IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
    мисля че ханукярското програмистченце е запланувало днес да си начертае дясна ръчичка на кратунката . че какво друго

    Оформяне на главичка завършено. Иди 16.30 . Дълги

    Коментар


    • тооооочно на този малък вирос на 1м подпря дау

      Коментар


      • въййййййй на милимундер дау от вироса на 1м

        Коментар


        • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
          мисля че ханукярското програмистченце е запланувало днес да си начертае дясна ръчичка на кратунката . че какво друго

          мисля че главичката на програмистченцето вече се заформя . сега да му се покажат и ръчичките

          Коментар


          • абе аз се чуда защо вчера пак пускам къси от екстремума като вече го бяхме тествали . пък то се оказа че на линейна теста е станал чак вчера . евала на хамериканците. те ще оправят светът


            Коментар


            • ох че хубаво падна дакса от бомбата с пинчи. А вчера какъв оптимизъм само цареше. Пазарите се възстановявали

              Коментар


              • опса. дълго от вироса на дакса

                Коментар


                • насдакът подпря и дау и той



                  Коментар


                  • уау , вироса на 1м на яната предизвика някво силно движение. пак нов вирос май ни е нападнал

                    Коментар


                    • точно по план пуснаха лъжовната новинка . Мечите залози за азиатските валути намаляват след като Фед понижи лихвите

                      05 Март 2020 08:09

                      Коментар


                      • яната така хубаво си изтества тренлинииката на дневна че не занм какво може да я спре до АПОКАЛИПТИЧНОТО 97,79 . ЯВНО НАЙ НАКРАЯ ЩЕ ФАЛИРАМ КИТАЙ. МАЛКА ЖАБА АМА ЧАК КИТАЙ ФАЛИРВА . ХЯХЯХЯЯХЯХЯХЯХЯХ

                        Last edited by volatilnia; 05.03.2020, 11:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                          въх . какво стана с вчерашния ръст . ще ми цакате вироса на 1м а. днес ще ви придърпам тука неизбежно. хохохохохохох

                          Оп кроса прибран а какво оптимистично беше вчера. Борсите се били възснановявали

                          Коментар


                          • мисля че ханукярското програмистченце е запланувало днес да си начертае дясна ръчичка на кратунката . че какво друго

                            Коментар


                            • то вироса се развихря те ще ми бичат. дау вчера би обема на 1н който е най големия засега форевер. останаха сипа и наско за малко да го бият после продължаваме. екстремума на сипа няма да ви пусне също нагоре. другата седмица се продължава с пълна сила надолу







                              Коментар


                              • въх . какво стана с вчерашния ръст . ще ми цакате вироса на 1м а. днес ще ви придърпам тука неизбежно. хохохохохохох

                                Коментар

                                Working...
                                X