IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Ха, маите. Когато нищо не се случи, казаха, че се били повишили вибрациите, ама простите хора не го били разбрали. Като гледам, верно са се повишили - доят ни все по-енергично. Нищо няма да се случи, което да е от космическо значение. Вселената е толкоз сложна, че само Стивън Хокинг я разбираше. Сега него го няма, така че можем да я разбираме, както ни отърва. По-важно е златото да скочи и с една унция да мога да си купя цяло стадо телета, после стадото да го разменя за две унции и така, докато телетата станат повече от китайците, а "Тавекс" започнат да продават само железни левчета от Живково време.
    Ха ха ха ха Стивън Хокинг разбирал вселената.Хора моля ви че ме уморите от смех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      Aз също си имам - 5 общо, различни суровини. Ще влизам и в други. Докато тук си говорим за апокалипсиси златото е нагоре. Аз лично съм изненадан, очаквах обратната реакция.
      Напротив, нищо изненадващо няма, вече не знам за кой н-ти път е все едно и също, спад преди хайка - рали след него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Това ми напомня за истерията през 2012та с календара на маите. Поредната буря в чаша вода.

        Връщайки се на златната и въобще металната тема, рискове от турбуленции има и то особено сега, когато технологиите предизвикват голямо ускорение във всичко. Ритат се големите играчи по кокълчетата яко. Ма чак пък да натискат копчето не вярвам. Ще се поритат пък ще се пренаредят конфигурациите. Именно за този преходен период малко презрян метал не вреди.


        Ма чак пък потоп... Малко ми е прекалено. По скоро силни размествания.
        Ха, маите. Когато нищо не се случи, казаха, че се били повишили вибрациите, ама простите хора не го били разбрали. Като гледам, верно са се повишили - доят ни все по-енергично. Нищо няма да се случи, което да е от космическо значение. Вселената е толкоз сложна, че само Стивън Хокинг я разбираше. Сега него го няма, така че можем да я разбираме, както ни отърва. По-важно е златото да скочи и с една унция да мога да си купя цяло стадо телета, после стадото да го разменя за две унции и така, докато телетата станат повече от китайците, а "Тавекс" започнат да продават само железни левчета от Живково време.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Аз си имам една. За съжаление мисля, че няма да има нов срив при тях, пък ако има идеално за покупки. 16 та беше дъното при суровините тренда е ясен оттогава нагоре.
          Aз също си имам - 5 общо, различни суровини. Ще влизам и в други. Докато тук си говорим за апокалипсиси златото е нагоре. Аз лично съм изненадан, очаквах обратната реакция.

          Franco-Nevada,
          Royal Gold
          Wheaton Precious Metals Are These Bankers Better Than Wall St?

          Last edited by Minka; 22.03.2018, 05:27.

          Коментар


          • Много се отдалечихте от темата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Пак бързате с циклите геоложките процеси протичат с десетки и стотици милиони години. Може би с изключение смяната на полюсите. За 500 години може да има значително изменение на климата, което е съпоставимо с процесите протичащи при човечеството.
              Не става въпрос за геоложки цикли а за най обикновени земетресения и наводнения.Бавно и мъчително набиване на канчето..Природата е разум тя няма да ни затрие просто ще ни вразуми..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Не зная какво знаеш и откъде го знаеш, но факт е, че никой не знае нищо. Смъртта е последна спирка и тя се казва "Апокалипсис". Самото име подсказва откровение за това - какво има по-нататък. Това е апокалиптичното. Но няма как да знаеш каквото и да било, защото едва ли Господ ти е открил нещо извън разбирането, че никога няма да хванеш Ким Кардашиян за дупето.
                Тая не е от село па и що да я ловя за дупето.Бог нищо не ми е откривал така че спокойно.Ще поживеем ще видим.Смъртта е последна спирка на Земята под тази самоличност и с тва егене но не и край на живота.Ще се убедиш сам.Замисли се колко и какви сетива имаш и вс какъв обхват работят.Не бива да се отрича това дето човек не може да го види чуе пипне усети и померише.Ще дойде ден и науката ще напредне но първо трябва сериозно да приеме че има и друг свят....
                Last edited by national power; 21.03.2018, 21:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Дано дотогава вдигнат пенсиите, защото при този дрейф на континенталните плочи НОИ може да се окаже на полюса и тогава съвсем ще ги замразят.
                  Трудна работа щото трябва да намалят доходите на корпорация БХ Шиши и ко.Те от глад ли да умират?
                  Last edited by Grosss; 21.03.2018, 21:31.

                  Коментар


                  • Вие колко години го чакате този апокалипсис , шампанско ли не отваряхме какво ли не беше

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Има един факт,който е трудно да се оспори.Той е ,че континента Африка се движи на север при което Европейската плоча минава под тази
                      на Африка и всичко което се намира в Средиземно море ще потъне,но процеса е бавен и може да стане след 500 г.
                      Пак бързате с циклите геоложките процеси протичат с десетки и стотици милиони години. Може би с изключение смяната на полюсите. За 500 години може да има значително изменение на климата, което е съпоставимо с процесите протичащи при човечеството.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Не зная какво знаеш и откъде го знаеш, но факт е, че никой не знае нищо. Смъртта е последна спирка и тя се казва "Апокалипсис". Самото име подсказва откровение за това - какво има по-нататък. Това е апокалиптичното. Но няма как да знаеш каквото и да било, защото едва ли Господ ти е открил нещо извън разбирането, че никога няма да хванеш Ким Кардашиян за дупето.
                        Това ми напомня за истерията през 2012та с календара на маите. Поредната буря в чаша вода.

                        Връщайки се на златната и въобще металната тема, рискове от турбуленции има и то особено сега, когато технологиите предизвикват голямо ускорение във всичко. Ритат се големите играчи по кокълчетата яко. Ма чак пък да натискат копчето не вярвам. Ще се поритат пък ще се пренаредят конфигурациите. Именно за този преходен период малко презрян метал не вреди.


                        Ма чак пък потоп... Малко ми е прекалено. По скоро силни размествания.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Има един факт,който е трудно да се оспори.Той е ,че континента Африка се движи на север при което Европейската плоча минава под тази
                          на Африка и всичко което се намира в Средиземно море ще потъне,но процеса е бавен и може да стане след 500 г.
                          Дано дотогава вдигнат пенсиите, защото при този дрейф на континенталните плочи НОИ може да се окаже на полюса и тогава съвсем ще ги замразят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Не зная какво знаеш и откъде го знаеш, но факт е, че никой не знае нищо. Смъртта е последна спирка и тя се казва "Апокалипсис". Самото име подсказва откровение за това - какво има по-нататък. Това е апокалиптичното. Но няма как да знаеш каквото и да било, защото едва ли Господ ти е открил нещо извън разбирането, че никога няма да хванеш Ким Кардашиян за дупето.
                            Има един факт,който е трудно да се оспори.Той е ,че континента Африка се движи на север при което Европейската плоча минава под тази
                            на Африка и всичко което се намира в Средиземно море ще потъне,но процеса е бавен и може да стане след 500 г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Аз не знам живота да завършва изобщо камо ли апокалиптично.Живота не свършва само преминава от един вид в друг и после пак и пак и пак една непрекъсната еволюция и път към съвършенство.Ако си мислиш че в тая огромна Вселена сме сами и живот има само такъв какъвто познаваме в дълбока заблуда си.Има кръговрат учиш условията се подобряват вървиш нагоре вършиш лоши работи условията се влошават вървиш надолу.Под подобрряване на условията не разбирай пари ядене пиене курви коли чалга купони до безкрай.А най напредналите сами избират къде да се родят ик как да помагат на хората
                              Не зная какво знаеш и откъде го знаеш, но факт е, че никой не знае нищо. Смъртта е последна спирка и тя се казва "Апокалипсис". Самото име подсказва откровение за това - какво има по-нататък. Това е апокалиптичното. Но няма как да знаеш каквото и да било, защото едва ли Господ ти е открил нещо извън разбирането, че никога няма да хванеш Ким Кардашиян за дупето.

                              Коментар


                              • На един познат приказката му беше -"ти си добре,аз добре ли съм".Та като ви чета си мисля ....вместо човек да седи в ужас и да чака края,не е ли по добре да си сложи край на живота??

                                Коментар

                                Working...
                                X