IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво бихте направили с 10'000 лева

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 30% в твърд алкохол (10+ годишни!).
    40% в бири (холандски и белгийски, над 8% алкохол!).
    30% в тънки мезета...
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Един Българин Разгледай мнение
      Договорните фондове защо губят? Нали и те инвестират в инструменти на паричния пазар? Уж имат добри финансисти, по 10+ години на пазара, но губят. Или правят далавера за сметка на собствениците на дялове или се некадърни, или някой ги "клати". Ще кажеш ама новите печелят - добре ама до кога ще ги има новите и защо пък толкова печелят? Вътрешна информация може би? Малко е опасна тази игра. За това е дошъл приятелят ви, а вие сте му "помогнали" виждам .

      Аз с 10 хилки бих отишъл в Патагония на екскурзия
      един приятелски съвет, освен за екскурзия, си предвиди и пари за книжки,
      никога не е лошо да се образоваш повече
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Ами прекалено голям е риска

        Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Това цялото упражнение за 3,5-4% год. лихва, от която ще се вземе и данък ли? Защо толкова много ви е страх от акции бе хора?
        Приятелката ми има такъв депозит, даже над 5%, 3-годишен и един ден познат дойде тук да ни уговаря да внесем и неговата сума. Станаха едни сметки, едни чудеса и аз му викам - абе човек, направи си платформа, ще ти купим акции и ще си взимаш 5% без разправии. Като чу "акции", толкова се уплаши как ще му профукам парите, че отказа и офертата за депозита
        Договорните фондове защо губят? Нали и те инвестират в инструменти на паричния пазар? Уж имат добри финансисти, по 10+ години на пазара, но губят. Или правят далавера за сметка на собствениците на дялове или се некадърни, или някой ги "клати". Ще кажеш ама новите печелят - добре ама до кога ще ги има новите и защо пък толкова печелят? Вътрешна информация може би? Малко е опасна тази игра. За това е дошъл приятелят ви, а вие сте му "помогнали" виждам .

        Аз с 10 хилки бих отишъл в Патагония на екскурзия

        Коментар


        • яж, пий и живей с тези 10 бона да не съжаляваш после

          Какви депозитчета с 400-500лв. годишна лихва.Смешки разни.Десет бона ги харча за три месеца консумативи и храна.Инвестициите почват от 200 бона нагоре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
            купи си акции
            заем на жена - по-точно подарък
            особено на гъркиня

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Raz Разгледай мнение
              Намери някой с депозит, да кажем с 3 годишен депозит правен от преди повече от година, когато бяха над 5%. И този някой депозита му е с минимум 10,000 лева под гарантираната сума. Договорете се да добавиш твоите 10.000 към неговите с 1-1.5% лихва. Така ще спечелиш 4% лихва на падежа. Въпроса е в доверието но може да се оформи като заем.
              Това цялото упражнение за 3,5-4% год. лихва, от която ще се вземе и данък ли? Защо толкова много ви е страх от акции бе хора?
              Приятелката ми има такъв депозит, даже над 5%, 3-годишен и един ден познат дойде тук да ни уговаря да внесем и неговата сума. Станаха едни сметки, едни чудеса и аз му викам - абе човек, направи си платформа, ще ти купим акции и ще си взимаш 5% без разправии. Като чу "акции", толкова се уплаши как ще му профукам парите, че отказа и офертата за депозита
              Last edited by 15%; 16.06.2015, 19:15.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Идея

                Намери някой с депозит, да кажем с 3 годишен депозит правен от преди повече от година, когато бяха над 5%. И този някой депозита му е с минимум 10,000 лева под гарантираната сума. Договорете се да добавиш твоите 10.000 към неговите с 1-1.5% лихва. Така ще спечелиш 4% лихва на падежа. Въпроса е в доверието но може да се оформи като заем.

                Коментар


                • купи си акции
                  мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                  Коментар


                  • Ше ги дам назаем на некоя гъркиня .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Ши ги изпия
                      Много са ми се струва.Ще се задавиш или по-скоро оцапаш от толкова пиене .

                      Коментар


                      • Азиатско круизче
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Почти половината заминаха у резания,останалите другия месец у фашистко.За догодина ще го мислиме
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Яз знам какво бих направил, ама много са малко. Поне още една нуличка отзад!!
                            http://georgipiskov.blogspot.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                              Ако днес спечелите 10'000 лв. какво бихте направили с тях?
                              Да не си спечелил 10`000 лева и сега не знаеш какво да ги правиш? Нямаш проблеми, обади ми се, и ще ти помогна да ги профукаме.... исках да кажа - инвестираме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                                Ако днес спечелите 10'000 лв. какво бихте направили с тях?
                                Ши ги изпия

                                Коментар

                                Working...
                                X