IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    айде пак бозичка . вече почнах да се оригвам на бузи . ами незнам жорка . едно 16789 ще ме зарадва. ама дай и фашиста да го закараме на 10000
    ми айде и фашиста да го закараме на 10000 де ама преди това сигурно ще мине през бомбите на 11373 на 4 часова и 11425 на 1 часова

    Коментар


    • според мен жорка върхо ще е тогава когато онова глистче Иканчо се обади и каже че е оптимистично настроен за пазаря
      значи трябва да сме подготвени за още

      Коментар


      • мойта жълта е на 1.09633

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
          Архитектос сега като тръгне дау надолу, къде ще се спре според теб, защото аз тука чертая едни простотии и гледам че има много силна подкрепа на 16243
          айде пак бозичка . вече почнах да се оригвам на бузи . ами незнам жорка . едно 16789 ще ме зарадва. ама дай и фашиста да го закараме на 10000

          Коментар


          • ами сложи си едно стопче колкото да си на 0ла или малко напред и си го чакай спокойно поне няма да си назад, ако решиш дигай стопчето по малко с качването на цената така със сигурност ще си вземеш твойто. Нама да си максималист, но пък и няма да си назад, като посвикнеш сам ще можеш да си преценяваш кое и как.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimy Разгледай мнение
              - От 1.0963, нали има жълта линия, когато влезне новия месец, трябва скрипта да се рефрешва.
              ми на мен долната жълта ми е на 1,08846, а горната на 1,11726. да не си объркал нещо или да не са грешни моите ама сега погледнах и на демото ми на адмирала са на същото място

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                от къде го купи това евро от 1,08846 ли, че аз не виждам да сме стигали до там?
                - От 1.0963, нали има жълта линия, когато влезне новия месец, трябва скрипта да се рефрешва.

                Коментар


                • дими, ти бая нагоре се целиш 1,10 не че и аз не съм отворил дълги евраци сега. За верото продължава да важи тренда на дневна все още сме на долна линия чакаме го да обърне, но може и да пробие надолу. Утре в 15:30 ще има новини за търговски баланс на сащ така че там внимавай също ако ще го държиш еврака. Да и внимавай също и за бомбата за която архи предупреди аз се надявам да не я стигне, но бомбите са си бомби и винаги може да те изненадат
                  Last edited by pepe1234; 03.11.2015, 22:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimy Разгледай мнение
                    Купих малко евро-долар от жълтата линия целта е кроса на 1М графика. Днес след обед, отново търсих помошни индикатори за стратегията, все още нищо, давайте идей.
                    от къде го купи това евро от 1,08846 ли, че аз не виждам да сме стигали до там?

                    Коментар


                    • Архитектос сега като тръгне дау надолу, къде ще се спре според теб, защото аз тука чертая едни простотии и гледам че има много силна подкрепа на 16243

                      Коментар


                      • Купих малко евро-долар от жълтата линия целта е кроса на 1М графика. Днес след обед, отново търсих помошни индикатори за стратегията, все още нищо, давайте идей.

                        Коментар


                        • удрииииии бат Станчооо

                          Коментар


                          • ахам, давай йеноооооооооооо

                            Коментар


                            • време е толкова ги чакахме

                              Коментар


                              • почваме ги . мама им еврейска

                                Коментар

                                Working...
                                X