IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Free bitcoins, cloud mining - надежди и провали

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ново щедро кранче:Claim 100 (40%), 50 (30%), 200 (20%), 300 (9%), 500 (1%) satoshi every 60 minutes
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Импе, виждам че си затруднен при работа с портфейлите Имам един излишен Ledger Nano S, ако се разделиш с 50 евро.
      Не съм затруднен по принцип с. Само с етерският С Лайткойновският и дашовият си работя без проблем - благодаря все пак, драги
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Импе, виждам че си затруднен при работа с портфейлите Имам един излишен Ledger Nano S, ако се разделиш с 50 евро.

        Коментар


        • Днес - криптопаричките: яко Яхо-о-о-о.

          Защо това?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Здравейте. Тази тема не я бях виждал. Прегледах няколко страници назад и не видях линковете, които аз ползвам и затова ще ви ги предложа.
            Събирам бтк от http://cointiply.com/r/ayLQ
            Има кранче което пуска на всеки час заедно с бонус за ежедневно участие. Има офъруолс, като аз ползвам основно минетстаф, птс адс и птс уол. Като че ли ги зареждат след 11:30 сутрин и вечер. Така че ги посещавам по 2 пъти на ден в тези часове и събирам около 2000 сатоши.
            Има и други ако ви се занимава.
            Спечеленото прехвърлям в https://minergate.com/a/c183ab2347ca96fe9100eefd
            Тук за 2.90 долара си купувам безкраен контранкт за облачно копане. Плаща всеки ден и в момента се изплаща за по малко от година.
            И двете ги ползвам отдавна и не съм имал проблеми с копаенето и тегленето.
            Ако някой ползва линковете ми може да го черпя с припечеленото
            Успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

              Би трябвало портфейла ти да те препраща към wallet.dat файла на компа ти - копираш го на друг комп/ флашка/ външен диск и го пазиш. С него, ако нещо се наложи ще можеш да си възстановиш портфейла.

              Така, както го описваш, е при Лайткойнченцето и Дашчето - зная това и е лесно - ного пъти съм правил Бекъпченца при тх... но при Етерчето е различно
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Да-да - без тия.

                Другари - как се прави бекъп на нормален Етерски портфейл? Опцията за резервно копие от портфейлът ме препраща към файл в компът ми, създаден още с инсталацията... а аз междувременно пробно си купих малко етерски монетки. Аз нещо греша ли - ебаси? Някой може ли съвет да ми даде?

                Дали защото не съм го синхронизирал тотално? Ама ако не съм - как ми показва транзакциите - когато съм си купил парички - а също тоже и наличните към момента блокове?
                Би трябвало портфейла ти да те препраща към wallet.dat файла на компа ти - копираш го на друг комп/ флашка/ външен диск и го пазиш. С него, ако нещо се наложи ще можеш да си възстановиш портфейла.

                Коментар


                • Да-да - без тия.

                  Другари - как се прави бекъп на нормален Етерски портфейл? Опцията за резервно копие от портфейлът ме препраща към файл в компът ми, създаден още с инсталацията... а аз междувременно пробно си купих малко етерски монетки. Аз нещо греша ли - ебаси? Някой може ли съвет да ми даде?

                  Дали защото не съм го синхронизирал тотално? Ама ако не съм - как ми показва транзакциите - когато съм си купил парички - а също тоже и наличните към момента блокове?
                  Last edited by Императорът; 03.09.2018, 23:00. Причина: Сложнотия.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                    Това са непирамидки.

                    .
                    Ето ти пример за една "непирамида" на зелено:
                    https://grand.finance/
                    Събират сега а ще почнат след 3-4 дена. хихихихи

                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Да, но като няма ограничение в бройката, вероятността да поскъпне до ебаси яките стойности е ужасно ного малка. Затова не ме кефи ного - иначе зная - че транзакциите са бръзи.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • А и не забравяй, че това е монетата на народа - бърза и ефтини тразакции и навсякъде я знаят.
                        От лична проба -от сайт до моя хард по малко от минута и то 3 транзакции с по около 100 псета за проба от три кранчета едновременно.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Това, че не го ценя, заради неограниченото количество,
                          Ади бре НЕОГРАНИЧЕНО А? За миналата година са изкопани около 3 и нещо ми'ярда, какво ми намекваш, че го копат от 30 и кусур години ?
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Каква сватба?
                            На 5,09 бета версия DOGETHERIUM +демо на живо в картинки/да не пиша ефир.че става двусмислено/ -форк но само на псето и то пробно на 30,09 финализиране на форка.
                            Скороста на псето и смарт контрактите на ефира. Малка подробност - от форка ще намажат само притежателите на псето , ефирниците ще гледат умно.

                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                              Знам как да ти събера коментарите от старите ти различни постовете на едно място ама по лесно ми е да ти кажа - въри си ги чети сам, ние ги помним.
                              А и на никой не му пука. А бе наздраве....
                              Това, че не го ценя, заради неограниченото количество, не значи, че го мразя. Копам си го в Лунатическото и конвертирам в Дашченца.

                              Каква сватба?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение


                                И не мразя Пцето - що да го?
                                Знам как да ти събера коментарите от старите ти различни постовете на едно място ама по лесно ми е да ти кажа - въри си ги чети сам, ние ги помним.
                                А и на никой не му пука. А бе наздраве....

                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X