IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Free bitcoins, cloud mining - надежди и провали

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение





    Не забравяй че имаш и Биткойн Кеш, който не се вижда в...
    Де да прочета за тоя КЕШ?
    Нови неща са излезли от как съм зарязал портфейла...

    Коментар


    • Да, ползвайте технологията! (y). Да обърнеш поредица числа в левчета - безценно! докато може
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
        crypto.bg ще е!
        Някога от Стамен Горчев даде стотинките.
        блокчаин.инфо искат 5$ за минимален превод от 0,01 bitcoin
        Това ли са нормалните такси?


        Да толкова са таксите в момента.

        Не забравяй че имаш и Биткойн Кеш, който не се вижда в https://blockchain.info , но го има в портфейла ти.

        Пази си файла с портфейла.
        Last edited by Xman1; 15.11.2017, 20:44.

        Коментар


        • Направих сефтето!
          За половин час получих парите в левове от пробата.
          Добро впечатление остана от технологията!
          Ще се ползва.

          Коментар


          • crypto.bg ще е!
            Някога от Стамен Горчев даде стотинките.
            блокчаин.инфо искат 5$ за минимален превод от 0,01 bitcoin
            Това ли са нормалните такси?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение

              Почерпката е готова!
              Сега остава да кажеш как да го продам...
              "Unfortunately, you need at least 48.67 EUR to sell"
              0.08 bitcoin се оказаха. Доста по малко, но нещо не ми позволява.
              Кво искат, да им вкарам 50 евро ли, при условие, че ми дава баланс 580$?...

              През къде искаш да ги продадеш?! Защо първо не прочетеш как работи цялото нещо препреди да бързаш да се "отървеш" от тях, защото имаш и Биткойн кеш същото количество... т.е. имаш и 0.08 Биткойн Кеш. Спри се преди да си направил някоя глупост. До колкото знам през blockchain.info неможе да се продава директно.


              Сега им разгледах страничката явно работят с някакви "партньори". А тези 48 евро според мен трябва да са в кеш, а не в Биткойн.
              Last edited by Xman1; 15.11.2017, 19:51.

              Коментар


              • Не продавай всичко наведнъж пробвай първо с малко количество да не объркаш нещо
                http://www.proflashgame.com

                Коментар


                • https://crypto.bg/ тези са българи
                  https://www.bitstamp.net/ тези ти искат лична карта има и много други
                  http://www.proflashgame.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                    Може да пробваш на този линк: https://blockchain.info/wallet/import-wallet


                    П.С. И да не забравиш да почерпиш ако стане.
                    Почерпката е готова!
                    Сега остава да кажеш как да го продам...
                    "Unfortunately, you need at least 48.67 EUR to sell"
                    0.08 bitcoin се оказаха. Доста по малко, но нещо не ми позволява.
                    Кво искат, да им вкарам 50 евро ли, при условие, че ми дава баланс 580$?...
                    Last edited by jikev; 15.11.2017, 19:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
                      Имам към половин биткойн в портфейла си.
                      Не съм влизал от 2014 и не мога да се сетя как ставаше...
                      Имам паролата записан имам записано и някакво име, но с него не става...
                      Имам записан и някакъв файл wallet_08_08_..... в пощата. Файла е някаква дълга поредица букви и цифри и само го записал, явно ми е трябвал.
                      "Намерете връзката вход в електронната си поща, например blockchain.info/wallet/1111-222-333... В серия от числа и тирета в края на връзката е вашия ИД на регистрация..." Точно такава поредица няма....

                      Може да пробваш на този линк: https://blockchain.info/wallet/import-wallet


                      П.С. И да не забравиш да почерпиш ако стане.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
                        Имам към половин биткойн в портфейла си.
                        Не съм влизал от 2014 и не мога да се сетя как ставаше...
                        Имам паролата записан имам записано и някакво име, но с него не става...
                        Имам записан и някакъв файл wallet_08_08_..... в пощата. Файла е някаква дълга поредица букви и цифри и само го записал, явно ми е трябвал.
                        "Намерете връзката вход в електронната си поща, например blockchain.info/wallet/1111-222-333... В серия от числа и тирета в края на връзката е вашия ИД на регистрация..." Точно такава поредица няма....
                        Скъпо излиза да имаш слаба памет...

                        Коментар


                        • Имам към половин биткойн в портфейла си.
                          Не съм влизал от 2014 и не мога да се сетя как ставаше...
                          Имам паролата записан имам записано и някакво име, но с него не става...
                          Имам записан и някакъв файл wallet_08_08_..... в пощата. Файла е някаква дълга поредица букви и цифри и само го записал, явно ми е трябвал.
                          "Намерете връзката вход в електронната си поща, например blockchain.info/wallet/1111-222-333... В серия от числа и тирета в края на връзката е вашия ИД на регистрация..." Точно такава поредица няма....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Pyramid - напротив виртуалните пари са пътя към освобождението от банките мошенници, ти защо си мислиш че зад техните пари стои стойност ? Знаеш ли какво стои зад парите им - те ги дават само в заем и чисто математически заемът не може да бъде върнат защото този който ги взема няма как да върне повече пари каквито банките всъщност не са емитирали и не съществуват в реалността. Единственния път да се пресече тази форма на мошенничество и робство е хората да спрат да си служат с техните пари, а парите винаги са фикция - виртуални и включително и парите на банките са виртуални в този смисъл - те не са произвели НИКАКВА стойност с която да са обезпечени парите им, стойността е призната от тези които им ползват парите и те приемат че техните пари имат стойност защото има гарантирано търсене на пари от тези които са ги заели и трябва да връщат.Това е положението. А как хората могат да престанат да ползват техните пари ? - Не е чак толкова сложно ако всеки може да си емитира парични знаци имащи свойството на бележка срещу която той дължи на притежателя им това което той създава като стойност - например ако прави батерии то неговите "бележки" трябва да се разменят срещу батерия в определен момент - на падежа им, естественно с наближаване на падежа стойността ще е по висока спрямо стойността на бележки с по отдалечен падеж - естественна лихва, а не измислена като на измислените пари на банките. Възниква въпроса за сигурността и невъзможността бележката да се фалшифицира - блок чайн за чието изчисляване е използвана невероятна изчислителна мощност е непробиваем поне до появата на "квантовите" свръх компютри и може да се използва като се индексира всяка една от 21-те милиона пари - бележки. А какво ще стане с биткойн и другите подобни койни - много просто в алгоритама е заложен падеж, те са ограничени във времето и когато биткойн просто изчезне ще стане ясно колко живот му е инплантиран от създателя му..може би 10 години, не знам защото само той знае. Но блокчайн ще може да се използва и след " падежа" на биткойн. Също трябва да бъдат създадени места където "бележките" да се обменят. Между другото биткойн не противоречи на никой от действащите закони на държавите по повод правото им те да емитират пари, той не е частни пари а бележки и всеки според закона има право да издаде на някой друг бележка според която той му дължи нещо.
                            Дани, в голяма си грешка. Думата ми беше не, че зад парите на банките има стойност. Всъщност, ТЕ стоят зад тази стойност и, бидейки извън контрол и "кОпани" от въздуха, виртуалните "пари", не само, че просят инфлация ами, измествайки кеша, тотално ебават свободата. Изобщо, прав е проф.Ричард Улф, пазарът не е панацея.

                            Коментар



                            • Първоначално изпратено от Stanlyboy Разгледай мнение
                              Здравейте,
                              Извинявам се предварително, ако въпросът ми не е по темата тук. Отскоро се образовам в "добив" и търговия с криптовалути. От прочетеното до момента разбирам, че инвестиции в копачки и още по-малко във видеокарти вече е абсолютно безидейно. И все пак нагласи за цена на биткойнт над $2000 за период от година 2 са мнозинство. На няколко места прочетох за възможност за Cloud Mining и там направих проучвания. Направих си акаунти в 4 различни сайта и купих Hashrate по за около $50. Оказа се, че в 3 от сочените като най-големи сайта таксите "мощност", управление и т.н. са повече от 50 % от добива и в този случай без да реинвестирам дохода си и при условие, че цената на Биткойнт не се промени, "инвестицията ще се възвърне за малко повече от 1 година (в единия сайт за 19 месеца).
                              В четвъртият сайт https://www.splititmining.com/a/76E обаче, нещата изглеждат коренно различни. Пресмятайки резултата от 2 седмично копаене, без реинвестиране, би трябвало инвестицията да се върне за около 6 месеца. Разликата спрямо другите е огромна и е малко необяснимо. "Проиграх" всички действия - от покупка на мощност, теглене на биткойни и продажба и за момента нямам причини да се притеснявам. Решил съм да "вложа" 3-4000 лв. и затова сега проучвам мнения. В международни форуми няма нищо лошо изписано за тях. От по-малко от година май продават hashpower.
                              Та въпросите ми са:

                              1. Има ли някой опит с CloudMining и струва ли си инвестиция?
                              2. Препоръчайте сайт?
                              3. Конкретно със СПЛИТИТ някой ползва ли услугите им?
                              4. Отговорът от съпорта им на въпроса до кога се очаква да предоставят услугата (договорът ми е life time) - до когато е рентабилно. Някой има ли предположения до кога ще е така?

                              Благодаря на отзовалите се!
                              P.S. За да не разводняваме форума, пишете и на лични моля!
                              За биткойна инвестицията в майнинг ригове може да е безидейна, но положението с другите криптовалути е съвсем друго. всички сериозни миньори за които знам в БГ копаят с карти, някой докарват десетки хиляди на месец. В момента има бум и инвестицията се избива за около 4 месеца. Проблемът е че е много трудно да влезнеш в играта защо има недостиг на карти и дъна. Количествата са изчерпани и даже бъдещите доставки са вече капарирани и също изчерпани. Също така трябва не малко ноу хау и доста обгрижване на системите. Общо взето ако не си намериш някой вече сериозен играч, който да те вкара в играта и да те светне какво и как да копаеш, по добре не си губи времето.
                              FinancialMarkets.Zone

                              Коментар


                              • Друг, по-безризкож и по-бавен метод е (Bitcoin Cloud Mining)
                                Цялостният процес на копаене се извършва в облака, без каквито и да било офлайн разходи като електричество, хостинг въпроси или инсталации и поддръжка.

                                Коментар

                                Working...
                                X