IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

    БАЦЕ, признание няма да намериш там където го търсиш

    Но аз ще ти призная, че за сега познаваш (там където други се провалиха ). Макар и според мене да познаваш по чиста случайност. За мене вашите методи са най-обикновена астрология.

    Обаче за Селена си в голяма грешка. Бъркаш я с друга жена, повярвай ми

    А Ексито е много ербап, което обикновено е лоша поличба за златото при отварянето на пазара. Добре е за него, че като му предлагах облог близо до върха, не клъвна.
    еми звездобройство ама донякъде работи .... разбира се не напълно, както го бяхме замислили за SPX на 2350/2300 корекция, но ще стане явно индекса прави нещо друго, щом сега не слиза до там значи до година ще слезне много под 2300 и толкоз а за златото XAU/USD ако толкова много ви гложди какво става гледате USD/JPY в корелация само че наопаки и тва е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

      За пазара : Оттук до +_ 10$ надолу ще търся вход за дълги . До 20-25 $ профит - ще ги затворя
      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      Но аз ще ти призная, че за сега познаваш (там където други се провалиха ). Макар и според мене да познаваш по чиста случайност. За мене вашите методи са най-обикновена астрология.

      Може . Важното е ''чистите случайности'' да са 70/30 в моя полза
      Click image for larger version

Name:	XAU_USDM15.png
Views:	1
Size:	15.3 КБ
ID:	3242286




      Last edited by БАЦЕ; 26.09.2017, 07:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

        Няма ли спортсменски , да кажеш ''Баце, ти излезе прав''
        Поне сега !
        Щото в интерес на истината , аз ти бях реално единствения коректив с нива, цени и т.н .
        И, разбира се , се оказах прав , както винаги ( или почти винаги )
        А тези ,които са те послушали (като Селенка 68 - например, която доста мазно говореше за ''Ралито на Еххх '' ) не са дълги от 1140 .
        Те те послушаха точно при пробива на 1305 , със отварането на шампанското
        За ралито към нови висини хихихи
        И като се сетя , че някъде каза :
        За пазара : Оттук до +_ 10$ надолу ще търся вход за дълги . До 20-25 $ профит - ще ги затворя
        БАЦЕ, признание няма да намериш там където го търсиш

        Но аз ще ти призная, че за сега познаваш (там където други се провалиха ). Макар и според мене да познаваш по чиста случайност. За мене вашите методи са най-обикновена астрология.

        Обаче за Селена си в голяма грешка. Бъркаш я с друга жена, повярвай ми

        А Ексито е много ербап, което обикновено е лоша поличба за златото при отварянето на пазара. Добре е за него, че като му предлагах облог близо до върха, не клъвна.
        Last edited by Misho ILIEV; 25.09.2017, 00:45.

        Коментар


        • БАЦЕ, ето казвам ти:
          За мен шансът прогнозата ти да излезе вярна е по-голям заради този пробив на 1300.

          Селена не говори за рали от пробива на 1306, хайде да бъдем коректни. Нали уж не си от манипулаторит
          1306 беше пробито преди две седмици, а Селена пише в темата много по-отдавна.

          И дори сега, смятам, че рали предстои. Мишката е просто много силен в момента, което значи, че като нищо сме близо до локално дъно. Въпросът е, че този пробив на 1300 определено ще ме направи по-консервативен дори ако атакуваме отново направения връх от този месец.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
            Нали ...........чакаме 1160...........???Тук май всеки е прав,освен тия които са криви?









            Предполагам това е към мене..............Поне , цената е от мойте . Да - ще ходим натам (според мен ) , но ако мислиш че ще е като пирон , или някой може да ти маркира ''колчетата'' на трасето до цент ....
            И бързо няма да е !
            Ако си на къси с цел '' да си купя нещо след 20 дни с печалбата '' - забрави .
            Възможността за нов връх е още жива ... макър и минимална , ехххх -и

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
              Нищо не съм взел,продадох в края на зимата златото.Чакам някаква корекция,докато не дойде не купувам нищо.Просто ми е чудно как и тримата дето спорите все сте прави?
              ПП. Това го написах седнал.
              И аз така, не бих взел освен ако не падне поне под 800. Трябва да съм доста сигурен, че ще правя пари, за да взема. С краткосрочни спекулации относно моментума не ми се занимава. Това е доказано, че дългосрочно е бошлаф работа.

              Аз съм прав, защото не правя категорични изказвания и говоря за един по-дълъг период, за който е рано още да се съди. Екъст играе игра на лични нападки и бомбардира пространството с фалшиви или изкарани от контекста мои изказвания, защото за него не е важно дали дава полезни инвестиционни съвети, а той да се изкара по-знаещ от другите. Неговата стратегия е печеливша. Това болшевиките и фашагите едно време са го доказали: безугледната пропагадна и бомбардировка с лъжи върши работа.
              Last edited by Misho ILIEV; 24.09.2017, 21:38.

              Коментар


              • Нищо не съм взел,продадох в края на зимата златото.Чакам някаква корекция,докато не дойде не купувам нищо.Просто ми е чудно как и тримата дето спорите все сте прави?
                ПП. Това го написах седнал.

                Коментар


                • Пък и дори 1360 май го стигнахме на базата на случайност. Ако Федът се беше събрал две-три седмици по-рано да реши за свиването на баланса си, можеше и да не се стига въобще от 1360.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
                    Нали ...........чакаме 1160...........???Тук май всеки е прав,освен тия които са криви?
                    Ако си взел на 1306, защото си бил сигурен, че от там пътя е само нагоре и то по спиращ дъха начин, не знам каква ще ти е ползата от това, че за няколко минути през 2017 златото е докоснало 1360 и после сме завършили годината обратно долу в рейнджа 1200-1300. Освен, разбира се ако точно в тези минути не си продал.

                    Рано е да се каже за 1160.

                    Но за идеята, че от 1306 следва невероятно рали по-лесно можем да съдим още от сега.
                    Last edited by Misho ILIEV; 24.09.2017, 21:16.

                    Коментар


                    • Нали ...........чакаме 1160...........???Тук май всеки е прав,освен тия които са криви?










                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                        Затворихме седмицата под подкрепата от 1300, което е ранен знак, че нещо може би се случва.
                        Ако другата седмица не започне с рали, шансовете то да се разиграее през остатъка от годината, както очаквах, ще намалеят значително.

                        Макар и да не съм фен на корелациите, доларът може би заформя сериозно дъно, а бичият сетъп при металите отслабна значително с този пробив т.е. едва ли ще имат сила да преодолеят едно такова поскъпване точно сега.

                        Единственото положително е, че Мишето е отново активен и по-силен от всякога, а това обикновено става около дъната.



                        Успех!
                        Няма ли спортсменски , да кажеш ''Баце, ти излезе прав''
                        Поне сега !
                        Щото в интерес на истината , аз ти бях реално единствения коректив с нива, цени и т.н .
                        И, разбира се , се оказах прав , както винаги ( или почти винаги )
                        А тези ,които са те послушали (като Селенка 68 - например, която доста мазно говореше за ''Ралито на Еххх '' ) не са дълги от 1140 .
                        Те те послушаха точно при пробива на 1305 , със отварането на шампанското
                        За ралито към нови висини хихихи
                        И като се сетя , че някъде каза :
                        ''Баце , ти май нямаш представа ,как функционират пазарите''

                        За пазара : Оттук до +_ 10$ надолу ще търся вход за дълги . До 20-25 $ профит - ще ги затворя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Мисля че войната в Корея е въпрос на време а това може силно да подкрепи златото. Последно време много се засили напрежението и в момента се натиска Северна Корея да направи грешен ход. Рано или късно ще направят грешен военен ход и войната ще започне а с това и дестабилизацията на Азия.
                          Никаква дестабилизация на Азия няма да има.Този път атомните бомби и ракетите ще падат в НюЙорк Вашингтон Лос Анжелис Сан Франциско Чикаго.Този път кравария ще усети силата на мъката и разрухата.

                          Коментар


                          • Ако обичате, прекратете личните нападки.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Мисля че войната в Корея е въпрос на време а това може силно да подкрепи златото. Последно време много се засили напрежението и в момента се натиска Северна Корея да направи грешен ход. Рано или късно ще направят грешен военен ход и войната ще започне а с това и дестабилизацията на Азия.

                              Коментар


                              • Как пък точно си избра 1140? А преди да стигне 1140 като беше на 1150 или 1175 къс ли беше? И после бам, точно на 1140 ти стана бичи? Така ли е било?

                                Не се впечатлявам от предсказанията ти защото винаги излизаш прав, но със задна дата. Виж си предпоследния пост, може и нагоре, може и надолу. Но ако тръгне нагоре после ще кажеш ето на, видяхте ли как познах! А ако тръгне надолу ще се направиш на утрепан. Винаги така правиш, мислиш ли, че хората не забелязват.

                                А и ти до 1306 не беше съвсем уверен накъде ще вървят нещата. Имаше доста уговорки. Само да стигне 1306 и вече от там ралито няма да има спирачка, казавше ти съвсем до скоро. Значи на 1306 е трябвало да взимаме, нали така? И тъкмо хората са взели на 1306 или малко над, и ти казваш или нагоре или надолу, ама не знам точно.


                                Аз говоря за цялостна дългосрочна тенденция, която е надолу. А ти си манипулатор, защото много пъти изрично съм казвал, че може и нагоре преди това. Даже в началото ти беше малко по-честен и повтаряше по-точно думите ми: "може и нагоре, но като цяло надолу". Но сега не ти е удобно да го кажеш и затова извърташ. Някой бивш политкомисар да не ти е шеф и ментор.


                                Почни самият ти да търгуваш. И ние ще ти пожелаваме "Успех!"
                                Last edited by Misho ILIEV; 24.09.2017, 11:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X