IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Дядо Мраз аз ако реша мога да спра да работя имам достатъчно имоти и спестявания от които да се издържам.Понякога дори се замислям по този въпрос.Мисля мисля и стигам до извода че много обичам професията си и работата си и ще ми е тъпо без това.Да работя в градината и да си чопля земята е също голямо удоволствие.Голям кеф е да отгледаш чушки боб картофи домати краставици лук,Да имаш някоя животинка.Да животните ги намалих и може би ще остана само с овце и кокошки но няма да спра.Ще работя докато имам сили щото това ми доставя удоволствие.Само Бог да дава сила и задачи.Не желая болести не желая да мързелувам.Искам сила и задачи до края.А после каквото той реши и където ме изпрати....Но определено парите няма да ме спрат да работя.Работата е движение работата е живот.
    Постигнал си пълното щастие в живота, а овцете водиш ли ги на паша или им даваш само готови фуражи и сено ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

      Ако имаш достатъчно пари били търсил работа ?
      Дядо Мраз аз ако реша мога да спра да работя имам достатъчно имоти и спестявания от които да се издържам.Понякога дори се замислям по този въпрос.Мисля мисля и стигам до извода че много обичам професията си и работата си и ще ми е тъпо без това.Да работя в градината и да си чопля земята е също голямо удоволствие.Голям кеф е да отгледаш чушки боб картофи домати краставици лук,Да имаш някоя животинка.Да животните ги намалих и може би ще остана само с овце и кокошки но няма да спра.Ще работя докато имам сили щото това ми доставя удоволствие.Само Бог да дава сила и задачи.Не желая болести не желая да мързелувам.Искам сила и задачи до края.А после каквото той реши и където ме изпрати....Но определено парите няма да ме спрат да работя.Работата е движение работата е живот.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        може бе, сичко може ама кат ги гледам тея сите са баровци, сигур се редат да си вземат чувалите с пари да одат да си ги арчат .....

        На Тея им личи,че са от махалата с незаконните постройки, от 4,7 % -та

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

          Ако имаш достатъчно пари били търсил работа ?
          може бе, сичко може ама кат ги гледам тея сите са баровци, сигур се редат да си вземат чувалите с пари да одат да си ги арчат .....

          Коментар


          • тея не са ли пичове само ме интересува, тоталка 64 рка трилки и ги боли фара .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

              labor force participation rate
              https://data.bls.gov/timeseries/LNS11300000

              т.е. ако някой не търси работа, не е безработен
              Проблема не е в participation rate-a а в пенсионирането на бейби бумърите, които са най-голямото поколение до момента. Те ще излизат от пазара на труда във все по-големи маси

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                labor force participation rate
                https://data.bls.gov/timeseries/LNS11300000

                т.е. ако някой не търси работа, не е безработен
                Ако имаш достатъчно пари били търсил работа ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                  Как ще са без работа ? 4,7% е безработицата
                  labor force participation rate
                  https://data.bls.gov/timeseries/LNS11300000

                  т.е. ако някой не търси работа, не е безработен
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Бармани и сервитьори
                    Не пишат какви са, но това е официалната информация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                      Как ще са без работа ? 4,7% е безработицата
                      Бармани и сервитьори

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Пет години само QEправят и не помага.Ще приложат нещо по радикално.С политиката на QE създадоха хиляди
                        нови работни места в Китай и Мексико,70000 предприятия са напуснали САЩ и каубоите стоят без работа.
                        Как ще са без работа ? 4,7% е безработицата

                        Коментар


                        • Тези също са с добра картина:
                          AGI Alamos Gold Inc
                          MUX McEwen Mining Inc
                          GORO Gold Resource Corp

                          Коментар


                          • Хмм и на мен ми харесва
                            Добро попадение. В миналогодишното рали ми беше в листа на потенциалните покупки, но не можах да вляза.

                            Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            вчера пуснаха анализа ми на дрд, ако на някой му е интересно:

                            http://seekingalpha.com/article/4037...&comments=show

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                              Първата акция която закупих благодарение на Блекито.
                              блоагодаря, но dyor - do your own research. другите ми 3 позиции засега са греда, но не виждам тревожещи събития за да продавам. не мисля да пиша за тях де - golden arrow и teranga вече няколко човека много добре са ги покрили а за panaf не мога да пиша защото не са листнати в сащ
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                вчера пуснаха анализа ми на дрд, ако на някой му е интересно:

                                http://seekingalpha.com/article/4037...&comments=show
                                Първата акция която закупих благодарение на Блекито.

                                Коментар

                                Working...
                                X