IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще стане с еврото ако Гърция излезе от еврозоната?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • съни(тя)

    Той ще загуби изборите , това е условие на кредиторите.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Варуфакис: Ципрас е предател

      типичен комунист значи..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        и сега най-лошото за Гърция мина ли или тепърва предстои ?
        Хаааа, тя тяхната одисея няма никога да има край. Те все нови и нови драми ще си измислят. Направо ми е жал за кредиторите им, дето все им дават и дават пари... но се съмнявам, че някога ще си ги видят обратно...
        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

        Коментар


        • и сега най-лошото за Гърция мина ли или тепърва предстои ?
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            Гръцките акции удължават загубите, невиждани от десетилетия насам

            До момента акциите на Eurobank Ergasias поевтиняват с 29,70% до 0,07 цента за брой.

            http://www.investor.bg/centralna-i-i...-nasam-199908/


            Какво следва при цена от 7 евро цента за акция ???
            Акцииката стана 4 евро цента
            http://www.bloomberg.com/quote/EUROB:GA



            Трите гръцки провалили се банки - Eurobank Ergasias, National Bank of Greece и Piraeus Bank
            http://www.segabg.com/article.php?id=722896
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Всъщност, мен ме изненада
              Не очаквах да е толкова добър тактик.
              Извинявам се, нещо не разбирам.... какво му е доброто на тактика...?
              Ами че с политическата му кариера е свършено - гърците едва ли ще му простят , едно им обещаваше, друго им сервира... И избяга от отговорност.
              http://forex-trade-orb.blogspot.com/

              Коментар


              • trade

                Заблуждаваш се, просто бе отложено неизбежното и то вече за много по малко време.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Всъщност, мен ме изненада
                  Не очаквах да е толкова добър тактик.
                  Хе хеее, то не бе тактическо извъртане в последната минута на 180 градуса, то не бе предоговаряне в последната минута.. Така му го натактикаха, че ще тиктака до края на кариерата си, който е близо.

                  Коментар


                  • бая време тука се разискваха разни апокалипсис сценарии, достойни за филм на ужасите ... отделяне от Евросъюза сговор с Русия ,нов съюз и заеми от БРИКС ...И НИщО ... АЗ кога ви разправях че каквото и да става ГР остава в евросъюза и евродипломатите ще се борят за ГР никои не му се вярваше ...по едно време тука разни ДДС -та се размятаха , разни икономиески ставки... имаше хора дето нощно време не спяха само и само да пишат в темата а разни Императори изребваха византийци щот ГР били циганска и крадлива нация и били хъхряците на Европа ...е сега работите се поуталожиха ...на първо време данданията стихна и ГР остават в Евросъюза нещата се нормализират без значение че Варъфакис го няма или пък чЕ Ципрас скоро може и да не е на власт ... и кога ви кажа че Евросъъза не e създаден да просъщесвува само 10 -15 год.. а много повече ...вервайте ми ..тъй е ... ГР и Евросъъза както и преди писах ,преминаха през бурята заедно ...и ако утре или вдруги ден същото стане с друга държава сценариото ще е същото ...евро лидерите ще пренапишат закони ,ще сътворят нови икономически правила ще измислят не една ЕЛА ,ще измислят сложни думи като мостов заем ,гаранционен фонд и всякакви сложни икономически термини и когато някои я закуса ще ползват тези сложни икономически термини за му набутат милиарди в ръцете за да излезе на първо време от батака ...вие как смятате дали на сегашният редови грък му е по добре от преди месец два когато банkоматите не даваха пари и на всеки грък му минаваше идеята ....ами ако >>?? ... аз смятам, че е по добре..... примката около шията вече е премахната ...живота продължава и нищо няма да стане с еврото камо ли пък някои си да излиза от съуза
                    Pip master

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Опа, опа. Ципурника малко оставка подава Колко неочаквано, направо да се изненада човек ...not
                      Всъщност, мен ме изненада
                      Не очаквах да е толкова добър тактик.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                        Опа, опа. Ципурника малко оставка подава Колко неочаквано, направо да се изненада човек ...not
                        Какви приказки само четохме преди два месеца... Сириза тва, Сириза онова...
                        Венсеремос... Следват Италия, Испания.. Гътаме съюза на Гейропа... Да живее комунизма.. СЕГА ПРИКАЗВАЧИТЕ НИКВИ ГИ НЯМА.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Опа, опа. Ципурника малко оставка подава Колко неочаквано, направо да се изненада човек ...not
                          #dagoduhatbednite

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                            Бяхте много ербап преди два месеца.
                            Смаца ли ви се соцфасона набързо..
                            Да, едва ли не, светът превзеха, но им натриха наглите муцунки.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Експресни, експресни... Колко да са експресни?
                              Преди им казвахме извънредни избори. Предполагам, че под експресни сега се разбира извънредно извънредни избори? Или пак съм се объркал нещо?!....
                              Бяхте много ербап преди два месеца.
                              Смаца ли ви се соцфасона набързо..

                              Коментар


                              • "..Сигнал, че ще се стигне до предсрочни избори беше и спешното напускане на вътрешния министър на страната на събитие, с коментара, че има важна работа в столицата...."
                                Инспекция на казармите ?
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X