IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Акъла ви взе това злато ей !???? Блаон или не!??? )))) Що за въпрос !!???? и колко мъка е за някои хора а други копаят в кошовете за боклук и нехаят, дано тия със златото не се окажат по-нещастните накрая, защото къде е справедливостта, нале!????)))))
    Щастието се корени в това да ти харесва това което правиш и живота който живееш.Ако те кефи да правиш пари-това прави.Ако искаш да си овчар и това ти доставя удоволствие-бъди овчар.Щастието е нещо специално за всеки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Когато го чувам от толкова красива и очарователна дама, няма как да не се съглася.
      И аз благодаря, само внимавай, че може да съм някой крокозъбел за очарователна благодаря!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

        Да, така е . Но не по тайминга на Ексса .
        не съм ви следил разприте за тайминга, но тренда би трябвало да почне или от есента или в началото на следващата година тогава ще е нещо по сериозно за няколко години..... това е моя тайминг ....
        Last edited by michaelis12; 26.06.2017, 22:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

          В момента е така.По обясними причини.
          Обаче като се развихри Мистър Мъск и като запрепуска върху някоя космическа газела в открития космос, тогаз веке, това полупроводници, това цели проводници ... ех живот ...

          Коментар


          • Оп объркал съм Бижутерия 43 !!!

            Коментар


            • Акъла ви взе това злато ей !???? Блаон или не!??? )))) Що за въпрос !!???? и колко мъка е за някои хора а други копаят в кошовете за боклук и нехаят, дано тия със златото не се окажат по-нещастните накрая, защото къде е справедливостта, нале!????)))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Златото е един от най-добрите проводници.Със сигурност ще има голямо приложение стига да го има в промишлени количества.
                Да де ама като го има в големи количества кво правим с цената

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Electronics 7
                  Dentistry 1
                  Industrial 2
                  Jewe​​​​​llery 34
                  Колкото и да искаш да е по друг начин еми не е, само в бижутерията се ползва основно.
                  В момента е така.По обясними причини.

                  Коментар




                  • Electronics 7
                    Dentistry 1
                    Industrial 2
                    Jewe​​​​​llery 34
                    Колкото и да искаш да е по друг начин еми не е, само в бижутерията се ползва основно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      споко ве и той ше дойде ...
                      Да, така е . Но не по тайминга на Ексса .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Машалла. Умен мъж си ти.
                        Когато го чувам от толкова красива и очарователна дама, няма как да не се съглася.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Опитвам се да си спомня кой дебил вчера в този форум ми обясняваше, че златото имало само бижутерийно приложение.
                          Златото е един от най-добрите проводници.Със сигурност ще има голямо приложение стига да го има в промишлени количества.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                            Казал съм . Но не съм Ванга . Може и на 1350 да продам . До там има 100 $ . Нека видя поведението на цената до там .
                            Но супер ъп тренд - НЕ !!
                            споко ве и той ше дойде ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                              Не каза ли че от 1315 ще оформяш шорт позиция или нещо в този дух?
                              Казал съм . Но не съм Ванга . Може и на 1350 да продам . До там има 100 $ . Нека видя поведението на цената до там .
                              Но супер ъп тренд - НЕ !!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Копирам, копирам. Златарския магазин втора употреба е изгоден за таз ситуация. Има развит вторичен пазар. Да му мислят девойките, които ме четат
                                че има ли други заблудени жени дет да ги интересува злато и борси та да четат тука ?! Мислех, че повечето ги интересуват парфюми и златни дрънкулки, украшения, бижутерия .... Даже се чудя ти какво правиш тука ...

                                Коментар

                                Working...
                                X