. Всички го смятат за губене на време и сигурно е така. Аз обаче имам цел от 1 ВТС до Нова година и ще я следвам. След поскъпването на биткойна се оказва, че всичко което съм изкарал за един месец /от 20.05 до 20.06 / и съм вложил в трите пирамиди е на стиност около 60 лв.Задминах помощите за 1 дете и другият месец очаквам да достигна размера на социалната пенсия за старост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Да, как ще се заплаща поддържането на койна след като стане 21 млн. броя.!? Има ли алгоритъм за този етап!? Сега поддръжката на мрежата се заплаща с генерация на койни, а после, кой ще поддържа, ако спрат да плащат за "копаенето"!?!? )))

          Е как как... ще извикаме една яка лелка комсомолка и тя ще го поддържа с мотичката.

          Има един много як клип как се "копат" в действителност биткойните и просто няма начин да не го споделя.

          https://www.youtube.com/watch?v=30rvfroRHTY

          Клипчето е на Китайски но има Английски субтитри.

          Коментар


          • Открих няколко еднотипни сайта, които доста ми вдигнаха безплатния добив
            Дават 100-150 сат. на 15 мин и ги превеждат директно във Faucetbox.
            http://www.givemefreebitco.in/?r=1JE...KsAQ2Hjth8NhKw
            http://www.bestfaucet.org/?r=1JE4kKM...KsAQ2Hjth8NhKw
            http://www.bitcoinsbitcoins.net/?r=1...KsAQ2Hjth8NhKw
            http://www.fullbitcoins.com/?r=1JE4k...KsAQ2Hjth8NhKw

            Иначе в пирамидите си се трупат сами. В ahash депозита ми стигна до 0.028 ВТС, което ми дава 100 000 сат дневно. С това темпо очакванията са декември месец да изкарвам по 70 лв дневно , при сегашната цена на ВТС и ако разбира се пирамидата не се разпадне.
            Последните дни нямам много време .Оказа се че трябва да работя и нещо друго освен да цъкам до несвяст. Трябвало храна, лекарства, дрехи, почивка на море ...- битовизми. Ако парите бяха задължително условие за живот, природата щеше вместо плацента, да обвие бебето в поне 100000 цента. Но не е ...., значи всичко произлиза от грешки в растежа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivayloru Разгледай мнение
              precakanoto, нямам хардуер за собствено копаене, а и са нужни доста познания за тая работа Моята цел е без инвестиции, бързо и лесно да спечеля - българската мечта.
              Но ако BTC продължи да расте така и стигне пак 1000 усд, несъмнено купуването на хардуер ще е изгодно. Сега са създали специални машинки - Application-specific integrated circuit (ASIC) ,които са само за копаене, в китайските сайтове не са толкова скъпи, но ще трябва и отделна стая, климатик и як електромер.
              В крайна сметка биткойна е доста рисков, колкото и да го хвалят. Досега са изкопани 15 000 000 , а крайния им брой е 21 000 000, какво ще стане после?. А какво ще стане, ако се сбъдне моето желание да намеря щепсъла, от който се захранва интернета по целия свят и го издърпам... Изчезва туй чудо интернет и:
              - 1 биткойн = 0
              - Гугле- стойност 0
              - Зукърбърг - клошар
              - всички програмисти - трактористи

              Пак се размечтах.....
              Да, как ще се заплаща поддържането на койна след като стане 21 млн. броя.!? Има ли алгоритъм за този етап!? Сега поддръжката на мрежата се заплаща с генерация на койни, а после, кой ще поддържа, ако спрат да плащат за "копаенето"!?!? )))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • precakanoto, нямам хардуер за собствено копаене, а и са нужни доста познания за тая работа Моята цел е без инвестиции, бързо и лесно да спечеля - българската мечта.
                Но ако BTC продължи да расте така и стигне пак 1000 усд, несъмнено купуването на хардуер ще е изгодно. Сега са създали специални машинки - Application-specific integrated circuit (ASIC) ,които са само за копаене, в китайските сайтове не са толкова скъпи, но ще трябва и отделна стая, климатик и як електромер.
                В крайна сметка биткойна е доста рисков, колкото и да го хвалят. Досега са изкопани 15 000 000 , а крайния им брой е 21 000 000, какво ще стане после?. А какво ще стане, ако се сбъдне моето желание да намеря щепсъла, от който се захранва интернета по целия свят и го издърпам... Изчезва туй чудо интернет и:
                - 1 биткойн = 0
                - Гугле- стойност 0
                - Зукърбърг - клошар
                - всички програмисти - трактористи

                Пак се размечтах.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivayloru Разгледай мнение
                  Гледам биткойна много поскъпнал – 630 усд. Преди 30 дена беше 430 усд. И веднага почвам да смятам – ако бях купил тогава 100 биткойна сега щях да съм спечелил 20 000 усд и да съм на морето вече........да ама не. Пореднато изтървана възможност. Какво да направя, съдба, карма или просто карък. Имам голямата дарба да купувам на връх и да продавам на дъно – така стана и с имотите, златото, петрола и т.н. Затова сега стоя и цъкам в несвяст....
                  Та значи петък, събота и неделя изкарах 200 000 сат. от безплатните цъкачки и около 400 000 от пирамидите. Отсях си най-добрите кранчета – веднага плащат и пейаута им е 20 000. От всяко от тях имам вече по 150 000 сат. Ако някой има време за губене:
                  http://takefreebitcoin.com/?r=c76b0e208c
                  http://claimbtc.com/?r=fa927e2fa6
                  http://easybitcoinfaucet.com/?r=072f531c45

                  Мъча се и с няколко други с пейаут 200 000 и 300 000, ако преведат , тогава ще ги напиша. Предполагам,че нищо няма да стане, още повече след поскъпването на биткойна.
                  Пирамидите Hashocean , Bitsrapid и Ahash.io продължават да трупат.Ако пък има някой, който освен време има и пари за губене да се обади, ще ги удвоим за месец. Работата е сигурна - човека каза ще видим.
                  +

                  Не копаеш ли някакъв виртуален папир и с твоя карта!?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Гледам биткойна много поскъпнал – 630 усд. Преди 30 дена беше 430 усд. И веднага почвам да смятам – ако бях купил тогава 100 биткойна сега щях да съм спечелил 20 000 усд и да съм на морето вече........да ама не. Пореднато изтървана възможност. Какво да направя, съдба, карма или просто карък. Имам голямата дарба да купувам на връх и да продавам на дъно – така стана и с имотите, златото, петрола и т.н. Затова сега стоя и цъкам в несвяст....
                    Та значи петък, събота и неделя изкарах 200 000 сат. от безплатните цъкачки и около 400 000 от пирамидите. Отсях си най-добрите кранчета – веднага плащат и пейаута им е 20 000. От всяко от тях имам вече по 150 000 сат. Ако някой има време за губене:
                    http://takefreebitcoin.com/?r=c76b0e208c
                    http://claimbtc.com/?r=fa927e2fa6
                    http://easybitcoinfaucet.com/?r=072f531c45

                    Мъча се и с няколко други с пейаут 200 000 и 300 000, ако преведат , тогава ще ги напиша. Предполагам,че нищо няма да стане, още повече след поскъпването на биткойна.
                    Пирамидите Hashocean , Bitsrapid и Ahash.io продължават да трупат.Ако пък има някой, който освен време има и пари за губене да се обади, ще ги удвоим за месец. Работата е сигурна - човека каза ще видим.

                    Коментар


                    • forexar, принципът е същия и повечето сайтове cloud mining предлагат както капаене за биткоини, така и за етериум. При етериума предимството е , че не вземат maintrains fee.
                      Не съм изпробвал, защото не знам после дали лесно се превръщат в биткоини и пари.

                      Коментар


                      • A някои да копае / търгува етереуми? Гледам, че има такава мода в момента.
                        Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Едно време, с пловдивските игри беше по същия начин. Хората чакаха да се пусне "нова"
                          А с варненските каква беше "хватката"!??)))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • След забиването на сайта ahash.io, реших част от средствата там да ги вложа в bitrapids и в момента състоянието на инвестициите ми е следното:

                            - в ahash.io общ депозит 0.0213 ВТС , добив на ден - 0.00076680 ВТС
                            - в hashocean купени 40 кН/с / 15 са бонус/ - добив на ден - 0.00030 ВТС
                            - в bitsrapid купени 35 кН/с / 15 са бонус / - добив на ден - 0.00023479 ВТС

                            Каквото се събере, инвестирам наново.
                            Прикачам снимки от акаунтите ми в трите сайта, щото както се казва 'око да види,ръка да пипне'
                            Жената не е доволна от скоростта на забогатяване, но аз и казвам, каквото и социалния министър по телевизията - '2030 г. ще достигна нивото на еврепейските доходи'.
                            Не знам защо не се радва.
                            Обмислям да удвоя цъкането за безплатни биткойни като използвам робския труд на децата.
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Едно време, с пловдивските игри беше по същия начин. Хората чакаха да се пусне "нова"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1
                                Какво има да го проучваш???
                                Една от Топ 10 криптовалутите - прави много резки движения (както в момента)
                                Ако не ти се занимава с потфейли - направи си регистрация в Полонекса и можеш директно там да си депозираш - ще ти дам жокер - долното ми е Trade Analysis за DOGE в Полонекса:
                                Average Buy Price: 0.00000033 BTC
                                Total Buys: 361308.50000000 DOGE
                                Break Even Price: --
                                Average Sell Price: 0.00000055 BTC
                                Total Sells: 605286.57365308 DOGE
                                Profit/Loss: +0.21364020 BTC
                                На сайта пише,че го затварят юли месец

                                Коментар

                                Working...
                                X