IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=БАЦЕ;n3217191]
    Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Цитираш , някак непраавилно. Твой цитат излиза за мой , а на този в 22.47 е на Мишето , пък си сложила моето име .
    Да се върна назад и да '' изчета'' Екс -- няма да го направя !
    Изчел съм Толстой , Балзак, Стайнбек , О'Хенри и Ангел Каралийчев ....
    Стигат ми толкова '' класици'' за изчитане
    Нямам нищо против Екс -а
    Съгласен съм с повечето неща , които е казал : за сентимента ; за НЕвлиянието на цената от новини и фундамент и т.н.
    Имаме почти едни и същи методи за определяне на вероятното движение на цената .
    Просто той , разглежда един модел , аз друг . За сега - съществуват паралелно .
    На 1320/ 1350 , обаче той ще иска да продължи нагоре , аз ще обърна пак надолу
    1350 -- 1150 - ЕДНА ГОДИНА !!!!!
    И кога очакваш да иде към 1300?като време
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Други са металите, на които цената силно расте нагоре. Иридий, рутениум и родиум


      Best-Performing Metals as Hard to Trade as They Are to Find


      https://www.bloomberg.com/news/artic...ey-are-to-find

      Коментар


      • [QUOTE=БАЦЕ;n3217191]
        Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Цитираш , някак непраавилно. Твой цитат излиза за мой , а на този в 22.47 е на Мишето , пък си сложила моето име .
        Да се върна назад и да '' изчета'' Екс -- няма да го направя !
        Изчел съм Толстой , Балзак, Стайнбек , О'Хенри и Ангел Каралийчев ....
        Стигат ми толкова '' класици'' за изчитане
        Нямам нищо против Екс -а
        Съгласен съм с повечето неща , които е казал : за сентимента ; за НЕвлиянието на цената от новини и фундамент и т.н.
        Имаме почти едни и същи методи за определяне на вероятното движение на цената .
        Просто той , разглежда един модел , аз друг . За сега - съществуват паралелно .
        На 1320/ 1350 , обаче той ще иска да продължи нагоре , аз ще обърна пак надолу
        1350 -- 1150 - ЕДНА ГОДИНА !!!!!
        Пропуснал си Достоевски и много други. Няма объркване в цитатите. Щом не преглеждаш назад няма какво да го обсъждаме. По тази логика можеш да сложиш всичко навсякъде едно към кесим. Това е непрофесионално независимо за кого става дума дали за нещо казано от форумец или за Айнщайн.

        Аз казвам, че рано или късно неговото рали ще се състои, ти се дърляш кога щяло да се състои. По същество казваш сьщото, но ти си писател, а не читател. Дано си акуратен в професията си.

        В първия цитат си ме цитираш баш мене и ме наричаш Роси. Неква Росица ти е взела ума. Във втория цитат в който се обръщаш към Мишо се включвам и ти говоря, което е допустимо. Няма объркване, ма ти и толкоз назад ще се затрудниш да се върнеш
        Last edited by Selena; 14.07.2017, 08:03.

        Коментар


        • [QUOTE=Selena;n3217158]
          Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

          Върни се назад и изчети Екс. Той си е дал параметри. Не бъди мързелив. Росето кое е незнам
          Цитираш , някак непраавилно. Твой цитат излиза за мой , а на този в 22.47 е на Мишето , пък си сложила моето име .
          Да се върна назад и да '' изчета'' Екс -- няма да го направя !
          Изчел съм Толстой , Балзак, Стайнбек , О'Хенри и Ангел Каралийчев ....
          Стигат ми толкова '' класици'' за изчитане
          Нямам нищо против Екс -а
          Съгласен съм с повечето неща , които е казал : за сентимента ; за НЕвлиянието на цената от новини и фундамент и т.н.
          Имаме почти едни и същи методи за определяне на вероятното движение на цената .
          Просто той , разглежда един модел , аз друг . За сега - съществуват паралелно .
          На 1320/ 1350 , обаче той ще иска да продължи нагоре , аз ще обърна пак надолу
          1350 -- 1150 - ЕДНА ГОДИНА !!!!!
          Last edited by БАЦЕ; 14.07.2017, 06:43.

          Коментар


          • Личните нападки ги чухме.

            Дай малко аргументация. Тия конкретни числа, особено като не се сбъдват, не са интересни (освен ако не направим облога 1:3, даже и 1:4 съм съгласен).

            Коментар


            • Това знам аз:

              65-70% вероятност за рали до минимум 1500 и после ще ни вземе дъха като продължи още нагоре.

              Параметрите са налице - не сме паднали под 1200 още.
              Изненадващо добре си разбрал думите на един върл манипулатор, който приказва без грам конкретика.
              Last edited by exxs; 13.07.2017, 23:00.

              Коментар


              • [QUOTE=Misho ILIEV;n3217141]
                Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                Това знам аз:

                65-70% вероятност за рали до минимум 1500 и после ще ни вземе дъха като продължи още нагоре.

                Параметрите са налице - не сме паднали под 1200 още.

                1200-1207 му бяха долните граници. До 1207 или много близко до там се стигна, хайде сега бъди обективен.

                Коментар


                • [QUOTE=БАЦЕ;n3217140]
                  Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Прочетох те пак Росе !
                  И като '' ЗАСЕГА рали няма да има '' , КОЕ е '' Ралито на Екс "
                  Върни се назад и изчети Екс. Той си е дал параметри. Не бъди мързелив. Росето кое е незнам

                  Коментар


                  • Някак си ви убягва факта,че ако сгънат тръмпето златото ще мине отраз във високата орбита!Имайте едно наум и ако някоя Комисия Рокфелер се заеме с изясняване на "случая"......
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                      Каквото и да правиш в бг с тези пари ще ти ги вземе държавата и пипалата й...можеш само да вземеш хубава къща и кола и да си работиш нещо за да си плащаш сметките и това е..в бг без да имаш подкрепата на полит сила си нищо и половина...стартираш ли нещо на своя глава си обречен
                      Има и други държави Open your mind.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                        Спечели ги и тогава казвай че са нищо....................Разсъжденията са ти на средно-статистическа потребителска единица.Парите бягат от този начин на мислене.Ти не виждаш в тези 1-2-3 милиона капитал способен да са възпроизведе.Привиждат ти се коли и къщи...............Те са само следствие.............Мнозина не разбират тази елементарна логика на парите.
                        Именно capital formation е английският термин. Шапка ти свалям. Това е мисленето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                          Жалката истина е че сме бедняци
                          Айде пак негативизми. Ти все на негативизъм го подкарваш. Витамини и минерали да пиеш ей, че ще те загубим. Щом пишеш тук си средна класа. Я горе главата.

                          Коментар


                          • [QUOTE=БАЦЕ;n3217140]
                            Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Прочетох те пак Росе !
                            И като '' ЗАСЕГА рали няма да има '' , КОЕ е '' Ралито на Екс "
                            Това знам аз:

                            65-70% вероятност за рали до минимум 1500 и после ще ни вземе дъха като продължи още нагоре.

                            Параметрите са налице - не сме паднали под 1200 още.

                            Коментар


                            • [QUOTE=Selena;n3217124]
                              Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                              ...............''Ралито на Еккс''
                              Ще ме прощаваш , ама ралито на екс не се състоя ''
                              А и дали е на екс или на много глътки - нема да го има !
                              ЕДНА ГОДИНА ПОНЕ !!!!
                              1350 / 1150 [/QUOT

                              Момент. Екс даде параметри. Беше точен и за параметрите при които ЗАСЕГА рали няма да има. Хайде пак прочети какво написах първия път.
                              Прочетох те пак Росе !
                              И като '' ЗАСЕГА рали няма да има '' , КОЕ е '' Ралито на Екс "
                              Last edited by БАЦЕ; 13.07.2017, 21:19.

                              Коментар


                              • Абе тука стана бетер от ЗероХедж, какви Апокалипсиси и Хизбула ви гонят ??
                                Говорим за златото относно кризи подобни на 2000г (дот балона) и 2007 (банково-имотния балон)
                                „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                                Коментар

                                Working...
                                X