IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доларът - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За днеска било предвидено Долар флаш краш според някой конспиратори .
    да ли няма да излезе някое самоизпълващо се пророчество ?

    интересесно как рипна златото .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Само 100% съотношение дълг към БНП. Нищо в сравнение с 250% в Япония или 130% в Италия
      малко над 100вка са някъде към 110% вече, но Жабария е трагедия а Япония там имат ядове с вътрешния с външния не мисля, че имат проблеми

      Коментар


      • power grid

        Догодина.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Само 100% съотношение дълг към БНП. Нищо в сравнение с 250% в Япония или 130% в Италия
          Проблема не е в 100%,а в това че системета вече не може да съществува без увеличаването му,сякаш бяха вчера дебатите че е станал 15 трилиона ,вече е 19

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            аз знам, че treasuries е най-големия пазар, но в един красив момент това перпетуум мобиле ше спре защото те го обърнаха на ротативка все едно си играем сварка пред блока.
            Само 100% съотношение дълг към БНП. Нищо в сравнение с 250% в Япония или 130% в Италия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Mи спри да се готвиш.Няма да е през тоя живот.Края се отлага за 32456година
              Именно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Става дума за това, че краткосрочният държавен дълг е най-ликвидния актив, като изключим банкнотите и резервите в централната банка. Не само че няма нищо страшно в това централната банка да печата пари срещу държавен дълг, а напротив това е най-логичното нещо, което една централна банка може да прави.

                Не случайно всички други централни банки правят точно това.
                аз знам, че treasuries е най-големия пазар, но в един красив момент това перпетуум мобиле ше спре защото те го обърнаха на ротативка все едно си играем сварка пред блока.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Аз се подготвям за края на света като ходя редовно във фитнеса ;-)

                  Вие златните бикове във форума се подготвяте за нещо по-страшно от Голамата депресия и Втората световна война
                  Mи спри да се готвиш.Няма да е през тоя живот.Края се отлага за 32456година

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Аз се подготвям за края на света като ходя редовно във фитнеса ;-)
                    Спокойно и ние като теб ходим на фитнес, но с тази разлика, че ние тренираме там повече от теб, понеже като тръгнем да бягаме ти ще си с празни джобове, а ние със злато. Или ако трябва да перифразирам....на нас ще ни падат гащите от толкова тежести

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                      Ликвиден докато има доверие ,а после................................
                      Аз се подготвям за края на света като ходя редовно във фитнеса ;-)

                      Вие златните бикове във форума се подготвяте за нещо по-страшно от Голамата депресия и Втората световна война

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Става дума за това, че краткосрочният държавен дълг е най-ликвидния актив, като изключим банкнотите и резервите в централната банка. Не само че няма нищо страшно в това централната банка да печата пари срещу държавен дълг, а напротив това е най-логичното нещо, което една централна банка може да прави.

                        Не случайно всички други централни банки правят точно това.
                        Ликвиден докато има доверие ,а после................................

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          А Адаш викаш тея Американюгите сами си праат пропаганда и сечено вече .... Не е бе просто има там хора, будни и които искат да покажат за кво става въпрос, то е публична тайна, че ФЕДа е частна фирма ти все едно падаш сефте от Марс ......
                          Става дума за това, че краткосрочният държавен дълг е най-ликвидния актив, като изключим банкнотите и резервите в централната банка. Не само че няма нищо страшно в това централната банка да печата пари срещу държавен дълг, а напротив това е най-логичното нещо, което една централна банка може да прави.

                          Не случайно всички други централни банки правят точно това.

                          Коментар


                          • Тоя дето е измислил тази тема .... е по-голем ВЪЗДУХ и от мен........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              Това е доста тенденциозна пропаганда на ултра консервативните кръгове в САЩ.
                              А Адаш викаш тея Американюгите сами си праат пропаганда и сечено вече .... Не е бе просто има там хора, будни и които искат да покажат за кво става въпрос, то е публична тайна, че ФЕДа е частна фирма ти все едно падаш сефте от Марс ......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                с риск професионалистите да кажат, че филмчето е повърхностно ...го споделям с вас

                                https://www.youtube.com/watch?v=iFDe5kUUyT0

                                https://www.youtube.com/watch?v=iFDe5kUUyT0
                                Това е доста тенденциозна пропаганда на ултра консервативните кръгове в САЩ.

                                Коментар

                                Working...
                                X