IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    И аз не вярвам доларът да скача. Но златото може да падне въпреки това.
    Още не е изтекла тази година, и вече имаме сериозен претендент за CALL OF 2018!! Като нищо резултатът ще е още по-патетичен от очакванията ти за 2017.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Наистина ли ще ни посрещнеш весело?
      Става дума за пожелание от мен, слънце! Пожелавам ти весели празници! Но ако мама ти разреши да дойдеш и да стоиш до късно, ще те посрещнем весело, няма проблем
      Last edited by Selena; 30.12.2017, 10:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Беше трудна, но успешна година. Пожелавам на всички здраве и успехи. Весели посрещане от мен!
        Наистина ли ще ни посрещнеш весело?

        Коментар


        • Беше трудна, но успешна година. Пожелавам на всички здраве и успехи. Веселo посрещане от мен!
          Last edited by Selena; 30.12.2017, 10:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

            Не еякулирам така лесно, не бой се.

            От друга страна с този 60-доларов стоп, не може да ти се отрече че прилично си заковал дъното преди импулса.
            А тактиката два долара след стопа да отвориш нова къса мога да определя като интересна.


            На Мишко можеш да предадеш, че специално за тези 3 седмици при които златото поскъпва "заради слабия" долар, то се е качило с 5-5.5%, а е доларът е поевтинял с 2%. И това е при "силно изразена корелация" или поне привидно.
            А да не вземе да се излъже да отвори графиката на 10 year treasure yield, горкия, че лошо ще му стане: където отворихме годината, там я и затваряме, а златото с 16% завършва. На това му казвам аз яка корелация! Но и той закова дъното преди Макрон да спечели с "пътят е един:надолу", та от тогава така и не го видяхме това 1200 ниво счупено, точно когато спечели Макрон. The call of the year!!

            По същество:
            Затваряме годината по-безкрайно интересен начин! Точно на съпротивите почти в целия комплекс! Оттук общо взето седи и от последните шансове за път надолу следващото тримесечие до малко по-ниски нива от тези, които видяхме през Декември. Ако счупим съпротивите, обаче, може да се очаква много силен импулс.

            Утре или в Неделя ще опитам да пусна още по-конкретни очаквания с нива на съпротиви.


            Въпреки че остават два часа до затварянето за годината, смятам че е време за заслужена почивка! Не беше лоша година, но и изненади разбира се не липсваха. Да си пожелаем и идната да е такава.


            Лека вечер и надявам се е била успешна година за всеки!
            Какво бре , еххх, какво каканижеш от ъгъла ...(от ъгъла, щото , нали там седят двойкарите)
            Искаш да кажеш нещо , ама нищо не ти се разбира .....Или точно такава е тактиката
            За червеното говоря ....какво дъно , к'ви 2 $ ...... бла-бла-бла......
            За разлика от теб , аз често обявявам сделките си в реално време .........а не крещя като побъркан през цялото време ''РАЛИИИИИИИИИИ'' и като качи 20 $ ......''видехте ли, видехте ли''
            Ето :
            Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

            Не е !!!
            Верно !
            Само от 18 . XII ( преди 3 дена ) и от 13 .XII ( преди 8 дена )

            Аз продадох от 1274
            3$ по високо позицията беше затворена заради разваляне на основанието ми за вход .
            И ......60$ чау-бау .... К'во дъно , к'ви 2 $ ...блаблабла....

            Да , от дъното захлебих добре , бях купил на 1247 и затворих на 1268 , заради основанието , което ме накара да отворя късата

            Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

            Не се нерва . Спокоен съм си. . Просто видях разминаване м/у поста ти и дневна графика.....
            Живи и здрави..........
            Весели Празници

            П.П И аз бях купил малко - да уважа Г§ Р , в ниското , то пък даде повече ... и те така те
            И те така .....
            Та твойте глупости, за кой момент , мой се отнасят - не мо'а схвана .
            Айде , Щаслива Нова Да Е !!!
            И за меци и за бици ...... за прасета , порове , лисици ................ за всички ......
            И за тебе exxxs - ee !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              В момента влиянието на долара върху цената на продукта е наистина голяма. В другите валути такива ръстове на цената няма. Долара въпреки всичко не виждам да скочи скоро.
              И аз не вярвам доларът да скача. Но златото може да падне въпреки това.

              Коментар


              • Екско така е зациклил, че няма начин да еякулира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                  Aaaaa , ok .......
                  Аз разбрах , че долара няма прояви по другите валути ........
                  У златото гризнах 60 $ стоп , ама ....има го и това в играта
                  Еxxxsssa като го прочете това и ....ще еякулира
                  Не еякулирам така лесно, не бой се.

                  От друга страна с този 60-доларов стоп, не може да ти се отрече че прилично си заковал дъното преди импулса.
                  А тактиката два долара след стопа да отвориш нова къса мога да определя като интересна.

                  На Мишко можеш да предадеш, че специално за тези 3 седмици при които златото поскъпва "заради слабия" долар, то се е качило с 5-5.5%, а е доларът е поевтинял с 2%. И това е при "силно изразена корелация" или поне привидно.
                  А да не вземе да се излъже да отвори графиката на 10 year treasure yield, горкия, че лошо ще му стане: където отворихме годината, там я и затваряме, а златото с 16% завършва. На това му казвам аз яка корелация! Но и той закова дъното преди Макрон да спечели с "пътят е един:надолу", та от тогава така и не го видяхме това 1200 ниво счупено, точно когато спечели Макрон. The call of the year!!

                  По същество:
                  Затваряме годината по-безкрайно интересен начин! Точно на съпротивите почти в целия комплекс! Оттук общо взето седи и от последните шансове за път надолу следващото тримесечие до малко по-ниски нива от тези, които видяхме през Декември. Ако счупим съпротивите, обаче, може да се очаква много силен импулс.

                  Утре или в Неделя ще опитам да пусна още по-конкретни очаквания с нива на съпротиви.


                  Въпреки че остават два часа до затварянето за годината, смятам че е време за заслужена почивка! Не беше лоша година, но и изненади разбира се не липсваха. Да си пожелаем и идната да е такава.


                  Лека вечер и надявам се е била успешна година за всеки!
                  Last edited by exxs; 29.12.2017, 22:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                    Пак къси..........от 1307
                    Време му е.

                    Айде поздрави на всички и весели празници. За радост на Безкозовия няма да ме има известно време, но все пак и аз трябва да почивам пълноценно.
                    Спокойствие, здраве и помнете, че накрая резултата е само 2*1 м. За всички ни.
                    Last edited by Minka; 29.12.2017, 21:00.

                    Коментар


                    • Пак къси..........от 1307

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                        Aaaaa , ok .......
                        Аз разбрах , че долара няма прояви по другите валути ........
                        У златото гризнах 60 $ стоп , ама ....има го и това в играта
                        Еxxxsssa като го прочете това и ....ще еякулира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                          Съвсем друго написах, ама "Баценка" пак палиш здраво. Говрех за цената на златото в АUD и CAD. А дали ще скочи цената и в тези две валути ще разберем. еа

                          ПП: нали не забравяш, че влязох на 1245$. За мен си "супер" трендче за тези три седмици.
                          Aaaaa , ok .......
                          Аз разбрах , че долара няма прояви по другите валути ........
                          У златото гризнах 60 $ стоп , ама ....има го и това в играта
                          Еxxxsssa като го прочете това и ....ще еякулира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                            Ич , нема !!
                            AUD / USD поглеждала ли си , а GBP/USD ........... да не говорим за USD/CAD
                            И ........ '' въпреки всичко '' ........ скоро ще видиш ''как ще скочи''

                            П.П В златото влезнахме в мини трендче , но мисля че 1310 или 1335 ще го стопират ........
                            Съвсем друго написах, ама "Баценка" пак палиш здраво. Говрех за цената на златото в АUD и CAD. А дали ще скочи цената и в тези две валути ще разберем.

                            ПП: нали не забравяш, че влязох на 1245$. За мен си "супер" трендче за тези три седмици.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              В момента влиянието на долара върху цената на продукта е наистина голяма. В другите валути такива ръстове на цената няма. Долара въпреки всичко не виждам да скочи скоро.
                              Ич , нема !!
                              AUD / USD поглеждала ли си , а GBP/USD ........... да не говорим за USD/CAD
                              И ........ '' въпреки всичко '' ........ скоро ще видиш ''как ще скочи''

                              П.П В златото влезнахме в мини трендче , но мисля че 1310 или 1335 ще го стопират ........
                              Last edited by БАЦЕ; 29.12.2017, 19:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Може, Пип, с тази разлика, че акциите са доста по-слабо корелирали с падащия долар. Докато при златото сегашният скок май с дължи почти само на падането на долара. Ако доларът скочи златото пак ще падне.
                                В момента влиянието на долара върху цената на продукта е наистина голяма. В другите валути такива ръстове на цената няма. Долара въпреки всичко не виждам да скочи скоро.

                                Коментар

                                Working...
                                X