IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    въйййййййййййййй еврейския дакс как върна до бомбата пак . дега ще почнат да лапат . хяхяхяхяхяхяяхяхя

    скиви кво става . пародия на еврейски борси . и бебетата вече ги знаят тия неща

    Коментар


    • хааааааааааа. от зелената злото върна до бомбата . така е да еврейчетата я прецакаха и затова сега натиснаха злото

      сега лапам зло

      виж на дакса как наистина веднага почнаха да лапат



      Коментар


      • въйййййййййййййй еврейския дакс как върна до бомбата пак . дега ще почнат да лапат . хяхяхяхяхяхяяхяхя

        Коментар


        • батнаско как го съборих а



          Коментар


          • интересна чутора нарисуваха тук евреите . хем нагоре хем надолу . това днес дори и вишист от УНСС би го хванал . хяхяхяхяхяхяяхяхяхя


            Коментар


            • много са нафукани нещо еврейските фашисти ама там каква бомба съм им подготвиииил. ще ме помнят цял живот

              Коментар


              • хубаво че затворих на зелената че гледай евреичетата как щяха да ме измамят пак

                Коментар


                • айдееее на късия еврак израелтяниииииииииии


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Стягайте торбичките еврейчита че днес злото прави дъно и после става страшно

                    не мога да повярвам какго свалихте със сто от свещеното 1358 .но то затова в този момент в който четете това сте на зъболекар.хяхяххяххяяхяхях
                    добрютро евреиииии. ко стана със злото нали щеше да пада . моято бомбичка на 1274 обаце дига евреииииииииии

                    знам защо вчера всички бяхте на зъболекар . хяхяхяхяхях
                    тука на зелената ще позатворя туй онуй

                    Коментар


                    • Айде ставай ...пладне стана .

                      Коментар


                      • ааааааааааааааааа. харимаскаааааааааааааааааааааа

                        абе това евро не беше ли тръгнало да пада бе еврейски що така обърна . аааааааааааааааааа




                        Коментар


                        • дълго евро бе евроевреи

                          Коментар


                          • НЕ ЗНАМ . НЕ ЗНАМ . ОБЯСНЕТЕ МИ .

                            ИМА ЛИ ДНЕС И ЕДНА ДУШИЦА КОЯТО УСПЯПХА ДА ИЗМАМЯТ ЕВРЕИЧЕТАТА С ТИЯ ДВИЖЕНИЯ . ЕЙ КЪДЕ СА БОМБИТЕ ПЪРВО КЪСО ПОСЛЕ ДЪЛГО. НЕ МИ СЕ ВЯРВА ОТ НЯКОЙ ДА СА ПРИБРАЛИ ПЛЯЧКА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                            ЧЕ И ТРЕНДЛИНИИКА СИ ПРЕСЯКЛИ ЕВРЕЙЧЕТАТА И ТИЯ ДЕТО ЧЕТАТ КНИЖКИ ДА ПУСКАТ КЪСИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯХ

                            Коментар


                            • ти умора немаш ли бе...баси огъня дето те гори !

                              Коментар


                              • ОХОУУУУ ЧАК ДО ДРУГАТА БОМБА ДЪЛТО


                                Коментар

                                Working...
                                X