IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а евреите продължават го държат 1,97 .
    иначе сипа натисна бомбата на 4н и скоро ще има отскок . но аз съм доволен . колко хубаво е да се фалирват бичаци
    според мен дъно на сипа ще бъда онова легендарно 1944 дето го плямпам от края на 2015

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
      дакса дали ще отвори с гап
      С гап 2% нагоре

      Петролът направи точно 10% от вчера по това време

      Коментар


      • дакса дали ще отвори с гап

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          наздраве жорка . направо отивам при другия приятел ванката и продължаваме
          неска и аз съм така. омръзна ми от пиене и празници вече

          Коментар


          • Как е пичове..хубав старт за 2016та. Ама те хората са казали както тръгне годината...поне можем да използваме мъдростта им тука занапред

            Петролът такъв сел-оф прави, че не е истина. 8 часа сутринта а той е на -4%. То не останаха долни кросове

            Коментар


            • днеска пак с гап надоле, вече не го гледам еба го ..... администраторката се размина с подаръците стана много грозно палажението с тея дупки през нощта ......

              Коментар


              • ето това е момчето на 2016

                Коментар


                • наздраве жорка . направо отивам при другия приятел ванката и продължаваме

                  Коментар


                  • таа па яна не е мръднала изобщо

                    Коментар


                    • наздраве пичовеее обърнах няколко рикижоса на имен ден на един приятел и гледам еврака подскочил малко да вземе да иде до 1,09 да му шибна късата

                      Коментар


                      • Амин
                        Last edited by the architect; 06.01.2016, 22:49.

                        Коментар


                        • Само да са не взирвЪ, че си е брало лайката

                          Коментар


                          • Амин

                            Коментар


                            • силата на бомбите ще бъде с теб

                              а инак това е насдак или както му викам аз прасето наско

                              Коментар


                              • Аз тая графика не съм я отварял, че нещо взе да ми става сложно, така съм се нахеджирал на евро/долар че не знам ще го бъде ли

                                Коментар

                                Working...
                                X