IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Рано е,трябва много голямо сътресение за да изпуснат контрола мръсните банкстери

    Коментар


    • Сега пък какво го прихвана

      Коментар


      • Красота...Сега по трудния за мен въпрос до кога да го чакам да се вдига

        Коментар


        • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
          Отървах се. Почти на дъното на последната корекция махнах. Към 1210 мисля беше. Иначе ако днеска-утре не пропадне сериозно, си отваря път за многоо сериозни движения нагоре ми се струва.
          оооо де си бре жив ли си брао брао а така че не го знам къде ше отиде т.е. знам, че ше е нагоре ама колко нагоре незнам Аз още си чакам шорта на S&P500 от Март..... да слезне до 1980/2000 ше ги чакам да се набеснеят нема начин излезнат ли позициите и почивка, че тая борса нешо много я бъзикат и ше остайм там 1000 леа да си играя на рулетка
          Last edited by michaelis12; 16.06.2016, 13:33.

          Коментар


          • Да ви кажа не само в Сашово има проблеми... вижте какво става и в Европата.... въздхушните акции на могъщи компании като БМВ (Импето им е фен), както и на DB...
            Тъй като мен ме интересува цената на метала в Евро, съм на мнение, че тренда е еднопосочен - СЕВЕР.
            За такива като Моториста... бих могъл да кача снимка от едно от приложенията които ползвам за изчисляване на инвестициите ми в реално време, където би могъл да види инвестицията ми във физическо злато и физически Франкове (CHF), от 2013г.
            Към днешна дата инвестициите ми във физическо злато при курс ПРОДАВА са с 23% ръст (като трябва да се вземе в предвид и разликата между купува и продава във физически актив, която бе около 100лв за унция).
            За Франковете ми са около 11%, но там инвестицията е през 2014г.

            Коментар


            • Ако няма брекзит ще спре възхода другата седмица и ще се успокои до следващото заседание на ФЕД, а тогава ако вдигнат лихвата ще пропадне поне до 1150 и оттам нататък при едно влошаване на американските данни ще има подготовка за качване над 1500

              лично мнение.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                абе Ексата беше шорт да се надяяме да е излезнал, че това де да го знам къде ше ходи .....
                Отървах се. Почти на дъното на последната корекция махнах. Към 1210 мисля беше. Иначе ако днеска-утре не пропадне сериозно, си отваря път за многоо сериозни движения нагоре ми се струва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                  Хоп...мина 1300
                  изгуби се нещо Моторесте с неговите 500$ .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    хаха кърти здраво, мисля до 23ти ще гледаме все нагоре.
                    абе Ексата беше шорт да се надяяме да е излезнал, че това де да го знам къде ше ходи .....

                    Коментар


                    • хаха кърти здраво, мисля до 23ти ще гледаме все нагоре.

                      Коментар


                      • Хоп...мина 1300

                        Коментар


                        • Hong Kong exchange aims to launch gold contract in Sept

                          http://www.reuters.com/article/lmewe...-idUSL4N1961U0
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                            4 месеца минаха със рейдж $95, тягава работа.
                            Тягава не, ами направо тегава..... някакви си 200% увеличение за 10г. ужасТ.
                            Да не говорим, че в един момент бе достигнало дори до 500%.

                            Много тЯгава история!

                            Коментар


                            • 4 месеца минаха със рейдж $95, тягава работа.
                              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                              Коментар


                              • Ако доларът девалвира лихвата може и 100% да стане.

                                Коментар

                                Working...
                                X