IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    суперско е това майкъле . иначе много падат тия индекси . все едно навън е зима и сме наточили ските ха добре дошъл жорка. хаирлия да е . . яната за малко не стигна това 118,531 но като цяло тука беше сигурният таргет
    си ебало века с тея напред - надзад .... И винаги курвенската през нощта кат всичко спи с тея фючърси ти го подават от кьош ..... мама им ухапана начи на тея евреите с техните машинки .....

    Коментар


    • суперско е това майкъле . иначе много падат тия индекси . все едно навън е зима и сме наточили ските ха добре дошъл жорка. хаирлия да е . . яната за малко не стигна това 118,531 но като цяло тука беше сигурният таргет

      Коментар


      • много е яко ....

        Коментар


        • само тая яна ме притеснява да не вземе да се изсули много надолу, че и ударих и на нея дълга

          Коментар


          • Ооо пичове айде всички да сме живи и здрави като текезесарски крави Гледам индексите много готино са стартирали годината. Аз пуснах дълъг дакс и дау жон и си гледам снега как се топи навън

            Коментар


            • ааа дам са е момента за Софка при онея в Оптимизъма на БиФиБито .....
              А иначе мирясаха малко бре поспряха се за почивка ама в 16:00 отворят ли пак се продължава ....
              Гледам загубата е умерена аз очаквах да получа инфаркт, но Господ се смилил над мене ..... тряя да запаля свещичка ...

              Коментар


              • Нека тя пада пък наща да дига

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  Интересно е майкъле че дръпнатите уж пичатат яни и тя трябва да поевтинява а пък тя поскъпва.странна работа е съвременният свят
                  поскъпва щото борсата пада, а тя е яната е резерв още от 2008 кат стана патакламата ... и са скъпа яна - слаб индекс

                  Коментар


                  • Интересно е майкъле че дръпнатите уж пичатат яни и тя трябва да поевтинява а пък тя поскъпва.странна работа е съвременният свят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Може би до края на месеца ще стане 2100
                      ше търчим май да палим свещичка да прибешки и прълзявания .....

                      Надеждата умира последна че в сряда е FOMC и в петъка е NFP а тея гавазини го смъкват преди тях значи може да има обрат ако ли не то на 1800 къде си беше и толкоз кво да напрайм сега
                      Last edited by michaelis12; 04.01.2016, 11:08.

                      Коментар


                      • Може би до края на месеца ще стане 2100

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Мисля майкъле че ще има едно закъсняло коледно рали скоро така че това 2100 може и да излезе.ама времево не знам кога
                          ами аре де ..... на мене ми треа до края на месеца, а на фашагата ква дупка са отворили ....

                          Коментар


                          • Мисля майкъле че ще има едно закъсняло коледно рали скоро така че това 2100 може и да излезе.ама времево не знам кога

                            Коментар


                            • За много за много Живи и Здрави точно почва не по мой вкус .... ем кво да напрайм са не мога да изляза от позицията да му се невиди какво се клатят като в публичен дом не ги знам .... На мене ми трябваше 2100 мангалите го смъкнаха на 2000 пфффф писна ми на пискюла а го чакам от Ноември да го ева ....

                              Коментар


                              • Айде за много години пичове.да пълним кесиите с пипове пипони и така нататък.

                                Годината започва добре.яната от кога я чакам и най накрая се запъти надолу.фашиста и той милия още го гони махмурлука.айде почваме ги пак

                                Коментар

                                Working...
                                X