IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Охоуууу нови дъна на дакса.страхотюр .разкошно.ай наздраве

    Коментар


    • Ко стааа еврейскиииии .......
      защо още не сте тествали
      222222
      АМА ВИЕ НАИСТИНА СТЕ МНОГО ПОШЛИ ЕВРЕИ

      САМО КАК ВИ Е СТРАХ ОТ СВЕЩЕНОТО 22222
      ЗАЩО ВИ Е СТРАХ.СТРАХЪТ Е НАЙ ХУБАВОТО НЕЩО.ТОЙ ЗАРЕЖДА

      Коментар


      • Новини от северна Корея могат да задвижат златото нагоре но за момента технически посоката ми се вижда като надолу и мисля да пробвам с малка къса позиция на сребтото при текуща цена 16.6$ и стоп лос около 16.75$

        Коментар


        • Бутайййй бутаййй евреиииии за началото на края 22222.ай ше ви вида после евреи как ше си играете с бомбите на Архитекта. Удрииииииии

          Коментар


          • Затворих си късата позиция в/у претрол в петък и днес само го гледах, всъщност бях зает сутринта и не успях да погледна графиката докато е бил на 49.5$+, сигурно щях да отворя нова къса ако бях, но това което успях да направя е да сложа една дълга малка чакаща поръчка в/у сребро на 15.9$ което е в зона на подкрепа по мои сметки и от там ако продължим надолу ще увеличавам позицията на определен интервал, ще видя какъв според пазара ако му дойде времето, понеже смятам че под 14$ е много невероятно да падне цената.
            Click image for larger version

Name:	HMMyBaqVSZaVVSjHQGMj-Q.jpg
Views:	1
Size:	22.3 КБ
ID:	3226356

            Last edited by Shadow1; 07.08.2017, 18:05.

            Коментар


            • Не ти се говори явно, добре тогава да питам поне може ли чат пат и аз да пиша нещо в темата ти ?

              Коментар


              • Поренето на еврака започва

                Коментар


                • Абе евреите май си нарЕсуваха обърната Чутора на дакса от свещения обем 12099.Язък за гапажиите играещи гапове.Хяяхях ху

                  Коментар


                  • Имаше едни плямпачи дето викаха че съм лъжец и златото нямало да падне от свещеното 1265.358

                    ха ха ха ха ха ха ха ха аааааааааааааа

                    Коментар


                    • Е ако бях отворил къса преди малко налучкването ми щеше да е правилно, нищо успях да отворя на 1264 и сложих стоп лос на цената на отваряне

                      Коментар


                      • NFP излиза след 23 минути, ще е решаващ за курса на златото, изкушавам се сега на 1269 да го шортна с цел 1245 ама ще е чистo налучкване така че ще се въздържа.

                        Коментар


                        • Абе архитект, така и така си тук може ли да разясниш твоята стратегия в допълнение към началния ти пост, на 1 и 5 минути като видиш че някоя двойка тръгва да се пресича това обръщане на тренда ли значи ? Иначе виждам че си добър в залагането на бомби, което не е от най-типичните за архитект дейности.

                          Коментар


                          • ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИ. ОЩЕ МАЛКО ОСТАНА ДО СВЕЩЕНОТО 22222 КЪДЕТОЗАПОЧВА СЕЧТАААААААААААААААААА

                            ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                            Коментар


                            • Хм нефта наближава първоначалната ми цел 48.55, 47.40 също е напълно достижима цена към момента и е възможно и да смъкна целта си, нооо не знам, запасите в САЩ и те намалят мисля че сега сме близо до средната цена на нефта за остатъка от годината според скромната ми преценка, и даже се чувствах доста по-добре като го купувах близо до 42$ отколкото като го продавам на 50

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]n3225193[/ATTACH] Та аз търгувам със сребро, злато и американски нефт, днес наобяд отворих една къса на нефта с цел 48.50 за сега
                                аз не търгувам с тези ама Архьо ги джътка така че той може да ти каже за тях

                                Коментар

                                Working...
                                X