IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    да се опраят Щатите на квот са си послали на тва ше легнат .... долара спомен нема да бъде него ше си го има само, че нема да праят вече квот си искат с печатницата, тва ше стане
    Ма разбира се че ще го има лошото е че една кока кола ше струва 2 юана

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Щатите ги чака хиперинфлация.Бялото население намалява увеличават се чернилките и мочачоситеНищо не произвеждат.Долара е у кенефа.С мен не се спори а само се записва в тефтера кво говоря.Мах до 2022 долара ше бъде само спомен.Който последен се смее се смее най добре.Путин и Китайските другари ше им таковат мамата.А наште тъпоглави политици пак са ни наредили в отбора на губещите.Според мен Източна Азия печели.Тва е а ЕС ше се моли на Русия и Китай да ги вземат за домашни прислужници
      да се опраят Щатите на квот са си послали на тва ше легнат .... долара спомен нема да бъде него ше си го има само, че нема да праят вече квот си искат с печатницата, тва ше стане

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение



        не няма валутни войни да има, просто долара ще пада поради неползване, аз незнам що тука не го отчитате тоя факт ..... Смееха ми се Американофилските тролове 2014та кой щел да капичне гущеро, зеления цар ала бала, та бондовете щели да бъдат супер с тия бесни доларски лихви, та тва онова, ама нема такова нещо зелен цар или бондове.... Тия бондове са авсолютно нищо, някви измислени обещания, аз незнам кой луд ше инвестира в държава, която ебава и тормози целия свят, та да ги разбива още повече, нема такова нещо.

        Чайниците предлагат оазиси на офшорките, щот всички видеха как Сашш заради руснаците изкараха кирливите ризи на всички от офшорките .... и Китай с Русланд ше си трейдват със жълтеница като гарант, не некви американски бондове, което нямат никва стойност .....
        ей тва са причините поради коит ше пада долара и покачване на цената на златото XAU/USD .....

        China: Bank of Asia bietet sicheren Hafen für Offshore-Firmen an
        https://deutsche-wirtschafts-nachric...fshore-firmen/

        Moscow And Beijing Join Forces To Bypass US Dollar In Global Markets, Shift To Gold Trade
        http://www.zerohedge.com/news/2017-0...-gold-standard

        Russia Readies Back-Up System For Potential "Split With International Banking System"
        http://www.shtfplan.com/emergency-pr...ystem_03242017


        Той Смоко разпраа, че еврото немало бъдеще ама долара е с 1% лихва, еврото е с 0% и ский кво става, нема нема бъдеще поне още как каах 2 петилетки ше има бъдеще после ше видиме кво що и кой на къде е ....
        Щатите ги чака хиперинфлация.Бялото население намалява увеличават се чернилките и мочачоситеНищо не произвеждат.Долара е у кенефа.С мен не се спори а само се записва в тефтера кво говоря.Мах до 2022 долара ше бъде само спомен.Който последен се смее се смее най добре.Путин и Китайските другари ше им таковат мамата.А наште тъпоглави политици пак са ни наредили в отбора на губещите.Според мен Източна Азия печели.Тва е а ЕС ше се моли на Русия и Китай да ги вземат за домашни прислужници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Аз като разправях ,че това за златото е дезинформация не та не.Доларът ще пада а златото ще катери дългосрочно.
          Лаф-моабета след мача.
          Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          ФЕД започва валутна война,какво да го коментираме нататък? Слагайте каските!!!
          не няма валутни войни да има, просто долара ще пада поради неползване, аз незнам що тука не го отчитате тоя факт ..... Смееха ми се Американофилските тролове 2014та кой щел да капичне гущеро, зеления цар ала бала, та бондовете щели да бъдат супер с тия бесни лихви, та тва онова на баба им куревете, ама нема такова нещо зелен цар или американски бондове .... Тия бондове са абсолютно нищо, някви измислени обещания, аз незнам кой луд ше инвестира в държава, която ебава и тормози целия свят, та да ги разбива още повече, нема такова нещо.

          Чайниците предлагат оазиси на офшорките, щот всички видеха как Сашш заради руснаците изкараха кирливите ризи на "диктаторите" от офшорките .... и Китай с Русланд ше си трейдват със жълтеница като гарант, не некви американски бондове, които нямат никва стойност .....
          ей тва са причините поради коит ше пада долара и покачване на цената на златото XAU/USD .....

          China: Bank of Asia bietet sicheren Hafen für Offshore-Firmen an
          https://deutsche-wirtschafts-nachric...fshore-firmen/

          Moscow And Beijing Join Forces To Bypass US Dollar In Global Markets, Shift To Gold Trade
          http://www.zerohedge.com/news/2017-0...-gold-standard

          Russia Readies Back-Up System For Potential "Split With International Banking System"
          http://www.shtfplan.com/emergency-pr...ystem_03242017


          Той Смоко разпраа, че еврото немало бъдеще ама долара е с 1% лихва, еврото е с 0% и ский кво става, нема нема бъдеще поне още как каах 2 петилетки ше има бъдеще после ше видиме кво що и кой на къде е ....
          Last edited by michaelis12; 17.05.2017, 09:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            той тоз Врачев са ли се сети да е дълги на еврото, а Макарона къде е проспал?!, но на месечна ЕМА 50 е на 1.16 и там ше поспре малко, после ше треа си затвори онази яма където сътвори долу. Апропо глей днеска с Дакс трябва да има малко танци .... идва и нашия час ... ше скиваш, че да си шорт не е много лошо ....
            Аз като разправях ,че това за златото е дезинформация не та не.Доларът ще пада а златото ще катери дългосрочно.
            Лаф-моабета след мача.
            Last edited by Grosss; 17.05.2017, 09:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
              той тоз Врачев са ли се сети да е дълги на еврото, а Макарона къде е проспал?!, но на месечна ЕМА 50 е на 1.16 и там ше поспре малко, после ше треа си затвори онази яма където сътвори долу. Апропо глей днеска с Дакс трябва да има малко танци .... идва и нашия час ... ше скиваш, че да си шорт не е много лошо ....
              Last edited by michaelis12; 17.05.2017, 09:05.

              Коментар


              • ФЕД започва валутна война,какво да го коментираме нататък? Слагайте каските!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  Лихвите и пазарът на облигации влияят много по-силно върху валутите от потоците при акциите. Пазарът на акции е двойно по-малък от пазара на облигации.
                  http://www.dnes.bg/world/2017/04/13/...e-silen.338010

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                    От известно време потоците се релокират към Европа заради завишените стойности на американския пазар, което води до увеличаване на еврото само заради самото търсене на евровалута. 1.1 беше ключово ниво за Е/Д като следвашата спирка е 1.15/16. Изборите във франция само катализираха процеса, така че в близко бъдеще еврото е за предпочитане.
                    Лихвите и пазарът на облигации влияят много по-силно върху валутите от потоците при акциите. Пазарът на акции е двойно по-малък от пазара на облигации.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12

                      еми то еврото спи, спи и изведнъж пали и ский кво става кво да прайш .....
                      А то и мене ме банваха тия шнорхели ама боли ме салама, дет единия педал ми беле изтрил коментара за неправилно съждение викам я си еби майката ти шш ми каеж аз как да мислим .....
                      http://www.varchevbrokers.com/лонг-e...а-1-100-cibc/
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                        И друг път съм ти казвал! Бъркаш личните пристрастия с реалността!
                        САЩ са тотален технологичен лидер, а какво има ЕС? Еритрейците, които идват с по 5-10 хиляди на седмица и разпраните гейски гъзове? Друго нямат! А да и ценностите на оная бабица Меркел!

                        САЩ тоалетната хартия си я печатат сами! В ЕС чехи, австрийци и др. , няма да искат да плащат доживот за гърци, италианци, португалци или французи! Другите народи си гледат сметката и знаят за какво става въпрос! Само българските мишоци са се огъзили и козируват на Брюкселските изроди като невидели! Ако направиш едно социологическо проучване, ще видиш, че поне 60% от страната си вярва, че от ЕС има някакъв келепир! Трагедия!
                        Ама другите не са така и сега като дойде голямото СПИХ, ще стане интересно! Англосаксонците си биха дузпата и това не е случайно или просто резултат на "народна воля"!

                        Винаги когато е имало валутен съюз на някоя империя, тя си е налагала артията единствено и само с меч, защото подчинените територии никога не биха били толкова тъпи, че сами да се е*ът! Сега за първи път в човешката история всички трябва да се окажат толкова тъпи, че да си го турят до сливиците, с общ фискален съюз, БЕЗ МЕЧ, за да угодят на Кончитите в Брюксел! За да се развива ЕС империята!
                        Брюкселските гейтаци и така постигнаха много! Самото съществуване на еврото до тук, е невероятно постижение, което само по себе си не е никак малко! Идва време на резонноста а не на изключенията, така, че еврото отива в канала, а с него и цялата тая ЕС гмеч!
                        пълни глупости Смоков, САЩа ако не ни бяха окупирали да крадат технологии от Германците щяха да са валат .... Ако са толко умни технократи дет кааш те въобще немаше да се занимават с нас, с 300 млн. празноглаво население дет незнае Краков кво е и къде е и чака целия свят да ги нападнат тези били технологичен лидер, мдам ше им кажа .....
                        Европейското племе е най- в час в сравнение с останалия свят все още .... каам все още. Колония сме щот военно сме слаби и то пак щот тия педали Американците откраднали чертежите от Европата, че ако не беше швабата комунист Фон Браун (тоя верно е бил комунист) вместо ракети само хамбургери щеха да праят тия дрисльовци .....
                        Еврото ти каам ше стои поне още десятка и ше се качва, как искаш го разбирай щото в Гейропата се праят и измислят най-качествени стоки а у Сашш ньет ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                          Не си правете изводи за EUR/USD на базата на кратковременни движения или изказванията на Тръмп! Това е от днес за утре!
                          Както борсата е нереално надута, така и привидното спокойствие на пазарите и особено в ЕС е твърде илюзорно!
                          Еврото си остава старото пробито корито на кенефа ЕС! Победата на Макарона е просто фарс, който слага черешка на върха на лайнян сладолед!

                          Напълно са възможни хаотични движения от порядъка на 700-800 пункта. Това ще рече, че 1,17 няма да е изненада, както няма да е изненада и 1,03!
                          Всяко поевтиняване на долара е чудесна възможност за допълване! Еврото няма никакво бъдеще!
                          От известно време потоците се релокират към Европа заради завишените стойности на американския пазар, което води до увеличаване на еврото само заради самото търсене на евровалута. 1.1 беше ключово ниво за Е/Д като следвашата спирка е 1.15/16. Изборите във франция само катализираха процеса, така че в близко бъдеще еврото е за предпочитане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            кво става Жока, ше пропада ли еврото дет бех постнал една графика ако си спомняш у темата на Архитектониката и тея лумпени тука му я затвориха ...... там имаше един ентусиаст дет шортеше вика ей са пада, то пада, пада ама кат запали тогава става друга раотата, треа ги питам дали го шортят още .....
                            Викам да пада малко, че много избичи нагоре и после като пропадне да думкаме пак дългуните. тея същите лумпени на мен ми сложиха бан и се ядосах та не влизах в сайта 3 месеца ама гледам Архито въпреки че му заключиха темата пак пише и затова се върнах и аз Ай наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              Смокот то че еврогейовете са подчинени на юдеите в Америката тва ясно, но незначи, че евро няма да има след 2 седмици да го ева. То ше си съществува поне още 2 петилетки и ако през следващата петилетка си дълги евра ше вземеш от разликата, кво толко ......
                              И друг път съм ти казвал! Бъркаш личните пристрастия с реалността!
                              САЩ са тотален технологичен лидер, а какво има ЕС? Еритрейците, които идват с по 5-10 хиляди на седмица и разпраните гейски гъзове? Друго нямат! А да и ценностите на оная бабица Меркел!

                              САЩ тоалетната хартия си я печатат сами! В ЕС чехи, австрийци и др. , няма да искат да плащат доживот за гърци, италианци, португалци или французи! Другите народи си гледат сметката и знаят за какво става въпрос! Само българските мишоци са се огъзили и козируват на Брюкселските изроди като невидели! Ако направиш едно социологическо проучване, ще видиш, че поне 60% от страната си вярва, че от ЕС има някакъв келепир! Трагедия!
                              Ама другите не са така и сега като дойде голямото СПИХ, ще стане интересно! Англосаксонците си биха дузпата и това не е случайно или просто резултат на "народна воля"!

                              Винаги когато е имало валутен съюз на някоя империя, тя си е налагала артията единствено и само с меч, защото подчинените територии никога не биха били толкова тъпи, че сами да се е*ът! Сега за първи път в човешката история всички трябва да се окажат толкова тъпи, че да си го турят до сливиците, с общ фискален съюз, БЕЗ МЕЧ, за да угодят на Кончитите в Брюксел! За да се развива ЕС империята!
                              Брюкселските гейтаци и така постигнаха много! Самото съществуване на еврото до тук, е невероятно постижение, което само по себе си не е никак малко! Идва време на резонноста а не на изключенията, така, че еврото отива в канала, а с него и цялата тая ЕС гмеч!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                                Аз и преди съм ти казал! Купувай евро и богатей!
                                Щом смяташ, че евреите в САЩ ще се сринат, за сметка на подопечните им, изцяло подчинени, педерунгели в ЕС!
                                Аз съм ОК!

                                Сега купувай яко! В дънце! Ще сцепиш мрака до 1,7!
                                Смокот то че еврогейовете са подчинени на юдеите в Америката тва ясно, но незначи, че евро няма да има след 2 седмици да го ева. То ше си съществува поне още 2 петилетки и ако през следващата петилетка си дълги евра ше вземеш от разликата, кво толко ......

                                Коментар

                                Working...
                                X