IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • значи чесно да ви кажа аз не знам тия евреи как си ги представят нещата .

    СИПА НЕ ПАДНА ОТ СВЕЩЕНИТЕ 2222 И 2345,678
    ДЪРТАКА НЕ ПАДНА ОТ СВЕЩЕНИТЕ 20000 И 20358
    НАСКО НЕ ПАДНА ОТ СВЕЩЕНОТО 5000 , 5555 И 5678

    АБЕ НА КЪДЕ СИ МИСЛИТЕ ЧЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ шшшшшшшшшшшшшш АЛОУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ. ХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
    Last edited by the architect; 17.02.2017, 15:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      дръж според мен1.07 ще е борба, 1.08 над ще правим обърната глава и рамене на дневна, ако я направи поне 1,105 бомбата на дневна
      мдам и аз там съм си сложил лимитите ама малко по-надолу на 1,10358

      Коментар


      • няма ли да спуснат тоя балон на НИСЕ вече, че тоя перукан ще го закра на 30К само с туитове...ебаси
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • дръж според мен1.07 ще е борба, 1.08 над ще правим обърната глава и рамене на дневна, ако я направи поне 1,105 бомбата на дневна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Айде момци да потегляме вече за 1.08 на еврака викам аз, а там ако прескочим, да плеснем и бомбата на дневна
            аре Пепе и аз така мисля да катерим вече и то яко нагоре че имам дълги евраци

            Коментар


            • Айде момци да потегляме вече за 1.08 на еврака викам аз, а там ако прескочим, да плеснем и бомбата на дневна
              Last edited by pepe1234; 17.02.2017, 14:53.

              Коментар


              • приятно сварих фашиста от бомбата на 15 м
                яхууууууууууууууууууууууууууу

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  ей това се казва статия
                  Спад на долара без видима причина



                  НИНЖДААААААААААААААААААААААААААААААААА
                  скоро ще пишат статии "Срив на индексите без видима причина" аз късия еврак от бомбата на н4 го затворих да не ме изненада някой зелен прът в гъза

                  Коментар


                  • ей това се казва статия
                    Спад на долара без видима причина

                    НИНЖДААААААААААААААААААААААААААААААААА

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      Вчера, 10:11
                      Този коментар от michaelis12 е изтрит от Amsterdamm
                      Причина: Нецензурно мнение. Предупреждение!

                      Жока таз тъпата ми изтрила графиката на опциите скии колко са спрели у тоя сайт тея 8 клас "нецензурно било".... Iron butterfly / желязна пеперудка било нецензурно .... тц тц тц
                      ми как няма да ти ги трие бре Майкъле кви са тея увиснали уйове където рисуваш виж сега ако е натопорчен сигурно няма да има проблем

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        никва борса не е Майкъле, тея ботове с тея алгоритми искат да изтрепят всичко късо преди да го излупат надолу като го гледам колко линии проби нагоре сигурно сопола ще е брутален, но въпроса е с каква ли новина ще го обяснят ай наздраве
                        Вчера, 10:11
                        Този коментар от michaelis12 е изтрит от Amsterdamm
                        Причина: Нецензурно мнение. Предупреждение!

                        Жока таз тъпата ми изтрила графиката на опциите скии колко са спрели у тоя сайт тея 8 клас "нецензурно било".... Iron butterfly / желязна пеперудка било нецензурно .... тц тц тц
                        Attached Files

                        Коментар


                        • аре викам тоя еврак да вземе да излита, че с тея обеми където излезнаха преди няколко дни е време вече

                          Коментар


                          • Значи ръйръш ли ако трябва еврейския фашист да падне от бомбата на 15м ще му трябват поне три дни.ама ако трябва да падне еврака от 4н бомбата става веднага. Ей затова трябва да обичате мнооооого евреите да ги прегръщате мнооооого мноооого силно .хяхяяяяяяяяяяя

                            Коментар


                            • Беййййй таь бомба на 4н как натиска еврото.иииииима ли тука евреииииииии.хяхяпяхяхяхях

                              Коментар


                              • Еврото узрява за избочване с минимум фигура цел, а който устиска, може и повече!

                                Коментар

                                Working...
                                X