IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Амин
    Last edited by the architect; 06.01.2016, 22:49.

    Коментар


    • Само да са не взирвЪ, че си е брало лайката

      Коментар


      • Амин

        Коментар


        • силата на бомбите ще бъде с теб

          а инак това е насдак или както му викам аз прасето наско

          Коментар


          • Аз тая графика не съм я отварял, че нещо взе да ми става сложно, така съм се нахеджирал на евро/долар че не знам ще го бъде ли

            Коментар


            • а таргет прибирам там каквото господ даде
              глей ква красота

              Коментар


              • добре и таргета какъв е? или не слагате таргет ами когато решите затваряте

                Коментар


                • ами малко си подранил . но виж че то излязло

                  Коментар


                  • ХАхаха, аз сега отоврих сел на евро паунд. Правилно по стратегията или?

                    Коментар


                    • аз от година две спрях да се притеснявам че не съм хванал връх или дъно . просто бомбата е била калпава , правена във ВМЗ Сопот и стреля на криво . съсъсъсъ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                        Мда, мой редовен номер е да отворя бай на върха и сел на дъното
                        а сефте да не си само ти ......

                        Коментар


                        • Мда, мой редовен номер е да отворя бай на върха и сел на дъното

                          Коментар


                          • ей това се казва красота

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              вече съм отчаян . сложих една метанова уредба и ще пусна кравите да я пълнят . писна ми с тоя бензин . Еврейска измама

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                                Въпрос ако има крос на 15 мин и на 5 мин, но да кажем на 15 мин е по-ниско от на 5 мин както в случая на евро/паунд, и двата кроса ще бъдат тествани нали така?
                                да но първо има голяма вероятност цената да се отдалечи доста от тези кросове и точно когато си помислиш, че си сгрешил и ги затвориш на загуба посоката ще се обърне и те ще излезнат

                                Коментар

                                Working...
                                X