IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    Ти твърдо си си наумил че е Роска
    ​​​​Не виждаш ли че е доста по интелигентна от някаква си служителка на някой брокер в някое БГ градче
    Немаш си и представа . Не се меси ,
    Нема брокери . Нема Бг градчета . Нема служителки .
    Говорим за форуми
    И е Роса (Нappy68) , смешната !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Трейдинг? Момче, ти с колко неврона действаш в тоя живот? Тук съм заради информация свързана с физически покупки на злато. Един пост нямам за трейдинг. Бегай да си избиваш с друг комплексите. Чупка.
      ХАХАХАХАХАХАХХХААА . Момче ще викаш на сина си . Аз съм ти батко !
      И пак ли комплексите . Избих '' Люлин '' , ''Младост '' .... не останаха !!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Имах предвид от гледна точка на търговията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

          Знаейки коя си , колко можеш в трейдинга и от коя страна на бариерата си - да , грешната е !
          Ако в един момент , минеш от другата страна - автоматично тя ще стане грешната
          Selenke - Happy - Роске
          Ти твърдо си си наумил че е Роска
          ​​​​Не виждаш ли че е доста по интелигентна от някаква си служителка на някой брокер в някое БГ градче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Не бива да те гложди.Та ние кога сме били от не грешната страна?Бъди убедена че и сега сме от грешната.Нашите политици са прости агресивни и не могат да мислят в перспектива.Са да се налапам да напълня червото и те така
            Тя може да има предвид че е от грешната страна за това че купува злато, и се съмнява че може да има добро представяне в следващите години

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Не бива да те гложди.Та ние кога сме били от не грешната страна?Бъди убедена че и сега сме от грешната.Нашите политици са прости агресивни и не могат да мислят в перспектива.Са да се налапам да напълня червото и те така
              Хехе кога си прав си прав лек уикенд на всички!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                Почти сигурно, че е така

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                  Знаейки коя си , колко можеш в трейдинга и от коя страна на бариерата си - да , грешната е !
                  Ако в един момент , минеш от другата страна - автоматично тя ще стане грешната
                  Selenke - Happy - Роске
                  Трейдинг? Момче, ти с колко неврона действаш в тоя живот? Тук съм заради информация свързана с физически покупки на злато. Един пост нямам за трейдинг. Бегай да си избиваш с друг комплексите. Чупка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Мен ме гложди една мисъл напоследък. Дано в цялото това джамбуре да не сме пак от погрешната страна на барикадата...
                    Знаейки коя си , колко можеш в трейдинга и от коя страна на бариерата си - да , грешната е !
                    Ако в един момент , минеш от другата страна - автоматично тя ще стане грешната
                    Selenke - Happy - Роске

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      Мен ме гложди една мисъл напоследък. Дано в цялото това джамбуре да не сме пак от погрешната страна на барикадата...
                      Не бива да те гложди.Та ние кога сме били от не грешната страна?Бъди убедена че и сега сме от грешната.Нашите политици са прости агресивни и не могат да мислят в перспектива.Са да се налапам да напълня червото и те така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        Мен ме гложди една мисъл напоследък. Дано в цялото това джамбуре да не сме пак от погрешната страна на барикадата...
                        Почти сигурно, че е така

                        Коментар


                        • Мен ме гложди една мисъл напоследък. Дано в цялото това джамбуре да не сме пак от погрешната страна на барикадата...

                          Коментар


                          • Не говорете ереси. Някои хора тук ще ви предложат бас 1:3, за да ви покажат колко са сигурни, че сте профани, вярващи в жълто желязо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Няма да ме учуди златото да доближи 1500 долара тази година. Да се надяваме че няма.
                              Значи като видим златото твърдо да минава 1500 -1600 и без наченки за очаквана инфлация да бягаме да купуваме монети с кеша, но докато е под тези нива да сме спокойни, че очакваните процеси ше се забавят, какъв процент от авоарите трябва да обърнем в злато за да сме защитени, повечето от групичката препоръчват 10-15% достатъчно ли е за да си запазим сегашната си стойност на активите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Чачо Разгледай мнение

                                Ахъм, сън в лятна нощ, може би?!?
                                Няма да ме учуди златото да доближи 1500 долара тази година. Да се надяваме че няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X