IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • засилка за атомка дау . мухахааааааааааааа

    Коментар


    • Гърция е помолила МВФ за отлагане на следващото дългово плащане


      моля ви хамериканци , отложете ми плащанията че отидоха паричките за агнита и дебелия гъз на ЖИНАТА мооооооооооооля ви

      Коментар


      • яната си забрави бомбата затова еврака дръпна а дакса запотъща

        Коментар


        • резнахме обемчето

          Коментар


          • че от 8351 до 12358 малко ли е балоняк

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              ами изпълниха си чутурата за надоле може найстина да отскочи яко
              погледнах го са фашиста и на дневна се е запънал там на оранджевия канап ама там на дневна има и SMA100 и държи и тя на 12100 някъде. Ми показва уж, че ше ходи на горе ама май ньет много на такова някво изглежда ...

              Коментар


              • ами изпълниха си чутурата за надоле може найстина да отскочи яко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  ами не си биха този голям обем на минетка и ще има ново дъно . това дали означава че ще прегазят оранжевата
                  ммм толко лесно оранджадата не пада, държи тя, тва ако се върнат до зелената и ако там не минат тогава взимат засилка за на доле, но първия път винаги държи

                  Коментар


                  • ами не си биха този голям обем на минетка и ще има ново дъно . това дали означава че ще прегазят оранжевата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      фашагата майкъле и той отскочи
                      ми влизай и сложи стопа малко под него т.е. под оранджадата и газ с него на горе щом така прай .... ти си

                      Коментар


                      • иначе еврака ми се чини вече за 1,08853

                        Коментар


                        • фашагата майкъле и той отскочи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            еврака отскочи от основната зелена и запотъща за бомбите . егати мошетата . че и 70 годишнина ще ми празнуват

                            ако се върне пак към тая оранжевата и тя го задържи то отиваме на горната оранджева .... Вчера тоя Съсела ми изкара акъла как си минава като влак през линията, но ше ядат тоягата те много нешо им порасна раотата ...

                            Коментар


                            • еврака отскочи от основната зелена и запотъща за бомбите . егати мошетата . че и 70 годишнина ще ми празнуват

                              Коментар


                              • да бе. отскочило е от жълтата

                                Коментар

                                Working...
                                X