IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
    Последно какво решаваме......продаваме или държим?Аз си взех nugt и jnug и засега са около 20% нагоре?
    внимавай с тея раоти, те не се държат дълго ало, да нема Митко Гръблев .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      Прекрасно!!! Предполагам, че цените на акциите и на биткойна са нагоре? Най-вероятно зашото средните им цени за 2017 г. спрямо 2016 г. бяха по-високи. Има логика.
      Един фен на IBM, който тръби “рали!” от три години насам може също да каже, “ама видяхте ли, от дъното през 2016 до сега IBM е нагоре с 27%, скиваш ли какъв съм прогностик!”.

      Коментар


      • Последно какво решаваме......продаваме или държим?Аз си взех nugt и jnug и засега са около 20% нагоре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Пътят на златото засега е надолу. Средната му цена 2017 беше по-ниска от 2016.

          А лихвите сега са колкото в началото на годината. Ако и курса на долара беше на 1.05 току виж цената на златото паднала на нивата от януари.
          Прекрасно!!! Предполагам, че цените на акциите и на биткойна са нагоре? Най-вероятно зашото средните им цени за 2017 г. спрямо 2016 г. бяха по-високи. Има логика.

          Коментар


          • Пътят на златото засега е надолу. Средната му цена 2017 беше по-ниска от 2016.

            А лихвите сега са колкото в началото на годината. Ако и курса на долара беше на 1.05 току виж цената на златото паднала на нивата от януари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              Спокойно де, купих на 1245 $. А преди няколко дни, ръстът не беше колкото вчера. Не се нерви толкова.
              Не се нерва . Спокоен съм си. . Просто видях разминаване м/у поста ти и дневна графика.....
              Живи и здрави..........
              Весели Празници

              П.П И аз бях купил малко - да уважа Г§ Р , в ниското , то пък даде повече ... и те така те
              Last edited by БАЦЕ; 23.12.2017, 08:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                Не е !!!
                Верно !
                Само от 18 . XII ( преди 3 дена ) и от 13 .XII ( преди 8 дена )
                Ше купиш ли ...... сега ??!
                Риторичен въпрос !!!
                Аз продадох от 1274
                Спокойно де, купих на 1245 $. А преди няколко дни, ръстът не беше колкото вчера. Не се нерви толкова.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                  Ръст на златото като днешният отдавна не е имало.
                  Не е !!!
                  Верно !
                  Само от 18 . XII ( преди 3 дена ) и от 13 .XII ( преди 8 дена )
                  Ше купиш ли ...... сега ??!
                  Риторичен въпрос !!!
                  Аз продадох от 1274
                  Last edited by БАЦЕ; 22.12.2017, 22:22.

                  Коментар


                  • Ръст на златото като днешният отдавна не е имало.

                    Коментар


                    • ко стаа Евреичета .ко стааа Мишок 333 евреиски с очела . празнувате ли идващата Ханука . дишам ви във врата евреи . ще бъде страшно . обещавам ви, не се шегувам. всички вие които си търкате пръстите по клавиатурата ще усетите пиршеството на Архитекта . специални поздрави и за Жорката . да се приготвя за своя край. хе хе хе

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Мастъра сигурно си пие фрешче на някой топъл остров след тоя удар с биткойна Сега остава и със златото и среброто да е познал и да купува направо острова

                        Пип колко % си в злато?

                        8 , с вкл. 1 в сребро.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Мастъра сигурно си пие фрешче на някой топъл остров след тоя удар с биткойна Сега остава и със златото и среброто да е познал и да купува направо острова

                          Пип колко % си в злато

                          мастъра беше абонат на МТгох ...та не съм много сигурен дали не го обрулиха там...
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Сега силвърбъгс ли ще ставаме...
                            И не са 300%, повече са, мастъра едно време за 100$ приказваше..

                            Before - silver is poor man's gold.
                            Now - gold is poorman's bitcoin.
                            Мастъра сигурно си пие фрешче на някой топъл остров след тоя удар с биткойна Сега остава и със златото и среброто да е познал и да купува направо острова

                            Пип колко % си в злато?


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                              Най-вероятно, когато и да започне големият импулс, ще ти се струва, че е можело и още. Среброто не си поплюва и когато звездата му изгрее, много вероятно до 2-4 години ще при историческите си върхове, което са си едни 300%. И тогава вероятно масата ще станат мечки /не че сега не са, но нещо като мечките на капиталовите пазари миналата година/, а то, спектакъла, като нищо ще се окаже, че тъкмо започвал.
                              Сега силвърбъгс ли ще ставаме...
                              И не са 300%, повече са, мастъра едно време за 100$ приказваше..

                              Before - silver is poor man's gold.
                              Now - gold is poorman's bitcoin.

                              Коментар


                              • Ми честито...

                                Коментар

                                Working...
                                X