IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Записки ще си водя когато кажеш нещо полезно по отношение на златото и съхраняването на стойност за едно обикновено домакинство и когато не квалифицираш повърхностно останалите участници в дискусията. И, да при оправен правопис, чиито правила се учат в седми-осми клас. Във второто изречение имаш сгрешен пълен член.
    Най трудно се налива акъл в празна и агресивна кратуна.Първото неоходимо условие човек да научи нещо е да бъде кротък и смирен.Нямам претенции по отношение на правописът.Тук е форум а не литературен кръжок.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение


      На няколко места съм чел, че жените мениджъри на активи се представят средностатистически по-добре от мъжете.

      Fearless girl on Wall Street [ATTACH=CONFIG]n3212055[/ATTACH]
      Според мен не е въпрос на мъжки или женски стил а на тип инвеститор. Има ги по-агресивни и по-консервативни. Според мен един смесен екип би бил перфектен. Наблюдавам го в работата си. Смесеният екип в която и да е област дава по-добри резултати.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

        Общо взето рисуваше оптимистични картини за европейската икономика. От което ДЦК-тата паднаха и съответно доходонсността им се качи. Което значи, че ДЦК стават малко по-интересни за купуване, а златото малко по-малко интересно.
        До следващата банка . Ти си доволен предполагам, а и за мен е добра новина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Тук има хора,които купуват физическо злато от 15 години,но не дават акъл на другите.Хайде не предпазвай другите.МОЛЯ ТЕ!!!
          Дарлинг, когато реша ще предпазвам, когато реша ще си пиля ноктите, когато реша ще купувам, когато реша ще продавам, а когато реша ще ти обръщам внимание.

          Между другото преди да реша да пиша тук си направих труда да изчета два стари форума. Специално от твоето творчество е съм особено впечатлена.

          Верен компас имат други форумци. Загадка е какво е станало с Форекс Мастъра след като се е напрогнозирал.

          От вчера в този форум, от 20 години в други форуми, но не и вчерашна. Лека вечер.
          Last edited by Selena; 28.06.2017, 01:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Какво точно е казал?
            Общо взето рисуваше оптимистични картини за европейската икономика. От което ДЦК-тата паднаха и съответно доходонсността им се качи. Което значи, че ДЦК стават малко по-интересни за купуване, а златото малко по-малко интересно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение


              На няколко места съм чел, че жените мениджъри на активи се представят средностатистически по-добре от мъжете.


              Fearless girl on Wall Street [ATTACH=CONFIG]n3212055[/ATTACH]

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                Драги днес с думите си вдигна лихвите по дългосрочните облигациите в Европа и от там през кери трейда в САЩ. Въпреки, че доларът отслабна, по-виските лихви по дългосрочните облигации пресират златото. Почти сигурен съм, че това е началото на тенденцията. Показва сащо, че страховете за сплескването на кривата на доходоностнотта са не на място и че US 10YR е на изкуствено ниско ниво, заради глобалното движение на капитал.

                Грешката на дебелите пръсти може да се окаже вярна.
                Какво точно е казал?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Казала съм го. Воплите не по темата отправяй към фейсбук. Считам, че получавайки и обменяйки реално полезна финансова информация тук мога да предпазя мнозина и да им помогна да увеличат благосъстоянието си, включително със закупуване на физическо злато.

                  Ти дори не си разбрал какво ти е казал Мюлер и повтаряш много стари мантри против богатството като концепция.

                  На бас, че ни един бездомен не си нахранил, че нямаш 30 навършени години и, че не съм мома
                  Тук има хора,които купуват физическо злато от 15 години,но не дават акъл на другите.Хайде не предпазвай другите.МОЛЯ ТЕ!!!
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                    Момата е от вчера тук,ко ти пука!

                    На няколко места съм чел, че жените мениджъри на активи се представят средностатистически по-добре от мъжете.


                    Fearless girl on Wall Street
                    Click image for larger version

Name:	Fearless_Girl_GettyImages.jpg
Views:	1
Size:	56.1 КБ
ID:	3212055

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Аз не споря.И на мен много неща не ми харесват ама търпя.Та въпросната мома ако не харесва мнението ми просто можеше да го каже не държа всички да ме харесват или пък разбират.
                      Момата е от вчера тук,ко ти пука!
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        златото и съхраняването на стойност за едно обикновено домакинство
                        Драги днес с думите си вдигна лихвите по дългосрочните облигациите в Европа и от там през кери трейда в САЩ. Въпреки, че доларът отслабна, по-виските лихви по дългосрочните облигации пресират златото. Почти сигурен съм, че това е началото на тенденцията. Показва сащо, че страховете за сплескването на кривата на доходоностнотта са не на място и че US 10YR е на изкуствено ниско ниво, заради глобалното движение на капитал.

                        Грешката на дебелите пръсти може да се окаже вярна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Алекс отдавна знам че гласът на разума не е за вас от Инвестор.Когато аз говоря умните не ми трият мнението а си водят записки.Ако си мислите че като заглушите гласът на разума ше постигнете нещо в заблуда сте
                          Записки ще си водя когато кажеш нещо полезно по отношение на златото и съхраняването на стойност за едно обикновено домакинство и когато не квалифицираш повърхностно останалите участници в дискусията. И, да при оправен правопис, чиито правила се учат в седми-осми клас. Във второто изречение имаш сгрешен пълен член.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Аз не споря.И на мен много неща не ми харесват ама търпя.Та въпросната мома ако не харесва мнението ми просто можеше да го каже не държа всички да ме харесват или пък разбират.
                            Казала съм го. Воплите не по темата отправяй към фейсбук. Считам, че получавайки и обменяйки реално полезна финансова информация тук мога да предпазя мнозина и да им помогна да увеличат благосъстоянието си, включително със закупуване на физическо злато.

                            Ти дори не си разбрал какво ти е казал Мюлер и повтаряш много стари мантри против богатството като концепция.

                            На бас, че ни един бездомен не си нахранил, че нямаш 30 навършени години и, че не съм мома
                            Last edited by Selena; 27.06.2017, 22:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                              Това, което е казал national power е голяма истина. Стремежът за "имане от всичко по много" издава все качества като алчност, стиснатост, а често и завистливост. Това са сред най-низкити страсти, присъщи за хората /лично мнение/. Фалшив морал или не, фактите са такива. И докато едни се борят с тях осъзнато, за други подобни думи могат да будат присмех или недоумение, а трети - те вече са ги преборили. Такива не можем да намерим тук, това е сигурно.

                              Ще е чудесно, ако не позволите различните ви мнения да прерастнат в лют спор - най-малкото, защото ще е доста далеч по темата.

                              И говорейки за темата:
                              Ако не задържи 1246, това ще е първият знак, че предстоят нови дъна под 1237. Най-вероятни таргети са 1231 и 1207. Разбира се зоната по между им е подкрепа, така че дъно би могло да се намери във всяка една от точка от нея. Пробив на 1200-1207 и сетъп-ът за грандиозното рали ще отиде в небитието. От другата страна, първи сигнал, че сме видели дъно е пробив на 1265. Най-важната стъпка обаче продължава да бъде пробив на 1300-1306, който вероятно ще отключи най-свирепата част от ралито.

                              Удебелих казаното, тъй като е кратко, точно и ясно. Може би няма да имам много време за ъпдейти идните дни. Включване бих направил при пробив на последната подкрепа 1200-1207. Докато това не се случи, сетъпът за ралито, което съм описвал, остава.



                              Успех!
                              Аз не споря.И на мен много неща не ми харесват ама търпя.Та въпросната мома ако не харесва мнението ми просто можеше да го каже не държа всички да ме харесват или пък разбират.

                              Коментар


                              • Алекс отдавна знам че гласът на разума не е за вас от Инвестор.Когато аз говоря умните не ми трият мнението а си водят записки.Ако си мислите че като заглушите гласът на разума ше постигнете нещо в заблуда сте

                                Коментар

                                Working...
                                X