IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз тоя зехтин го гледам само с надеждата да заредя евтинко.ама се видя че всичко е измама.

    Коментар


    • Валутата може да се нарече арабафалаф и ще върви във валутна двойка със гръцката гиромаляка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
        Арабелите държат всички дюнери на планетата, а също и имат "бомби" кат гръмнат...мазало става, не ги подценявай
        хахах може да да напраат една валута вързана с кебапа ......
        1 кебап = 1 чаршаф или 1 арабел от там 100 дюнера са ти 100 чаршафа световно конвертируема ше стане - гаранте
        имат бомби те чааай там в Камилария да настане рецесия ей са още малко и от шейха ше му останат само фльонгите на патъците ......

        Коментар


        • Арабелите държат всички дюнери на планетата, а също и имат "бомби" кат гръмнат...мазало става, не ги подценявай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
            Добре на петрола не е ли тествало в момента на 15 мин една бомба? Демек тряя се плъзга нагоре?
            зарежи го тоя петрол там е сложна раотата и мноо политика и ще изгърбят остай го него

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              без ядене могат ама няма ли пари за водка ще изтрезнеят и ще се вдигнат на бунтове
              ше видим те тея са некво странно племе разпрострели се на половината планета ..... имат курви бол може и от там да избият, арабите и тва немат даже ....

              Коментар


              • Добре на петрола не е ли тествало в момента на 15 мин една бомба? Демек тряя се плъзга нагоре?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  ми ше им се ебе майката доста да, но те са втория най-голям износител и производител на оръжие, кат ги гледам могат и без ядене и могат да праат атомни централи нищо им нема, аз по-скоро мисля, че арабите ше дадат фира преди тея .... и а дано
                  без ядене могат ама няма ли пари за водка ще изтрезнеят и ще се вдигнат на бунтове

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    за петрола има кросове за тестване на 20йска там има и една дупка, тя тряя да се асфалтира от там минат ли отиват пак на 150 пак къде си беше ..... тогава на безинджийниците незнам колко ше е литъра сигур 20 леа ....
                    е дизела тогава сигурно ще е 30, а газта 10

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      е майкъле той ако петрола иде на 1,50 руската икономика тогава ще е нещо от рода на куба или венецуела
                      ми ше им се ебе майката доста да, но те са втория най-голям износител и производител на оръжие, кат ги гледам могат и без ядене и могат да праат атомни централи нищо им нема, аз по-скоро мисля, че арабите ше дадат фира преди тея .... и а дано
                      Затова спорим с другите шемети те каат, че руслямистите щели да фалират аз каам ,че няма ако петрола падне на 20йска слагам 50/50 ALL IN на RSX и GDXJ

                      Коментар


                      • за петрола има кросове за тестване на 20йска там има и една дупка, тя тряя да се асфалтира от там минат ли отиват пак на 150 пак къде си беше ..... тогава на безинджийниците незнам колко ше е литъра сигур 20 леа ....

                        Коментар


                        • е майкъле той ако петрола иде на 1,50 руската икономика тогава ще е нещо от рода на куба или венецуела

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            бе тоя петрол днес пак го съсипаха. ей Путин докато не даде властта няма да го оставят на мира тия гадове
                            тц тоя е кат паметника Левски там ... нема събаряне брат ми .... ако ще и 1.50 да стане бензина .....
                            Нещо с арабляците ше стане, че там имат само тва и ако им свършат кашетата под дюшека ше има стой не бутайте се ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              да вземат да го намалят по бендзиностанциите малко барем . ейййййй гадове

                              а иначе ми протестират за винетките . а за бендзина що не скочи някой да протестира . щото мошетата ще го ....цък цък . ... разцъкат
                              е как те Лукойл добиват тоя Урал с извънземна технология и затва е толкова скъп по бензиностанциите

                              Коментар


                              • да вземат да го намалят по бендзиностанциите малко барем . ейййййй гадове

                                а иначе ми протестират за винетките . а за бендзина що не скочи някой да протестира . щото мошетата ще го ....цък цък . ... разцъкат

                                Коментар

                                Working...
                                X