IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • има кросове на 1 и 5 мин който увисват . дългосрочно пак се тестват така или иначе и винаги със шип

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      много често ще видите как дъно или връх се позиционират точно на 261 фибо спрямо атомката . както днес на еврака на минетка . атомка тествана .

      тва с нивата на фибо винаги съм отказвал да го повярвам, че работи.
      Между другото имаш ли статистика колко коректни спрямо некоректни сигнали тава стратегията?

      Коментар


      • ето например от оня ден злото видиш ли такова спускане и пускаш за кроса . може да са няколко доларески ама сигурни

        Коментар


        • мисля че е най добре на този етап да играеш за долни кросове на индексите . балон без никакво покритие само мутри и пеперуди се множат в много
          иначе за вход е най добре да се стой пред компа и да се чака за бързо движение към кроса . това движение е заради него .
          иначе си прав дакса тръгне ли стабилно надолу софикса започва да катери . затова им викам гниди защото смучкат от нас

          Коментар


          • И аз се вкючвам да тествам Golden Cross До тук с променлив успех. До тук пробвам 1 и 5 мин. Малко ми е трудно да уцеля входа. Някакви съвети? Ако правилно съм разбрал след теста на Кроса цената отскача в обратната посока?

            ПСЛ. DAXa пада стабилно, очаквам го и утре да пада. Ако наистина работи обратната корелация с нас утре трябва бая да скокнем на Софикса.

            Коментар


            • да да да да . мерси майкъле всичко е ок разглеждам ги и разучавам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                мерси майкъле коригирах .
                черните нива ги видях дори и на черен екран . нали съм батман . просто курсора като ги чукне и той изчезваше и се усетих че там има някакви линиики
                те така и са днеска нали е нов месец, чистиш с DelFiboLevels и стартираш на индексите пак онова там FiboLevels и за валутите FiboLevels_Curr и да ги изчисли спрямо тоя месец и само гледаш онея ораджевите и като стигне до там директно в обратна посока му пускаш една по кратуната. Там на тея оранжадите винаги има rejection мнооо силен тоя ораджения канап ..... ако пробие оранжадата, тогава следва таргета за месеца на втората синия линия. Ако съвсем полудеят е тогава са онея черните на майната си и там задълже са на обратно или поне в 95% от случаите
                Last edited by michaelis; 02.03.2015, 13:17.

                Коментар


                • много често ще видите как дъно или връх се позиционират точно на 261 фибо спрямо атомката . както днес на еврака на минетка . атомка тествана .

                  Коментар


                  • мерси майкъле коригирах .
                    черните нива ги видях дори и на черен екран . нали съм батман . просто курсора като ги чукне и той изчезваше и се усетих че там има някакви линиики

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ето от къде отскочи еврака
                      архитектоникос там в тоя скрипт FiboLevels_Curr смени тея редове с месечна, че съм объркал на една минута и показва глупости

                      тва
                      atr_l = iATR(Symbol(), PERIOD_M1, 3, 1); //15
                      open = iOpen(Symbol(), PERIOD_M1, 0);

                      го сменяш с ей тва, компилираш дан забрайш, че иначе греда

                      atr_l = iATR(Symbol(), PERIOD_MN1, 3, 1); //15
                      open = iOpen(Symbol(), PERIOD_MN1, 0);

                      така са да ти обясним цветовете на дъгата, оная линия зелената е open monthly price двете оранжеви са критични от където излезе следващите две сини са ти таргета за месеца, черните по-на горе са съвсем ovebought или oversold
                      мале аз са виждам, че ти си на черен backround е черните нема да ги видиш ..... и по принцип като стигне всяко едно от тея нива и там има рикошет в обратната посока за малко ....
                      Според мойте котировки на OANDA първия таргет на Абдала е на 18344 не знам тея Бенча нещо мамят там виж всеки път си сверявай часовника поне с няколко, че някой път ебават с котировките и да не изядеш някоя тояга със 200 пункта OANDA и Saxo Bank са горе долу близки сравнявай там също
                      Last edited by michaelis; 27.02.2015, 18:51.

                      Коментар


                      • ето от къде отскочи еврака

                        Коментар


                        • мерси Майкъле
                          мерси и за скрипта . виж пуснах си го на дъртия и веднага ми излезе защо една атомка на 5 мин на 17197 още не е тествана . паднала се е на основното ти фибо ниво . те така правят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            забелязваш ли майкъле мошаците колко са хитри . на 26 жануари оголват едно кросче въртят после цял месец и точно след месец прас кросчето . аз като го имам това кросче и винаги имам едно на ум . две поне
                            мда ей ти един поздрав .....

                            Йо, Йо Швейцарската банка
                            https://www.youtube.com/watch?v=ckVbpgvutiU

                            Коментар


                            • скоро ще разпомпя японци дръпнати и всекви нинжи . това на седмична яната

                              Коментар


                              • мерси мерси ще ги погледна

                                Коментар

                                Working...
                                X