IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

    Нещо си се пообъркал - 40 тона са. Ако карат с това темпо за година ще товарят по 500т което хич не е малко! Мисля, официалния резерв на Германия е към 3000т, а на практика сигурно е доста помалък. Това само за съпоствка на числата.
    О... вярно че го разделих на 1000 Ама това не пречи и Доган да се понапъне малко, ако трябва Цанков Камък ще консултира още няколко пъти...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
      Че какво са 40кг за един месец? Той Доган е откраднал повече за този период.
      Нещо си се пообъркал - 40 тона са. Ако карат с това темпо за година ще товарят по 500т което хич не е малко! Мисля, официалния резерв на Германия е към 3000т, а на практика сигурно е доста помалък. Това само за съпоствка на числата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        През октомври Русия е добавила рекордните 1 300 000 унции злато
        Че какво са 40кг за един месец? Той Доган е откраднал повече за този период.

        Коментар


        • През октомври Русия е добавила рекордните 1 300 000 унции злато

          Коментар


          • Жълтото обратно долу на 1187... Кой успя да продаде овреме?

            Коментар


            • Китайците яко подпряха жълтото

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Ти виж при среброто какво е положението...
                Почти 10%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  30 $ разлика между Шанхай и Лондон
                  Ти виж при среброто какво е положението...

                  Коментар


                  • 30 $ разлика между Шанхай и Лондон

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Не, не съм баш като Блекито, ама съм над 2/3 в $ и както се кефя в момента за левовата им равностойност, така и почвам да се притеснявам и се оглеждам за хеджиране вече. А златото определено си е един от главните инструменти за целта.
                      Имам си една част тенеке, ма си е добре хеджирана с късо сребро и все едно е нищо.
                      Мисля си че около доста вероятния рейт хайк идния месец ще е изгоден момент за злато, ЕМ и др.
                      Много надъхани пичове за това злато но ще разберат по трудният начин. Ще има мегдан да вземем по на сметка в близко бъдеще

                      Коментар


                      • Пичове - има две сигурни неща на тоя свят - първото е, че няма фиатна парична система, която да е оцеляла, и другото е, че през цялата история на Европа няма каквато и да е форма на съюз, който да е оцелял

                        Правете си сметката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                          Ти да не си станал поклонник на златото много рано ми се струва Виж на около 1000 ако паднем може и аз да взема малко за черни дни

                          Да в момента се радвам на Никито понеже прави нещо за пазара от което и ние правим добри пари
                          Не, не съм баш като Блекито, ама съм над 2/3 в $ и както се кефя в момента за левовата им равностойност, така и почвам да се притеснявам и се оглеждам за хеджиране вече. А златото определено си е един от главните инструменти за целта.
                          Имам си една част тенеке, ма си е добре хеджирана с късо сребро и все едно е нищо.
                          Мисля си че около доста вероятния рейт хайк идния месец ще е изгоден момент за злато, ЕМ и др.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Не става, човека е пермабул на бфб-то, друго си е с мажо, мечките са беззъби, а и нали сме патриоти..
                            Пък на запад пълно било с акули, хапели били...

                            При нас си ок, никиту е най тачения, вместо салам вече луканка и надежди предлага.....

                            Ти да не си станал поклонник на златото много рано ми се струва Виж на около 1000 ако паднем може и аз да взема малко за черни дни

                            Да в момента се радвам на Никито понеже прави нещо за пазара от което и ние правим добри пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                              Пич, много е тъпо да имаш интелектуално прозрение, както в твоя случай и да не го материализираш!

                              Каквито пари там имаш сега е момента да инвестираш! Купувай акции в Германия! Там има Могъщи компании, нещо повече, има Могъщи експортьори!
                              Евтиното евро ще ги укрили! Аз ако съм на твое място не бих чакал! Замисли се
                              Не става, човека е пермабул на бфб-то, друго си е с мажо, мечките са беззъби, а и нали сме патриоти..
                              Пък на запад пълно било с акули, хапели били...

                              При нас си ок, никиту е най тачения, вместо салам вече луканка и надежди предлага.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                                Пич, много е тъпо да имаш интелектуално прозрение, както в твоя случай и да не го материализираш!

                                Каквито пари там имаш сега е момента да инвестираш! Купувай акции в Германия! Там има Могъщи компании, нещо повече, има Могъщи експортьори!
                                Евтиното евро ще ги укрили! Аз ако съм на твое място не бих чакал! Замисли се
                                В САЩ ако вдигнат лихвите, еврото ще поевтинее още повече! Ако държиш лев или евро, парите ти ще загубят известна стойност! От друга страна евтиното евро ако има повишение на лихви, не просто ще укрили експортьорите, а ще напомпа и акциите, защото те ще поевтинеят, за чуждестранните инвеститори! Това са може би едни бързи 5-6%. Да не говорим, и че евро акциите не са на високите си нива както в САЩ. Това е скрит потенциал!
                                Говорим за седмици не трябва да се чака!
                                Германия е ракета! Исторически ниска безработица. Това е локомотив, който само чака да бъдат хвърлени въглища в двигателя. Германия е страната с най-много постъпили мигранти! Представи си какъв потенциал има! Цивилизационния шок, навярно за година и половина вече е преодолян! Тези млади момчета са готови да бачкат! Миналата година са наети едва 54 от над милион, но сега вече адаптирани, каква ли ще е бройката? Сигурно поне едно 15-20%? Това са ти 150 000 поне! Те завъртат и вътрешната икономика. Мигрант пари не пести! Сигурните социалки се вкарват веднага в дюнери! Колелото се върти! Икономиката повишава обороти!

                                Европа до тук имаше един от най-ниските икономически ръстове, но при тази нова конюнктура, какво може да я спре? Какво може да спре могъщия според Императора Бенц в Гемания???
                                При евтино евро е възможно рали при акциите. ДАКСа има да наваксва! DJ S&P, са на рекорди! Драги подготвя почвата за нови стимули! Това ти е още по-евтино евро и още по-завъртяна икономика!

                                Баси майката, при тия перспективи, златото не 1200, 1100 дали ще удържи?
                                А иначе за краха на еврото, то и за долара говорят за крах и то от 2008г., ама както се вижда, долара не само не претърпя крах, но и мачка!
                                Има всякакви хора, които вярват във всякакви неща!

                                Прави пари, инвестирай. Бъди играч и се смей на лузърите след това!
                                Делчо,не те газила баба Меца,новичък ми се виждаш.
                                Last edited by Grosss; 23.11.2016, 08:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X