IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грозна манипулация на валутните пазари!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Който играе комар с хора които определят правилата на играта и му знаят картите да не ми ревунчи тука...
    Много точно казано!
    http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
      защо не пратиха по един смс че има таква новина нали сте на наша страна да ви *** *********
      У-у-у...Долу-ууу! Мафиа-мафиа...У-у-у--ууу! Върнете ни парите..,върнете ни парите...!

      Предлагам да се обединим и да дигнем палатков лагер под прозорците на мръсния бъкет дето не праща SMS-и.
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Който играе комар с хора които определят правилата на играта и му знаят картите да не ми ревунчи тука...
        Много точно казано.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Нещо не те разбирам - в една друга тема, в която обсъждахме евентуалните печалби от форекс, която до голяма степен охлади мераците ми да се занимавам с това - изповядваше идеята, как трейдинга е пладнешки обир, извършван от големите банки, срещу дребните трейдъри. Сега казваш, че си купувал/продавал gbpusd - странна работа.
          #dagoduhatbednite

          Коментар


          • Който играе комар с хора които определят правилата на играта и му знаят картите да не ми ревунчи тука...

            Коментар


            • брат бутай пове4е пари в сметката и да не ти дреме като не излезнеш на пе4алба днес след седмица или месец ще излезнеш
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • На крив уй , космоса му пречи...
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                  Знаете ли защо за да прецакат обикновенните трейдъри които не я очакват и ще я научат тази новина след 2-3 часа и вече ще е фатално късно.

                  Какво се случи с мен бях си отворил в четвъртък позция GBPUSD която беше на някава прилична печалба гледам я в 15.30 казвам си добре ще изчакам още малко и вечерта затварям да спя спокойно по празниците. Като го видях в 19.00 направо ми се плачеше тогава видях и новината. Казах си ще направи някава корекция на фибо и тогава ще затворя но не само надолу и надолу затворих в 20.00 изяде ми 90% от печалбата.Е това ако не е долна гнусна манипулаця!
                  Сигурен съм че Bank of England и Fed са се разбрали да направят този номер! Това е новина която да прецата хората.
                  Какво ще стане мислите ли че Bank of England ще намалят лихвата. НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ то много ясно тя лихвата и без това е много ниска за къде ще я намалят, а и самите англичани ще скочат срещу тях ако я намалят.
                  Това просто е един гнусен трик да се приберат парите на хората.

                  А и естествено форекс брокера ми по никакъв начин не ме оведоми че има таква новина. Нали са много честни и пращат смс за глупости защо не пратиха по един смс че има таква новина нали сте на наша страна За съжаление злото пак победи.
                  Изгледай това. Може да ти е от полза.
                  What the brokers don't tell you - Forex Trading for Beginners
                  Last edited by Frosty; 19.09.2015, 21:07.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                    Здравейте незнам как точно да го напиша за де не ми изтрият темата ще бъда максимално мек в думите си.

                    В четвътрък 17.09.15 в излезе новината за "САЩ: Решение на FOMC относно лихвените нива: 0.25%" една седмица преди това се говореше навсякъде, че ще излезе тази новина и доста работи се написаха.
                    Новината я имаше в икономическия календар и в най-важните събития за деня.
                    А бе с две думи всички знаеха за тази новина, защо ли?
                    В петък 18.09.15 без да я има в икономическия календар и без да я има в най важните събития за деня и т.н. като гръм от ясно небе излиза новината
                    Главният икономист на Bank of England (ВОЕ), Андрю Халдейн, каза, че може да се наложи понижение на основния лихвен процент с цел стимулиране на инфлацията, макар че управителят на банката Марк Карни счита, че предстои покачване на лихвата. Според Халдейн ситуацията все още не предполага покачване, предвид слабата инфлация в Обединеното кралство и признаците за забавяне на растежа.


                    Защо им е на Bank of England за изкарват тази новина в петък в края на работния ден? Защо не я оставиха за понеделник!
                    Знаете ли защо за да прецакат обикновенните трейдъри които не я очакват и ще я научат тази новина след 2-3 часа и вече ще е фатално късно.

                    Какво се случи с мен бях си отворил в четвъртък позция GBPUSD която беше на някава прилична печалба гледам я в 15.30 казвам си добре ще изчакам още малко и вечерта затварям да спя спокойно по празниците. Като го видях в 19.00 направо ми се плачеше тогава видях и новината. Казах си ще направи някава корекция на фибо и тогава ще затворя но не само надолу и надолу затворих в 20.00 изяде ми 90% от печалбата.

                    Е това ако не е долна гнусна манипулаця!

                    Сигурен съм че Bank of England и Fed са се разбрали да направят този номер! Това е новина която да прецата хората.
                    Какво ще стане мислите ли че Bank of England ще намалят лихвата. НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ то много ясно тя лихвата и без това е много ниска за къде ще я намалят, а и самите англичани ще скочат срещу тях ако я намалят.
                    Това просто е един гнусен трик да се приберат парите на хората.

                    А и естествено форекс брокера ми по никакъв начин не ме оведоми че има таква новина. Нали са много честни и пращат смс за глупости защо не пратиха по един смс че има таква новина нали сте на наша страна да ви *** *********

                    За съжаление злото пак победи.
                    Ще ме извиняваш но това си е твой проблем. Позиции в петък след 14 часа не се оставят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                      Г-н Найт лорд при ГБП/УСД имаше технически предпоставки, че е възможно да започне спад, за което дори предупредих в темата на Архитекта още преди обед. Няма как да обвинявате друг, затова че сам рискувате собственият си капитал.
                      +1

                      Коментар


                      • Г-н Найт лорд при ГБП/УСД имаше технически предпоставки, че е възможно да започне спад, за което дори предупредих в темата на Архитекта още преди обед. Няма как да обвинявате друг, затова че сам рискувате собственият си капитал.

                        Коментар


                        • - Още една причина да не се занимава човек с валутни спекулации. Добра и много по-защитена от недобросъвестни игри и уговорки зад кадър /"сделки под масата", "търговия с вътрешна информация" и още ред близки по смисъл словосъчетания има за целта/ е печалбата, породена от предоставяне на нуждаещите се на потребителска СТОЙНОСТ. "Нуждаещи се" са тези, които ще платят за това, което им предоставяш. Ти си влязъл на пазар на тарикати, искаш да ги изклатиш, не уцелваш момента ... Ами то именно по този начин там се правят "печалбите": Когато едни пари си сменят притежателя. НИЩО НОВО ТИ НЕ СИ ДАЛ, за да искаш - пък и да се сърдиш! - че някой те бил надхитрил. Опитай, ако има някакъв механизъм за целта, и жалба подай но, 99% ще пиеш студена вода и, може би, не една, ами с дамаджаните.

                          Коментар


                          • Грозна манипулация на валутните пазари!

                            Здравейте незнам как точно да го напиша за де не ми изтрият темата ще бъда максимално мек в думите си.

                            В четвътрък 17.09.15 в излезе новината за "САЩ: Решение на FOMC относно лихвените нива: 0.25%" една седмица преди това се говореше навсякъде, че ще излезе тази новина и доста работи се написаха.
                            Новината я имаше в икономическия календар и в най-важните събития за деня.
                            А бе с две думи всички знаеха за тази новина, защо ли?
                            В петък 18.09.15 без да я има в икономическия календар и без да я има в най важните събития за деня и т.н. като гръм от ясно небе излиза новината
                            Главният икономист на Bank of England (ВОЕ), Андрю Халдейн, каза, че може да се наложи понижение на основния лихвен процент с цел стимулиране на инфлацията, макар че управителят на банката Марк Карни счита, че предстои покачване на лихвата. Според Халдейн ситуацията все още не предполага покачване, предвид слабата инфлация в Обединеното кралство и признаците за забавяне на растежа.


                            Защо им е на Bank of England за изкарват тази новина в петък в края на работния ден? Защо не я оставиха за понеделник!
                            Знаете ли защо за да прецакат обикновенните трейдъри които не я очакват и ще я научат тази новина след 2-3 часа и вече ще е фатално късно.

                            Какво се случи с мен бях си отворил в четвъртък позция GBPUSD която беше на някава прилична печалба гледам я в 15.30 казвам си добре ще изчакам още малко и вечерта затварям да спя спокойно по празниците. Като го видях в 19.00 направо ми се плачеше тогава видях и новината. Казах си ще направи някава корекция на фибо и тогава ще затворя но не само надолу и надолу затворих в 20.00 изяде ми 90% от печалбата.

                            Е това ако не е долна гнусна манипулаця!

                            Сигурен съм че Bank of England и Fed са се разбрали да направят този номер! Това е новина която да прецата хората.
                            Какво ще стане мислите ли че Bank of England ще намалят лихвата. НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ то много ясно тя лихвата и без това е много ниска за къде ще я намалят, а и самите англичани ще скочат срещу тях ако я намалят.
                            Това просто е един гнусен трик да се приберат парите на хората.

                            А и естествено форекс брокера ми по никакъв начин не ме оведоми че има таква новина. Нали са много честни и пращат смс за глупости защо не пратиха по един смс че има таква новина нали сте на наша страна да ви *** *********

                            За съжаление злото пак победи.
                            Last edited by night_lord; 19.09.2015, 17:39.
                            advokatfilipova.eu
                          Working...
                          X