IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    опааааааа бомба точно по средата на покачването . ти за какви ни имаш бе красавице . че и пинче си направила да папка

    опааааа . намами ти Инвеститорите че ще падаш . ама ние така лесно не се мамим. нъл тъй императрице

    тия средните бомби не са за аматьори . те са сама за професионалисти като мен . хяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяя

    Last edited by the architect; 17.07.2018, 12:03.

    Коментар


    • опааааааа бомба точно по средата на покачването . ти за какви ни имаш бе красавице . че и пинче си направила да папка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        що се радваш красавице

        РАДВА СЕ ТАЗИ ОТ РЪСТА НА ДАКСА НЕЩО

        И СОФКА ВЕДНАГА ПАДНА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

        Коментар


        • ааааааааааа как папка тааа красавица


          опъна ластика за софрата


          ТЯ МАЙ МАЙ ОБЪРНАТА ГЛАВИЧКА СИ НАРИСУВА НА ДАКСА

          Коментар


          • отлично ребаундва онаааа до бомбата на дакса на 1м

            Коментар


            • бутай красавице бутай зехтина до бомбата на 4н . новите дъна са наши . хяхяхяхяхяхяхяяхяяяяяяяяяяяяяя

              абе таааааааааааааааааа Пинче на 4н си правила . щяла да папка .

              Last edited by the architect; 16.07.2018, 23:55.

              Коментар


              • [QUOTE=the architect;n3359284]красавице зехтинът ти падна до тая култова бомба дето е джакпотът. нали беше тръгнала за 100. кво станан с оптимизмът на петрола .

                бутай за 56 зехтина казахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх красавицеееееееееееееееееееееееееееее





                PS - За еврейчетата отдавна нищо не си казвал... Съвсем ги забрави... Що така ве, батка?

                Коментар


                • красавице зехтинът ти падна до тая култова бомба дето е джакпотът. нали беше тръгнала за 100. кво станан с оптимизмът на петрола .

                  бутай за 56 зехтина казахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх красавицеееееееееееееееееееееееееееее


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    що се радваш красавице

                    знам що се радваш . щото идва 23 юли и твоята еврейска агенция като промени правилата на борсичките идва твоя финаааааааааааааааллллллллллл . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяхяхя

                    Коментар


                    • абе виж я само как папка . сакън да не загуби некой килце


                      Коментар


                      • добрютро

                        опаааааааа красавицата падна от бомбата та чаааааааааак до другата бомба


                        Коментар


                        • получих върховен bliss

                          паднахме от бомбата . наздраве

                          Коментар


                          • стюга бе красавице от израееееееееееееелллллл

                            ти още ли си мислиш че можеш да разчиташ на борсички за папкане .

                            според мен красавице трябва да разчиташ на работата. само работата ще те направи свободна . помни ми думата . а сега аз си затварям на бомбата .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                              ние затворихме на 7358 му . кво се радваш . целият свят знае че обичаш да прави единствено обърнати главички . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                              опааааааааааа обърната главичка на насдакът . толкова елементарна работа



                              Коментар


                              • чшшшшшшшш красавице . зехтинът ти дига от обема ми

                                Коментар

                                Working...
                                X