IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на британски лири

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
    Много смешно.
    Като напишеш гугъл ти излиза. Става въпрос за този: http://www.novini.bg/news/287632-%D0...%BD%D0%B1.html
    Ииии, да. Смешно или не, но се случи точно онова, което той беше казал.

    Паундът падна. После се закреми за 10-тина дни, скочи малко и сега пак е надолу.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
      Сигурно ''Петното'' . Бисер Манолов - Петното . Или пък този https://www.24chasa.bg/Article/4612559 - знаеш ли ?!
      Много смешно.
      Като напишеш гугъл ти излиза. Става въпрос за този: http://www.novini.bg/news/287632-%D0...%BD%D0%B1.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Кой е Бисер Манолов и на "dead cat bounce" "приритването на котката" ли му казват?
        Сигурно ''Петното'' . Бисер Манолов - Петното . Или пък този https://www.24chasa.bg/Article/4612559 - знаеш ли ?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
          Много е вероятно УК да остане в Европа и сам виждаш, че умните пари почнаха отрано да купуват паунди.
          Всичко позна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
            Днес паундът малко се покачва. Миналата седмица също беше изгубил стойността си и после се качи. Това обаче бе определено от Бисер Манолов като "приритването на котката" от него. С две думи, че ще последва нов спад и беше прав. Мисля, че и за сега ситуацията е така.

            Кой е Бисер Манолов и на "dead cat bounce" "приритването на котката" ли му казват?

            Коментар


            • Днес паундът малко се покачва. Миналата седмица също беше изгубил стойността си и после се качи. Това обаче бе определено от Бисер Манолов като "приритването на котката" от него. С две думи, че ще последва нов спад и беше прав. Мисля, че и за сега ситуацията е така.

              Attached Files

              Коментар


              • И аз мисля че ще остане. Ще се повтори историята с шотландския референдум - народът иска едно, едрият бизнес иска друго. И както е казал Сталин - важно е кой брои бюлетините, а не как се гласува. За добро или лошо, светът върви към укрупняване.
                Разбира се, това е само хипотеза
                I’m learning - that we are responsible for what we do, no matter how we feel.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                  Много е вероятно УК да остане в Европа и сам виждаш, че умните пари почнаха отрано да купуват паунди.
                  Благодаря за отговора michaelis21.

                  Може ли да попитам по какво съдиш че UK ще остане в ЕС.
                  И какво мислиш за цените на имотите там ако излезнат дали ще се повишат или намалят?

                  Коментар


                  • Много е вероятно УК да остане в Европа и сам виждаш, че умните пари почнаха отрано да купуват паунди.
                    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                    Коментар


                    • Покупка на британски лири

                      Здравейте на всички.

                      Имам няколко въпроса свързани с покупка на Британски лири т.като е възможно да ми потрябват след около 3-4 месеца( става въпрос за повече от 10000):

                      Дали сега е добре да се купува предвид че паунда спрямо лева поевтиня с около 30 ст. или е възможно още да падне?
                      Дали да се купят преди или след референдума?
                      Как ще се отрази евентуалното излизане на Великобритания от ЕС на паунда и изобщо на икономиката на самата страна? - по-специално ме интересува пазара на недвижими имоти там евентуалните лихвени нива на банките и ипотеките.

                      И мнението ви за това дали е по-добре за Великобритания извън ЕС.

                      Благодаря предварително
                    Working...
                    X