IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и аз днес вкарах малко леверидж, че се надявам скоро да ми трябва, ама ми е рано още за обръщалка 2:0 ; 3:2 Чакам още едно пропадане дано го дочакам и после, нека еврка удари ема 200 и спх 1820-30 и влизам
    Last edited by pepe1234; 20.01.2016, 09:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      да не си минал и ти на QE
      ааа не бе казах на началника направо да превежда заплатата на Брокера ....

      Коментар


      • да не си минал и ти на QE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          да и се нарадваме докато не я трииинат
          нема бе как бе ей го взех още една мартеница за 1400 .... ето тая ми дава "фискални стимули" ......

          Коментар


          • да и се нарадваме докато не я трииинат

            Коментар


            • чек са ше опрайм нещата веднага аааайде на Фи-Зарядка (малко падни стани) малко настроение и днеска сме нагоре, само глей тая спортиската къв ефект ше напрай са .......



              Абе феята е заела тая поза 404 : Тя отгоре а от доле нема никой ....

              Коментар


              • ох пръскам се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  майкъле и аз си мислех че тръгват за някоя бомба нагоре ама твоя църен ангел хранител пак те е измамила . то какво очакваш от шейх
                  Малиии тоя Наивника какви одела постнал тука то за тва увехнала борсата да го ева, мое ли такива чаршафи да слага, не стига, че е таласъм ами и с Правец 8-ца джиткат там в Каменоломната .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    мда тая цигането нищо не е свършила през нощта ше я сменям с друга, че па падат ..... нищо ве ше взеем друга мартеница за 1400 до края на Март и те така надоле надоле .....
                    майкъле и аз си мислех че тръгват за някоя бомба нагоре ама твоя църен ангел хранител пак те е измамила . то какво очакваш от шейх

                    Коментар


                    • жорка като катереха мошетата един билюк профисионалисти се изредиха да дават акъл . сега мълчат кът пръд...... в гащи

                      Коментар


                      • мда тая цигането нищо не е свършила през нощта ше я сменям с друга, че па падат ..... нищо ве ше взеем друга мартеница за 1400 до края на Март и те така надоле надоле .....
                        Last edited by michaelis12; 20.01.2016, 09:11.

                        Коментар


                        • намазах от 9358

                          Коментар


                          • 9358

                            Коментар


                            • няма начин на 4н ще бият тоя най - голям обем на 1833 и тогава чак може нагоре . може би дъно ще има на 1777

                              Коментар


                              • бахти и гапа направи даксун

                                Коментар

                                Working...
                                X