IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В 3:15 има Non-Farm Employment Change на Хамериканците и ще има турболенция според мен

    Коментар


    • Архи еврака го очаквам да поскъпне, защото имало много къси позиции на еврото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        па не е зле жорка
        доволно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          тая янка си отива 116. обаче еврака що не дига не знам

          Опасенията за Apple засегнаха и азиатските му доставчици

          Технологичният гигант намалява производството на новите си модели iPhone


          ми те хората си накупиха айфони . на къде повече
          може и да тества само дъното от октомври на 118 и да обръща. за 116 май е още рано

          Коментар


          • Тая още ли ти е отворена?

            Коментар


            • па не е зле жорка

              Коментар


              • ще хващаме ли отскок на еврака

                Коментар


                • тая янка си отива 116. обаче еврака що не дига не знам

                  Опасенията за Apple засегнаха и азиатските му доставчици

                  Технологичният гигант намалява производството на новите си модели iPhone


                  ми те хората си накупиха айфони . на къде повече
                  Last edited by the architect; 06.01.2016, 13:38.

                  Коментар


                  • днес с тея новини дали няма да поразтягат малко ластици пак нагоре надолу

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      мани лудница отварям си бирица и до 31 Януари да се опрайли нещата, че иначе незнам .....
                      мен пък тая яна ме разсипа. бая ще трябва да си я почакам май

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Добре дошъл.трябва ти само добро настроение щото тука сме за това.пък то другото по някакъв извратен начин винаги се случва
                        +1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Май май дау жо се е запътил към бомбата 4н 16583
                          а дано да си затворя и другата къса от октомври месец лани а пък ако падне и до тая на Н1 ще е перфектно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                            Супер, благодаря за съветите. Ще съм редовен в темата
                            а добре дошъл и ти пожелавам успех

                            Коментар


                            • едно бързо отскоче на еврака . малко нюню но от сърце

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                мани лудница отварям си бирица и до 31 Януари да се опрайли нещата, че иначе незнам .....
                                аз сега се шампанизирам наздаровя

                                Коментар

                                Working...
                                X